категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Sandvik capto Sandvik capto Sandvik capto Sandvik capto Sandvik capto Sandvik capto Sandvik capto Sandvik capto Sandvik capto
more images
9
Германија Wannweil
1252 km
Sandvik capto
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Renishaw MP 10 Renishaw MP 10 Renishaw MP 10
more images
3
Холандија Zevenbergen
1714 km
Renishaw MP 10
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sandvik Coromant C4-RC2040-51030 Sandvik Coromant C4-RC2040-51030 Sandvik Coromant C4-RC2040-51030 Sandvik Coromant C4-RC2040-51030 Sandvik Coromant C4-RC2040-51030
more images
5
Германија Willich
1583 km
Sandvik Coromant C4-RC2040-51030
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Benz WSX158202822 Benz WSX158202822 Benz WSX158202822 Benz WSX158202822 Benz WSX158202822 Benz WSX158202822 Benz WSX158202822 Benz WSX158202822 Benz WSX158202822 Benz WSX158202822 Benz WSX158202822 Benz WSX158202822
more images
12
Германија Zell im Fichtelgebirge
1219 km
Benz WSX158202822
2009
добро (искористено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
EWS Capto C4
има потреба од поправка (користено)
Класифицирана реклама
Sandvik Coromant Sandvik Coromant Sandvik Coromant Sandvik Coromant Sandvik Coromant Sandvik Coromant Sandvik Coromant Sandvik Coromant Sandvik Coromant Sandvik Coromant Sandvik Coromant Sandvik Coromant Sandvik Coromant Sandvik Coromant
more images
14
Германија Willich
1583 km
Sandvik Coromant
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki NTX 2000 Mori Seiki NTX 2000 Mori Seiki NTX 2000 Mori Seiki NTX 2000 Mori Seiki NTX 2000 Mori Seiki NTX 2000 Mori Seiki NTX 2000
more images
7
Германија Tacherting
1019 km
Mori Seiki NTX 2000
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SAEILO DIALOG H 66 SAEILO DIALOG H 66 SAEILO DIALOG H 66 SAEILO DIALOG H 66 SAEILO DIALOG H 66
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
SAEILO DIALOG H 66
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS Kovosvit MASTURN MT54 - 800 MAS Kovosvit MASTURN MT54 - 800 MAS Kovosvit MASTURN MT54 - 800 MAS Kovosvit MASTURN MT54 - 800 MAS Kovosvit MASTURN MT54 - 800 MAS Kovosvit MASTURN MT54 - 800 MAS Kovosvit MASTURN MT54 - 800 MAS Kovosvit MASTURN MT54 - 800 MAS Kovosvit MASTURN MT54 - 800 MAS Kovosvit MASTURN MT54 - 800 MAS Kovosvit MASTURN MT54 - 800
more images
11
Чешка република Jirkov
1177 km
MAS Kovosvit MASTURN MT54 - 800
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
Unitech UT 660 x 1500
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000
more images
8
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
WFL-MILLTURN M40-G/3000
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM
more images
6
Германија Walluf
1408 km
DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX MS 52 C INDEX MS 52 C INDEX MS 52 C INDEX MS 52 C INDEX MS 52 C INDEX MS 52 C INDEX MS 52 C INDEX MS 52 C INDEX MS 52 C INDEX MS 52 C
more images
10
Германија
1369 km
INDEX MS 52 C
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
VDF BOEHRINGER DUS 800 ti
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VTC 250 DUO ED EMAG VTC 250 DUO ED EMAG VTC 250 DUO ED EMAG VTC 250 DUO ED EMAG VTC 250 DUO ED EMAG VTC 250 DUO ED EMAG VTC 250 DUO ED EMAG VTC 250 DUO ED EMAG VTC 250 DUO ED EMAG VTC 250 DUO ED
more images
10
Германија Hattingen
(Локација на дилерот)
1555 km
EMAG VTC 250 DUO ED
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NAKAMURA TOME SUPER NTJX NAKAMURA TOME SUPER NTJX NAKAMURA TOME SUPER NTJX NAKAMURA TOME SUPER NTJX NAKAMURA TOME SUPER NTJX NAKAMURA TOME SUPER NTJX NAKAMURA TOME SUPER NTJX NAKAMURA TOME SUPER NTJX
more images
8
Германија Lüneburg
1546 km
NAKAMURA TOME SUPER NTJX
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400
more images
6
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
WEISSER Univertor AS 400
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC VDF Wohlenberg U 900 CNC
more images
15
Холандија Babberich
1645 km
VDF Wohlenberg U 900 CNC
2010
добро (искористено)
Класифицирана реклама
SAEILO CONTUR Dialog H-630 TUR MN x 3000 SAEILO CONTUR Dialog H-630 TUR MN x 3000 SAEILO CONTUR Dialog H-630 TUR MN x 3000 SAEILO CONTUR Dialog H-630 TUR MN x 3000 SAEILO CONTUR Dialog H-630 TUR MN x 3000 SAEILO CONTUR Dialog H-630 TUR MN x 3000 SAEILO CONTUR Dialog H-630 TUR MN x 3000 SAEILO CONTUR Dialog H-630 TUR MN x 3000
more images
8
Германија Monheim am Rhein
1550 km
SAEILO CONTUR Dialog H-630 TUR MN x 3000
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN PUMA MX 2500 ST DOOSAN PUMA MX 2500 ST DOOSAN PUMA MX 2500 ST DOOSAN PUMA MX 2500 ST DOOSAN PUMA MX 2500 ST
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
DOOSAN PUMA MX 2500 ST
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD
more images
10
Германија Hattingen
1554 km
EMAG VTC 250 DUO DD
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer DUS 800 VDF Boehringer DUS 800 VDF Boehringer DUS 800 VDF Boehringer DUS 800 VDF Boehringer DUS 800 VDF Boehringer DUS 800 VDF Boehringer DUS 800 VDF Boehringer DUS 800 VDF Boehringer DUS 800 VDF Boehringer DUS 800
more images
10
Германија Kaufungen
1419 km
VDF Boehringer DUS 800
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EZset EZS 600C3 EZset EZS 600C3 EZset EZS 600C3 EZset EZS 600C3 EZset EZS 600C3
more images
5
Германија
1369 km
EZset EZS 600C3
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100
more images
10
Холандија Babberich
1645 km
WFL M 100
2006
добро (искористено)
Класифицирана реклама
UNITECH UT 560 UNITECH UT 560 UNITECH UT 560 UNITECH UT 560 UNITECH UT 560 UNITECH UT 560 UNITECH UT 560 UNITECH UT 560 UNITECH UT 560 UNITECH UT 560
more images
10
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
UNITECH UT 560
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Karlsbad
1312 km
ROMI C 420
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stama MC 734 Stama MC 734 Stama MC 734 Stama MC 734 Stama MC 734 Stama MC 734 Stama MC 734 Stama MC 734 Stama MC 734 Stama MC 734 Stama MC 734
more images
11
Германија Wald
1216 km
Stama MC 734
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAFAMET KCF 320 / 350 RAFAMET KCF 320 / 350 RAFAMET KCF 320 / 350 RAFAMET KCF 320 / 350 RAFAMET KCF 320 / 350 RAFAMET KCF 320 / 350 RAFAMET KCF 320 / 350 RAFAMET KCF 320 / 350 RAFAMET KCF 320 / 350 RAFAMET KCF 320 / 350 RAFAMET KCF 320 / 350
more images
11
Германија Ennepetal
1538 km
RAFAMET KCF 320 / 350
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180
more images
9
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
FELSOMAT FTC180
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda SNT 200 CNC Skoda SNT 200 CNC Skoda SNT 200 CNC Skoda SNT 200 CNC Skoda SNT 200 CNC Skoda SNT 200 CNC Skoda SNT 200 CNC Skoda SNT 200 CNC Skoda SNT 200 CNC Skoda SNT 200 CNC Skoda SNT 200 CNC Skoda SNT 200 CNC Skoda SNT 200 CNC
more images
13
Холандија Babberich
1645 km
Skoda SNT 200 CNC
2008
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt
more images
4
Германија Mönchengladbach
1582 km
Unbekannt
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG Mori CTV250 DF DMG Mori CTV250 DF DMG Mori CTV250 DF DMG Mori CTV250 DF DMG Mori CTV250 DF DMG Mori CTV250 DF
more images
6
Германија Berlin
1369 km
DMG Mori CTV250 DF
2015
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Integrex E 650H-II x 4000 Mazak Integrex E 650H-II x 4000 Mazak Integrex E 650H-II x 4000 Mazak Integrex E 650H-II x 4000 Mazak Integrex E 650H-II x 4000 Mazak Integrex E 650H-II x 4000 Mazak Integrex E 650H-II x 4000 Mazak Integrex E 650H-II x 4000
more images
8
Холандија Zevenbergen
1714 km
Mazak Integrex E 650H-II x 4000
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma Multus B400 C 1500 Super Bigbore Okuma Multus B400 C 1500 Super Bigbore Okuma Multus B400 C 1500 Super Bigbore Okuma Multus B400 C 1500 Super Bigbore Okuma Multus B400 C 1500 Super Bigbore Okuma Multus B400 C 1500 Super Bigbore Okuma Multus B400 C 1500 Super Bigbore Okuma Multus B400 C 1500 Super Bigbore Okuma Multus B400 C 1500 Super Bigbore Okuma Multus B400 C 1500 Super Bigbore
more images
10
Германија Werlte
1638 km
Okuma Multus B400 C 1500 Super Bigbore
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nakamura NTX-S Nakamura NTX-S Nakamura NTX-S Nakamura NTX-S Nakamura NTX-S
more images
5
Германија Göppingen
1232 km
Nakamura NTX-S
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC Skoda SR3-220 CNC
more images
14
Холандија Babberich
1645 km
Skoda SR3-220 CNC
1997
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ Mori Seiki MT 2000 SZ
more images
11
Италија Creazzo
934 km
Mori Seiki MT 2000 SZ
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM DMG MORI NTX2000SZM
more images
15
Обединето Кралство Howbery Business Park, Benson Ln, Wallingford OX10 8BA, UK
2059 km
DMG MORI NTX2000SZM
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Doosan Daewoo PUMA MX 2500 ST Doosan Daewoo PUMA MX 2500 ST Doosan Daewoo PUMA MX 2500 ST Doosan Daewoo PUMA MX 2500 ST Doosan Daewoo PUMA MX 2500 ST Doosan Daewoo PUMA MX 2500 ST Doosan Daewoo PUMA MX 2500 ST Doosan Daewoo PUMA MX 2500 ST
more images
8
Холандија Zevenbergen
1714 km
Doosan Daewoo PUMA MX 2500 ST
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VLC 100 GT EMAG VLC 100 GT EMAG VLC 100 GT EMAG VLC 100 GT EMAG VLC 100 GT EMAG VLC 100 GT EMAG VLC 100 GT EMAG VLC 100 GT EMAG VLC 100 GT EMAG VLC 100 GT
more images
10
Германија Eislingen/Fils
1229 km
EMAG VLC 100 GT
2016
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FREMTAS 16FR3 FREMTAS 16FR3 FREMTAS 16FR3 FREMTAS 16FR3 FREMTAS 16FR3 FREMTAS 16FR3 FREMTAS 16FR3 FREMTAS 16FR3 FREMTAS 16FR3 FREMTAS 16FR3 FREMTAS 16FR3 FREMTAS 16FR3 FREMTAS 16FR3
more images
13
Германија Overath
1521 km
FREMTAS 16FR3
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak INTEGREX i-400 Mazak INTEGREX i-400 Mazak INTEGREX i-400 Mazak INTEGREX i-400 Mazak INTEGREX i-400
more images
5
Германија Wiesbaden
1406 km
Mazak INTEGREX i-400
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki NT1000SZM Mori Seiki NT1000SZM Mori Seiki NT1000SZM Mori Seiki NT1000SZM Mori Seiki NT1000SZM Mori Seiki NT1000SZM Mori Seiki NT1000SZM Mori Seiki NT1000SZM Mori Seiki NT1000SZM Mori Seiki NT1000SZM
more images
10
Германија
1369 km
Mori Seiki NT1000SZM
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FREMTAS 16MFR3 FREMTAS 16MFR3 FREMTAS 16MFR3 FREMTAS 16MFR3 FREMTAS 16MFR3 FREMTAS 16MFR3 FREMTAS 16MFR3
more images
7
Германија Overath
1521 km
FREMTAS 16MFR3
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3 FREMTAS 25FR3
more images
15
Германија Overath
1521 km
FREMTAS 25FR3
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3
more images
14
Германија Overath
1521 km
FREMTAS 32FR3
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
FREMTAS 16FR21 FREMTAS 16FR21 FREMTAS 16FR21 FREMTAS 16FR21 FREMTAS 16FR21 FREMTAS 16FR21 FREMTAS 16FR21 FREMTAS 16FR21 FREMTAS 16FR21 FREMTAS 16FR21 FREMTAS 16FR21
more images
11
Германија Overath
1521 km
FREMTAS 16FR21
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23
more images
12
Германија Overath
1521 km
FREMTAS 16FR23
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23 FREMTAS 16FR23
more images
12
Германија Overath
1521 km
FREMTAS 16FR23
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fremtas(Schiess-Froriep) 20FFR23 Fremtas(Schiess-Froriep) 20FFR23 Fremtas(Schiess-Froriep) 20FFR23 Fremtas(Schiess-Froriep) 20FFR23 Fremtas(Schiess-Froriep) 20FFR23 Fremtas(Schiess-Froriep) 20FFR23
more images
6
Германија Overath
1521 km
Fremtas(Schiess-Froriep) 20FFR23
2023
како нов (користен)
Јавете се

Искористено Capto

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.