Купете Центри (хоризонтални) 600-799 mm (x-насочен) користени (128)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машински центри (хоризонтални) Центри (хоризонтални) 600-799 mm (x-насочен)
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H
more images
9
Словенија
740 km
DECKEL MAHO DMC 60H
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki NH5000 Mori Seiki NH5000 Mori Seiki NH5000 Mori Seiki NH5000
more images
4
Бугарија Kostievo
247 km
Mori Seiki NH5000
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB G524 A2-1045 GROB G524 A2-1045 GROB G524 A2-1045 GROB G524 A2-1045 GROB G524 A2-1045
more images
5
Австрија Ried im Oberinntal
1070 km
GROB G524 A2-1045
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA MA50HB OKUMA MA50HB OKUMA MA50HB
more images
3
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
OKUMA MA50HB
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMG DMC 60H Deckel Maho DMG DMC 60H Deckel Maho DMG DMC 60H Deckel Maho DMG DMC 60H Deckel Maho DMG DMC 60H Deckel Maho DMG DMC 60H
more images
6
Германија Mindelheim
1138 km
Deckel Maho DMG DMC 60H
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak HCN 5000 II Mazak HCN 5000 II Mazak HCN 5000 II Mazak HCN 5000 II Mazak HCN 5000 II Mazak HCN 5000 II Mazak HCN 5000 II
more images
7
Германија Lorch
1235 km
Mazak HCN 5000 II
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leadwell LCH-500 Leadwell LCH-500 Leadwell LCH-500 Leadwell LCH-500 Leadwell LCH-500 Leadwell LCH-500 Leadwell LCH-500 Leadwell LCH-500
more images
8
Италија
763 km
Leadwell LCH-500
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL-MAHO DMG DMC 65 H duoBlock DECKEL-MAHO DMG DMC 65 H duoBlock DECKEL-MAHO DMG DMC 65 H duoBlock DECKEL-MAHO DMG DMC 65 H duoBlock
more images
4
Германија Karlsbad
1312 km
DECKEL-MAHO DMG DMC 65 H duoBlock
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB G520 GROB G520 GROB G520 GROB G520 GROB G520
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
GROB G520
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5
more images
10
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMG DMC 70H duoBlock Deckel Maho DMG DMC 70H duoBlock Deckel Maho DMG DMC 70H duoBlock Deckel Maho DMG DMC 70H duoBlock Deckel Maho DMG DMC 70H duoBlock Deckel Maho DMG DMC 70H duoBlock Deckel Maho DMG DMC 70H duoBlock Deckel Maho DMG DMC 70H duoBlock
more images
8
Германија Mindelheim
1138 km
Deckel Maho DMG DMC 70H duoBlock
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAKINO A55e A60 MAKINO A55e A60 MAKINO A55e A60 MAKINO A55e A60 MAKINO A55e A60
more images
5
Германија
1369 km
MAKINO A55e A60
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOYODA FH400J TOYODA FH400J TOYODA FH400J TOYODA FH400J TOYODA FH400J TOYODA FH400J TOYODA FH400J TOYODA FH400J
more images
8
Словенија
740 km
TOYODA FH400J
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller H 2000 Heller H 2000 Heller H 2000 Heller H 2000 Heller H 2000
more images
5
Германија Metzingen
1245 km
Heller H 2000
2019
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FRITZ WERNER TC 500 FRITZ WERNER TC 500 FRITZ WERNER TC 500
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
FRITZ WERNER TC 500
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000
more images
9
Германија Erwitte
1508 km
DMG MORI NHX 5000
2014
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Bayern, Германија
1204 km
Deckel Maho DMC 60 H
2002
Втора рака
Класифицирана реклама
GROB G500 GROB G500 GROB G500 GROB G500 GROB G500
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
GROB G500
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Quaser MK603HPD Quaser MK603HPD Quaser MK603HPD Quaser MK603HPD Quaser MK603HPD Quaser MK603HPD Quaser MK603HPD Quaser MK603HPD Quaser MK603HPD Quaser MK603HPD Quaser MK603HPD Quaser MK603HPD Quaser MK603HPD
more images
13
Италија
763 km
Quaser MK603HPD
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller H 2000 Heller H 2000 Heller H 2000 Heller H 2000 Heller H 2000 Heller H 2000 Heller H 2000 Heller H 2000 Heller H 2000 Heller H 2000 Heller H 2000
more images
11
Германија Metzingen
1245 km
Heller H 2000
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller MCT 250 Heller MCT 250 Heller MCT 250 Heller MCT 250 Heller MCT 250 Heller MCT 250 Heller MCT 250
more images
7
Heller MCT 250
2005
добро (искористено)
Класифицирана реклама
TOYODA FH500J TOYODA FH500J TOYODA FH500J TOYODA FH500J TOYODA FH500J TOYODA FH500J TOYODA FH500J
more images
7
Германија Hattingen
(Локација на дилерот)
1555 km
TOYODA FH500J
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000
more images
10
Германија Oelde
1531 km
DMG MORI NHX 5000
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitsubishi M-H4B Mitsubishi M-H4B Mitsubishi M-H4B Mitsubishi M-H4B Mitsubishi M-H4B Mitsubishi M-H4B Mitsubishi M-H4B Mitsubishi M-H4B Mitsubishi M-H4B Mitsubishi M-H4B
more images
10
Германија
1369 km
Mitsubishi M-H4B
1998
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Okuma MA 500HB Okuma MA 500HB Okuma MA 500HB Okuma MA 500HB Okuma MA 500HB Okuma MA 500HB Okuma MA 500HB
more images
7
Италија
763 km
Okuma MA 500HB
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller HF 3500 APC Heller HF 3500 APC Heller HF 3500 APC Heller HF 3500 APC Heller HF 3500 APC Heller HF 3500 APC Heller HF 3500 APC Heller HF 3500 APC Heller HF 3500 APC Heller HF 3500 APC Heller HF 3500 APC Heller HF 3500 APC Heller HF 3500 APC
more images
13
Германија Metzingen
1245 km
Heller HF 3500 APC
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB G520 GROB G520 GROB G520 GROB G520 GROB G520
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
GROB G520
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 60 H Deckel Maho DMC 60 H Deckel Maho DMC 60 H Deckel Maho DMC 60 H Deckel Maho DMC 60 H Deckel Maho DMC 60 H Deckel Maho DMC 60 H
more images
7
Германија Dieburg
1359 km
Deckel Maho DMC 60 H
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matsuura HMA 700 HG Matsuura HMA 700 HG Matsuura HMA 700 HG Matsuura HMA 700 HG Matsuura HMA 700 HG Matsuura HMA 700 HG Matsuura HMA 700 HG Matsuura HMA 700 HG Matsuura HMA 700 HG Matsuura HMA 700 HG Matsuura HMA 700 HG Matsuura HMA 700 HG
more images
12
Германија
1369 km
Matsuura HMA 700 HG
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matsuura H Plus 405 PC6 Matsuura H Plus 405 PC6 Matsuura H Plus 405 PC6 Matsuura H Plus 405 PC6 Matsuura H Plus 405 PC6 Matsuura H Plus 405 PC6 Matsuura H Plus 405 PC6 Matsuura H Plus 405 PC6
more images
8
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Matsuura H Plus 405 PC6
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500
more images
12
Словенија
740 km
Feeler FMH-500
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN ACE HC400 DOOSAN ACE HC400 DOOSAN ACE HC400 DOOSAN ACE HC400
more images
4
Италија Cuggiono
1128 km
DOOSAN ACE HC400
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB G524A2-1039 GROB G524A2-1039 GROB G524A2-1039 GROB G524A2-1039 GROB G524A2-1039
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
GROB G524A2-1039
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig
more images
13
Германија Pfullingen
1244 km
SW Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH BA 600 2-CNC, 2-spindlig
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000 DMG MORI NHX 5000
more images
10
Австрија Oberperwend
949 km
DMG MORI NHX 5000
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Dohna
1203 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HELLER MC 16 HELLER MC 16 HELLER MC 16 HELLER MC 16 HELLER MC 16 HELLER MC 16 HELLER MC 16 HELLER MC 16 HELLER MC 16
more images
9
Словенија
740 km
HELLER MC 16
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800 Mazak FH-5800
more images
15
Германија Celle
1505 km
Mazak FH-5800
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB G320 GROB G320 GROB G320 GROB G320 GROB G320
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
GROB G320
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5 HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5
more images
10
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
HÜLLER-HILLE BLUESTAR 5
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA MA 50-HB OKUMA MA 50-HB OKUMA MA 50-HB OKUMA MA 50-HB OKUMA MA 50-HB OKUMA MA 50-HB OKUMA MA 50-HB OKUMA MA 50-HB
more images
8
Швајцарија Schweiz
1222 km
OKUMA MA 50-HB
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Германија Dohna
1203 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak FH 5800 Mazak FH 5800 Mazak FH 5800 Mazak FH 5800 Mazak FH 5800 Mazak FH 5800 Mazak FH 5800
more images
7
Литванија Lithuania
1518 km
Mazak FH 5800
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H QUASER MK 60 II H
more images
15
Германија Dieburg
1359 km
QUASER MK 60 II H
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Dohna
1203 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heckert CWK 400 D Heckert CWK 400 D Heckert CWK 400 D Heckert CWK 400 D Heckert CWK 400 D Heckert CWK 400 D Heckert CWK 400 D Heckert CWK 400 D Heckert CWK 400 D
more images
9
Германија
1369 km
Heckert CWK 400 D
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear
more images
15
Германија
1369 km
DMG DECKEL MAHO DMC 60H Linear
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V
more images
10
Франција France
1643 km
Matsuura MAM72-63V
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V Matsuura MAM72-63V
more images
10
Франција France
1643 km
Matsuura MAM72-63V
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MX-50HB Okuma MX-50HB Okuma MX-50HB Okuma MX-50HB Okuma MX-50HB Okuma MX-50HB Okuma MX-50HB Okuma MX-50HB Okuma MX-50HB Okuma MX-50HB Okuma MX-50HB Okuma MX-50HB
more images
12
Шпанија
2137 km
Okuma MX-50HB
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се