Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Купете Жица EDM машина по должина 0-299 mm користени

15 резултати за
Прекини
FANUC FANUC ROBOCUT ALPHA-C400iA FANUC FANUC ROBOCUT ALPHA-C400iA
more images
2
Јавете се
София Бугарија
176 km
2015
како нов (изложбена машина)
HITACHI 254Y/FF3 HITACHI 254Y/FF3
more images
2
Јавете се
Kobližná 3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Чешка република
935 km
2003
добро (искористено)
AGIECHARMILLES +GF+ CUT 1000 OILTECH AGIECHARMILLES +GF+ CUT 1000 OILTECH AGIECHARMILLES +GF+ CUT 1000 OILTECH AGIECHARMILLES +GF+ CUT 1000 OILTECH AGIECHARMILLES +GF+ CUT 1000 OILTECH AGIECHARMILLES +GF+ CUT 1000 OILTECH
more images
6
Јавете се
Rolle, CH, Швајцарија Швајцарија
(Локација на дилерот)
1344 km
2011
Втора рака
Hitachi  Hitachi 254Y INV 17172 Hitachi  Hitachi 254Y INV 17172
more images
2
Јавете се
Beroun Чешка република
1104 km
2003
добро (искористено)
AGIE Agie Cut 100 AGIE Agie Cut 100 AGIE Agie Cut 100
more images
3
Јавете се
Grenzach-Wyhlen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1292 km
1990
Втора рака
AGIE ATH 2 AGIE ATH 2
more images
2
Јавете се
Eisenach Германија
1361 km
2001
многу добро (користено)
Sodick AP200 ÖL Sodick AP200 ÖL Sodick AP200 ÖL Sodick AP200 ÖL Sodick AP200 ÖL Sodick AP200 ÖL
more images
6
Јавете се
Eberswalde Германија
1385 km
2001
добро (искористено)
AEG ELOTHERM 111 AEG ELOTHERM 111 AEG ELOTHERM 111 AEG ELOTHERM 111 AEG ELOTHERM 111 AEG ELOTHERM 111
more images
6
Јавете се
Nürnberg Германија
1206 km
неисправен носач за резервни делови (користен)
AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS
more images
10
Јавете се
Root Швајцарија
1225 km
како нов (користен)
MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05
more images
11
Јавете се
Dortmund Германија
1546 km
2001
добро (искористено)
FANUC FANUC
more images
2
Јавете се
Neuburg am Rhein Германија
1336 km
подготвен за употреба (искористен)
Brother (Japan) HSC-300 Brother (Japan) HSC-300
more images
2
Јавете се
Düsseldorf Германија
1558 km
1989
добро (искористено)
China J0780 China J0780
more images
2
Јавете се
Gransee Германија
1422 km
1989
добро (искористено)
AGIE Cut100 AGIE Cut100 AGIE Cut100 AGIE Cut100 AGIE Cut100 AGIE Cut100 AGIE Cut100 AGIE Cut100 AGIE Cut100
more images
9
Јавете се
Vilnius Литванија
1475 km
1989
неисправен носач за резервни делови (користен)
Meatec M200 Meatec M200
more images
2
Јавете се
Hanau Германија
1369 km
2022
Ново
 

Искористено Жица EDM машина по должина 0-299 mm

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши