категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Жица EDM машина по должина 300-399 mm користени

Машини за обработка на метал и машински алати ЕДМ машини Жица EDM машина по должина 300-399 mm
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
AGIE AGIECUT Evolution 2
2000
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Mitsubishi FX 10 Mitsubishi FX 10 Mitsubishi FX 10 Mitsubishi FX 10 Mitsubishi FX 10
more images
5
Словачка
802 km
Mitsubishi FX 10
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Agie Progress 2 Agie Progress 2 Agie Progress 2
more images
3
Agie Progress 2
2004
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
AGIECHARMILLES +GF+ CUT 2000 TWIN WIRE AGIECHARMILLES +GF+ CUT 2000 TWIN WIRE AGIECHARMILLES +GF+ CUT 2000 TWIN WIRE AGIECHARMILLES +GF+ CUT 2000 TWIN WIRE
more images
4
Швајцарија Rolle, CH
(Локација на дилерот)
1344 km
AGIECHARMILLES +GF+ CUT 2000 TWIN WIRE
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Dreieich
1376 km
SODICK A325
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Agiecut Classic 2S AGIE Agiecut Classic 2S AGIE Agiecut Classic 2S AGIE Agiecut Classic 2S AGIE Agiecut Classic 2S AGIE Agiecut Classic 2S AGIE Agiecut Classic 2S AGIE Agiecut Classic 2S AGIE Agiecut Classic 2S AGIE Agiecut Classic 2S
more images
10
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
AGIE Agiecut Classic 2S
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE AGIECUT 150 HSS CE AGIE AGIECUT 150 HSS CE AGIE AGIECUT 150 HSS CE AGIE AGIECUT 150 HSS CE AGIE AGIECUT 150 HSS CE AGIE AGIECUT 150 HSS CE AGIE AGIECUT 150 HSS CE
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
AGIE AGIECUT 150 HSS CE
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES ROBOFIL C200 CHARMILLES ROBOFIL C200 CHARMILLES ROBOFIL C200 CHARMILLES ROBOFIL C200 CHARMILLES ROBOFIL C200 CHARMILLES ROBOFIL C200
more images
6
Германија Bayreuth
1215 km
CHARMILLES ROBOFIL C200
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmilles Robofil 2030 SI Charmilles Robofil 2030 SI Charmilles Robofil 2030 SI Charmilles Robofil 2030 SI Charmilles Robofil 2030 SI Charmilles Robofil 2030 SI Charmilles Robofil 2030 SI
more images
7
Германија Heilbronn
1290 km
Charmilles Robofil 2030 SI
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIECHARMILLES +GF+ CUT 20P AGIECHARMILLES +GF+ CUT 20P AGIECHARMILLES +GF+ CUT 20P
more images
3
Швајцарија
1222 km
AGIECHARMILLES +GF+ CUT 20P
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SODICK AQ 300L SODICK AQ 300L
more images
2
Германија Mögglingen
1221 km
SODICK AQ 300L
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC CHARMILLES Form 2-LC
more images
15
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
CHARMILLES Form 2-LC
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HITACHI 355Y
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
HITACHI 355Y
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE AGIECUT EVOLUTION BC 2 AGIE AGIECUT EVOLUTION BC 2
more images
2
Германија Bühl
(Локација на дилерот)
1328 km
AGIE AGIECUT EVOLUTION BC 2
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC ALPHA C 400 iA FANUC ALPHA C 400 iA
more images
2
Германија Emmelshausen
1450 km
FANUC ALPHA C 400 iA
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE CLASSIC V2
more images
1
Швајцарија Rolle, CH
(Локација на дилерот)
1344 km
AGIE CLASSIC V2
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Classic 2S AGIE Classic 2S AGIE Classic 2S AGIE Classic 2S
more images
4
Германија Nürtingen
1247 km
AGIE Classic 2S
2003
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sodick AQ35L Sodick AQ35L Sodick AQ35L Sodick AQ35L Sodick AQ35L Sodick AQ35L Sodick AQ35L Sodick AQ35L Sodick AQ35L Sodick AQ35L
more images
10
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Sodick AQ35L
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Hitachi 203 Y
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE CHARMILLES Classic 2 AGIE CHARMILLES Classic 2 AGIE CHARMILLES Classic 2 AGIE CHARMILLES Classic 2 AGIE CHARMILLES Classic 2 AGIE CHARMILLES Classic 2 AGIE CHARMILLES Classic 2 AGIE CHARMILLES Classic 2 AGIE CHARMILLES Classic 2
more images
9
Германија Haiger
1452 km
AGIE CHARMILLES Classic 2
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitsubishi FA 10 V Mitsubishi FA 10 V Mitsubishi FA 10 V
more images
3
Германија Herscheid
1508 km
Mitsubishi FA 10 V
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES ROBOFIL 240 CC CHARMILLES ROBOFIL 240 CC CHARMILLES ROBOFIL 240 CC
more images
3
Германија Emmelshausen
1450 km
CHARMILLES ROBOFIL 240 CC
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GF AgieCharmilles Progress VP2 GF AgieCharmilles Progress VP2 GF AgieCharmilles Progress VP2
more images
3
Германија Nürtingen
1247 km
GF AgieCharmilles Progress VP2
2011
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sodick AQ327L Sodick AQ327L Sodick AQ327L Sodick AQ327L Sodick AQ327L Sodick AQ327L Sodick AQ327L
more images
7
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Sodick AQ327L
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE CHARMILLES CUT 20 P AGIE CHARMILLES CUT 20 P AGIE CHARMILLES CUT 20 P AGIE CHARMILLES CUT 20 P AGIE CHARMILLES CUT 20 P AGIE CHARMILLES CUT 20 P
more images
6
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
AGIE CHARMILLES CUT 20 P
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Agie Evolution 2 Agie Evolution 2 Agie Evolution 2 Agie Evolution 2 Agie Evolution 2 Agie Evolution 2 Agie Evolution 2 Agie Evolution 2 Agie Evolution 2 Agie Evolution 2
more images
10
Швајцарија Semsales
1304 km
Agie Evolution 2
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES (AGIE) Robofil 2030 SI CHARMILLES (AGIE) Robofil 2030 SI CHARMILLES (AGIE) Robofil 2030 SI CHARMILLES (AGIE) Robofil 2030 SI
more images
4
Германија Mühlheim am Main
1374 km
CHARMILLES (AGIE) Robofil 2030 SI
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sodick AD 325 L
more images
1
Германија Emmelshausen
1450 km
Sodick AD 325 L
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2
more images
14
Обединето Кралство 1 Millennium Way, Newton Aycliffe DL5 6JW, UK
2239 km
AGIE Progress 2
2004
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE AGIECUT 150 HSS AGIE AGIECUT 150 HSS AGIE AGIECUT 150 HSS AGIE AGIECUT 150 HSS AGIE AGIECUT 150 HSS AGIE AGIECUT 150 HSS AGIE AGIECUT 150 HSS AGIE AGIECUT 150 HSS AGIE AGIECUT 150 HSS
more images
9
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
AGIE AGIECUT 150 HSS
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE AgieCut Classic 2 AGIE AgieCut Classic 2 AGIE AgieCut Classic 2 AGIE AgieCut Classic 2 AGIE AgieCut Classic 2 AGIE AgieCut Classic 2 AGIE AgieCut Classic 2 AGIE AgieCut Classic 2
more images
8
Германија Leingarten
1292 km
AGIE AgieCut Classic 2
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC Robocut α - 0C FANUC Robocut α - 0C FANUC Robocut α - 0C FANUC Robocut α - 0C FANUC Robocut α - 0C FANUC Robocut α - 0C FANUC Robocut α - 0C
more images
7
Холандија Zevenbergen
1714 km
FANUC Robocut α - 0C
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES F45P CHARMILLES F45P CHARMILLES F45P CHARMILLES F45P CHARMILLES F45P CHARMILLES F45P
more images
6
Словенија Planina pri Cerknem 44, 5282 Cerkno, Slovenija
798 km
CHARMILLES F45P
1978
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE AGIECUT Evolution 2 AGIE AGIECUT Evolution 2 AGIE AGIECUT Evolution 2 AGIE AGIECUT Evolution 2 AGIE AGIECUT Evolution 2 AGIE AGIECUT Evolution 2 AGIE AGIECUT Evolution 2 AGIE AGIECUT Evolution 2
more images
8
Германија Nürtingen
(Локација на дилерот)
1246 km
AGIE AGIECUT Evolution 2
2000
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE AGIE Drahterosion DEM 315-220. AGIE AGIE Drahterosion DEM 315-220.
more images
2
Германија Altdorf bei Nürnberg
1186 km
AGIE AGIE Drahterosion DEM 315-220.
1985
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC Robocut Alpha-0iA FANUC Robocut Alpha-0iA FANUC Robocut Alpha-0iA FANUC Robocut Alpha-0iA FANUC Robocut Alpha-0iA FANUC Robocut Alpha-0iA FANUC Robocut Alpha-0iA FANUC Robocut Alpha-0iA FANUC Robocut Alpha-0iA FANUC Robocut Alpha-0iA
more images
10
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
FANUC Robocut Alpha-0iA
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE 250HSS AGIE 250HSS AGIE 250HSS AGIE 250HSS AGIE 250HSS AGIE 250HSS AGIE 250HSS
more images
7
Германија Oberkotzau
1224 km
AGIE 250HSS
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC Robocut α - 0C FANUC Robocut α - 0C FANUC Robocut α - 0C FANUC Robocut α - 0C FANUC Robocut α - 0C FANUC Robocut α - 0C FANUC Robocut α - 0C
more images
7
Холандија Zevenbergen
1714 km
FANUC Robocut α - 0C
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Robocut Alpha α-0iA Robocut Alpha α-0iA Robocut Alpha α-0iA Robocut Alpha α-0iA Robocut Alpha α-0iA Robocut Alpha α-0iA Robocut Alpha α-0iA Robocut Alpha α-0iA Robocut Alpha α-0iA Robocut Alpha α-0iA Robocut Alpha α-0iA Robocut Alpha α-0iA
more images
12
Франција Loyettes
1407 km
Robocut Alpha α-0iA
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Challenge V2 AGIE Challenge V2 AGIE Challenge V2
more images
3
Германија Nürtingen
1246 km
AGIE Challenge V2
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Agiecut AC 100 AGIE Agiecut AC 100
more images
2
Германија Gransee
1422 km
AGIE Agiecut AC 100
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Challenge 2 AGIE Challenge 2 AGIE Challenge 2 AGIE Challenge 2
more images
4
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
AGIE Challenge 2
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Challenge 3 AGIE Challenge 3 AGIE Challenge 3 AGIE Challenge 3 AGIE Challenge 3
more images
5
Германија Oberkotzau
1224 km
AGIE Challenge 3
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sodick A 320 Sodick A 320 Sodick A 320 Sodick A 320
more images
4
Германија Burbach
1458 km
Sodick A 320
1998
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sodick AQ 325 L
more images
1
Германија Wermelskirchen
1534 km
Sodick AQ 325 L
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Excellence 2F AGIE Excellence 2F AGIE Excellence 2F AGIE Excellence 2F
more images
4
Германија Nürtingen
1246 km
AGIE Excellence 2F
2001
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2
more images
7
Германија Nürtingen
1246 km
AGIE Progress 2
2004
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Progress 2 AGIE Progress 2 AGIE Progress 2
more images
3
Германија Nürtingen
1246 km
AGIE Progress 2
2004
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Excellence 2F eCut AGIE Excellence 2F eCut AGIE Excellence 2F eCut AGIE Excellence 2F eCut AGIE Excellence 2F eCut AGIE Excellence 2F eCut AGIE Excellence 2F eCut AGIE Excellence 2F eCut AGIE Excellence 2F eCut
more images
9
Германија Nürtingen
1247 km
AGIE Excellence 2F eCut
2006
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Challenge 2 AGIE Challenge 2 AGIE Challenge 2 AGIE Challenge 2 AGIE Challenge 2
more images
5
Германија Nürtingen
1247 km
AGIE Challenge 2
2001
реновиран (користен)
Јавете се

Искористено Жица EDM машина по должина 300-399 mm

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.