категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Видер, навивач користени

Обработка на жица Видер, навивач
Класифицирана реклама
SOPREM H250/800ZR/SX/10M/U SOPREM H250/800ZR/SX/10M/U SOPREM H250/800ZR/SX/10M/U
more images
3
Полска Poznań
1260 km
SOPREM H250/800ZR/SX/10M/U
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pleuger Deutschland PWM25.000/2500 Pleuger Deutschland PWM25.000/2500 Pleuger Deutschland PWM25.000/2500 Pleuger Deutschland PWM25.000/2500
more images
4
Швајцарија Schaffhausen
1237 km
Pleuger Deutschland PWM25.000/2500
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOCH KSS 1250W KOCH KSS 1250W KOCH KSS 1250W KOCH KSS 1250W KOCH KSS 1250W
more images
5
Германија Grebenau
1385 km
KOCH KSS 1250W
1991
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SKALTEK V240 SKALTEK V240 SKALTEK V240 SKALTEK V240 SKALTEK V240 SKALTEK V240 SKALTEK V240 SKALTEK V240
more images
8
Италија Brescia
1024 km
SKALTEK V240
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBOGA  AR ARBOGA  AR ARBOGA  AR ARBOGA  AR ARBOGA  AR ARBOGA  AR
more images
6
Хрватска Đakovo
492 km
ARBOGA AR
2001
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Smei 00 Smei 00 Smei 00 Smei 00 Smei 00 Smei 00 Smei 00 Smei 00 Smei 00
more images
9
Босна и Херцеговина Odzak
493 km
Smei 00
1990
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobifil Bobifil Bobifil Bobifil Bobifil Bobifil Bobifil
more images
7
Холандија Soerendonk
1638 km
Bobifil
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aumann RTS 112 Aumann RTS 112 Aumann RTS 112 Aumann RTS 112
more images
4
Германија Deutschland
1369 km
Aumann RTS 112
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Видер, навивач

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.