категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Мелење копии со вретено користени

Преработка на пластика, технологија на пластика Машини за правење прозорци Мелење копии со вретено
Класифицирана реклама
ELUMATEC KF 78 ELUMATEC KF 78
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
ELUMATEC KF 78
1989
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Мелење копии со вретено

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.