категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други користени

Преработка на пластика, технологија на пластика Машини за вбризгување Други
Класифицирана реклама
MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR MIR
more images
10
Молдавија Chișinău
825 km
MIR MIR
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SABMANN SB65IB SABMANN SB65IB SABMANN SB65IB SABMANN SB65IB SABMANN SB65IB SABMANN SB65IB SABMANN SB65IB SABMANN SB65IB SABMANN SB65IB SABMANN SB65IB SABMANN SB65IB
more images
11
Полска Stary Sącz
890 km
SABMANN SB65IB
2005
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Netstal SynErgy 1750-600 Netstal SynErgy 1750-600 Netstal SynErgy 1750-600 Netstal SynErgy 1750-600 Netstal SynErgy 1750-600 Netstal SynErgy 1750-600 Netstal SynErgy 1750-600
more images
7
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Netstal SynErgy 1750-600
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ENGEL ES 200/50 ENGEL ES 200/50 ENGEL ES 200/50 ENGEL ES 200/50 ENGEL ES 200/50
more images
5
Унгарија Szentgotthárd
736 km
ENGEL ES 200/50
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Moretto  Moretto  Moretto  Moretto  Moretto  Moretto  Moretto  Moretto
more images
8
Франција Paris
(Локација на дилерот)
1717 km
Moretto
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ENGEL INSERT 500V/100 ECO PRO ENGEL INSERT 500V/100 ECO PRO ENGEL INSERT 500V/100 ECO PRO ENGEL INSERT 500V/100 ECO PRO ENGEL INSERT 500V/100 ECO PRO ENGEL INSERT 500V/100 ECO PRO ENGEL INSERT 500V/100 ECO PRO
more images
7
Обединето Кралство Europe
1515 km
ENGEL INSERT 500V/100 ECO PRO
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 470C 1500 - 675 Arburg 470C 1500 - 675 Arburg 470C 1500 - 675 Arburg 470C 1500 - 675 Arburg 470C 1500 - 675 Arburg 470C 1500 - 675
more images
6
Германија Mönchengladbach
1582 km
Arburg 470C 1500 - 675
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag Ergotech ERGOTECH-CONCEPT 80/420-200 concept Demag Ergotech ERGOTECH-CONCEPT 80/420-200 concept Demag Ergotech ERGOTECH-CONCEPT 80/420-200 concept
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Demag Ergotech ERGOTECH-CONCEPT 80/420-200 concept
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAG Ergotech 100/420 - 310 EL-EXIS E DEMAG Ergotech 100/420 - 310 EL-EXIS E DEMAG Ergotech 100/420 - 310 EL-EXIS E DEMAG Ergotech 100/420 - 310 EL-EXIS E DEMAG Ergotech 100/420 - 310 EL-EXIS E DEMAG Ergotech 100/420 - 310 EL-EXIS E DEMAG Ergotech 100/420 - 310 EL-EXIS E DEMAG Ergotech 100/420 - 310 EL-EXIS E DEMAG Ergotech 100/420 - 310 EL-EXIS E
more images
9
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
DEMAG Ergotech 100/420 - 310 EL-EXIS E
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Netstal Synergy 1750 Netstal Synergy 1750 Netstal Synergy 1750 Netstal Synergy 1750
more images
4
Германија Stuttgart
1265 km
Netstal Synergy 1750
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ENGEL ES 750H330W/250 HL-2F ENGEL ES 750H330W/250 HL-2F ENGEL ES 750H330W/250 HL-2F ENGEL ES 750H330W/250 HL-2F ENGEL ES 750H330W/250 HL-2F ENGEL ES 750H330W/250 HL-2F ENGEL ES 750H330W/250 HL-2F ENGEL ES 750H330W/250 HL-2F
more images
8
Шведска Baldersvägen 39A, 332 35 Gislaved, Sverige
1841 km
ENGEL ES 750H330W/250 HL-2F
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss-Maffei KM 300-1000 C2 Krauss-Maffei KM 300-1000 C2 Krauss-Maffei KM 300-1000 C2 Krauss-Maffei KM 300-1000 C2 Krauss-Maffei KM 300-1000 C2 Krauss-Maffei KM 300-1000 C2 Krauss-Maffei KM 300-1000 C2
more images
7
Германија Monheim am Rhein
1550 km
Krauss-Maffei KM 300-1000 C2
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Arburg Arburg Arburg Arburg Arburg Arburg Arburg
more images
8
Германија Mönchengladbach
1582 km
Arburg
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Engel ES 4550/750 K Engel ES 4550/750 K Engel ES 4550/750 K Engel ES 4550/750 K Engel ES 4550/750 K Engel ES 4550/750 K
more images
6
Германија Berlin
1365 km
Engel ES 4550/750 K
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss Maffei SP750 Bolt-On Injection Unit CX L Krauss Maffei SP750 Bolt-On Injection Unit CX L Krauss Maffei SP750 Bolt-On Injection Unit CX L Krauss Maffei SP750 Bolt-On Injection Unit CX L Krauss Maffei SP750 Bolt-On Injection Unit CX L Krauss Maffei SP750 Bolt-On Injection Unit CX L Krauss Maffei SP750 Bolt-On Injection Unit CX L Krauss Maffei SP750 Bolt-On Injection Unit CX L Krauss Maffei SP750 Bolt-On Injection Unit CX L
more images
9
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Krauss Maffei SP750 Bolt-On Injection Unit CX L
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Brixiaplast Krauss Maffei screw diameter 45mm & 55mm Brixiaplast Krauss Maffei screw diameter 45mm & 55mm Brixiaplast Krauss Maffei screw diameter 45mm & 55mm Brixiaplast Krauss Maffei screw diameter 45mm & 55mm
more images
4
Словенија Brnčičeva ulica 31, 1231 Ljubljana - Črnuče, Slovenija
763 km
Brixiaplast Krauss Maffei screw diameter 45mm & 55mm
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ENGEL ES 650H200W/125HL-2F ENGEL ES 650H200W/125HL-2F ENGEL ES 650H200W/125HL-2F ENGEL ES 650H200W/125HL-2F ENGEL ES 650H200W/125HL-2F ENGEL ES 650H200W/125HL-2F ENGEL ES 650H200W/125HL-2F ENGEL ES 650H200W/125HL-2F ENGEL ES 650H200W/125HL-2F
more images
9
Шведска Baldersvägen 39A, 332 35 Gislaved, Sverige
1841 km
ENGEL ES 650H200W/125HL-2F
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Klappverschluss Klappverschluss Klappverschluss Klappverschluss
more images
4
Австрија Wien
(Локација на дилерот)
847 km
Klappverschluss
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 570 C 2000-675 Arburg 570 C 2000-675 Arburg 570 C 2000-675 Arburg 570 C 2000-675 Arburg 570 C 2000-675
more images
5
Германија Mönchengladbach
1582 km
Arburg 570 C 2000-675
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag Ergotech ERGOtech pro 800-400 Demag Ergotech ERGOtech pro 800-400 Demag Ergotech ERGOtech pro 800-400
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Demag Ergotech ERGOtech pro 800-400
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110
more images
8
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
FERROMATIK MILACRON K110
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Borken
1603 km
WITTMANN Battenfeld SmartPower 210
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110 FERROMATIK MILACRON K110
more images
8
Шведска Baldersvägen 39A, 332 35 Gislaved, Sverige
1841 km
FERROMATIK MILACRON K110
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt mit Hydraulik ORSTA Unbekannt mit Hydraulik ORSTA Unbekannt mit Hydraulik ORSTA Unbekannt mit Hydraulik ORSTA Unbekannt mit Hydraulik ORSTA Unbekannt mit Hydraulik ORSTA Unbekannt mit Hydraulik ORSTA Unbekannt mit Hydraulik ORSTA Unbekannt mit Hydraulik ORSTA
more images
9
Германија Mörsdorf
1282 km
Unbekannt mit Hydraulik ORSTA
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG
more images
12
Германија Mönchengladbach
1582 km
DEMAG
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TAYU TY-550-2R TAYU TY-550-2R
more images
2
Германија Berlin
1365 km
TAYU TY-550-2R
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ohrmann Montagetechnik Ohrmann Montagetechnik Ohrmann Montagetechnik
more images
3
Швајцарија Basel
1299 km
Ohrmann Montagetechnik
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 ES 330 / 80  ES 330 / 80  ES 330 / 80  ES 330 / 80
more images
4
Германија Thannhausen
1157 km
ES 330 / 80
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kistler Instrumente TYP 2859 Kistler Instrumente TYP 2859 Kistler Instrumente TYP 2859 Kistler Instrumente TYP 2859 Kistler Instrumente TYP 2859
more images
5
Германија Kißlegg
1162 km
Kistler Instrumente TYP 2859
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag ergotech 350/710-1450 system Demag ergotech 350/710-1450 system
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Demag ergotech 350/710-1450 system
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss Maffei 200-1000 C2 Krauss Maffei 200-1000 C2 Krauss Maffei 200-1000 C2 Krauss Maffei 200-1000 C2 Krauss Maffei 200-1000 C2 Krauss Maffei 200-1000 C2
more images
6
Германија Berlin
1365 km
Krauss Maffei 200-1000 C2
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld TM 4500/ 3300 Battenfeld TM 4500/ 3300 Battenfeld TM 4500/ 3300 Battenfeld TM 4500/ 3300 Battenfeld TM 4500/ 3300 Battenfeld TM 4500/ 3300
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Battenfeld TM 4500/ 3300
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Engel ES 330/ 75 HL-VICTORY Engel ES 330/ 75 HL-VICTORY Engel ES 330/ 75 HL-VICTORY Engel ES 330/ 75 HL-VICTORY Engel ES 330/ 75 HL-VICTORY Engel ES 330/ 75 HL-VICTORY
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Engel ES 330/ 75 HL-VICTORY
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag Ergotech ERGOtech pro VIVA 25-80 Demag Ergotech ERGOtech pro VIVA 25-80 Demag Ergotech ERGOtech pro VIVA 25-80 Demag Ergotech ERGOtech pro VIVA 25-80 Demag Ergotech ERGOtech pro VIVA 25-80 Demag Ergotech ERGOtech pro VIVA 25-80
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Demag Ergotech ERGOtech pro VIVA 25-80
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg ALLROUNDER 470C 1600-350 JUBILEE Arburg ALLROUNDER 470C 1600-350 JUBILEE Arburg ALLROUNDER 470C 1600-350 JUBILEE Arburg ALLROUNDER 470C 1600-350 JUBILEE
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Arburg ALLROUNDER 470C 1600-350 JUBILEE
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ferromatic Milacron 4350-S Ferromatic Milacron 4350-S
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Ferromatic Milacron 4350-S
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg ALLROUNDER Arburg ALLROUNDER Arburg ALLROUNDER Arburg ALLROUNDER Arburg ALLROUNDER Arburg ALLROUNDER
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Arburg ALLROUNDER
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
NETSTAL SYNERGY S-800-230 NETSTAL SYNERGY S-800-230 NETSTAL SYNERGY S-800-230
more images
3
Германија Berlin
1365 km
NETSTAL SYNERGY S-800-230
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag ERGOtech-system 1000-430 Demag ERGOtech-system 1000-430 Demag ERGOtech-system 1000-430 Demag ERGOtech-system 1000-430 Demag ERGOtech-system 1000-430 Demag ERGOtech-system 1000-430
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Demag ERGOtech-system 1000-430
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Netstal S2400-1700 Netstal S2400-1700 Netstal S2400-1700 Netstal S2400-1700 Netstal S2400-1700 Netstal S2400-1700
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Netstal S2400-1700
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Mannesmann Demag ERGOtech 100-430 system
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Engel ES 600/ 145 ST Engel ES 600/ 145 ST Engel ES 600/ 145 ST Engel ES 600/ 145 ST
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Engel ES 600/ 145 ST
1992
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss Maffei KM 300-1000 C2 Krauss Maffei KM 300-1000 C2 Krauss Maffei KM 300-1000 C2 Krauss Maffei KM 300-1000 C2 Krauss Maffei KM 300-1000 C2 Krauss Maffei KM 300-1000 C2
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Krauss Maffei KM 300-1000 C2
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Engel ES 500/ 110 HL-V Engel ES 500/ 110 HL-V Engel ES 500/ 110 HL-V Engel ES 500/ 110 HL-V
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Engel ES 500/ 110 HL-V
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld BA 1500/830 CDC Battenfeld BA 1500/830 CDC Battenfeld BA 1500/830 CDC Battenfeld BA 1500/830 CDC
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Battenfeld BA 1500/830 CDC
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fanuc ROBOSHOT α-100iA Fanuc ROBOSHOT α-100iA Fanuc ROBOSHOT α-100iA Fanuc ROBOSHOT α-100iA
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Fanuc ROBOSHOT α-100iA
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg ALLROUNDER SELECTA 270S 500-60 Arburg ALLROUNDER SELECTA 270S 500-60 Arburg ALLROUNDER SELECTA 270S 500-60 Arburg ALLROUNDER SELECTA 270S 500-60
more images
4
Германија Berlin
1365 km
Arburg ALLROUNDER SELECTA 270S 500-60
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag ergotech ergotech-multi 800/420-200h-120v Demag ergotech ergotech-multi 800/420-200h-120v
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Demag ergotech ergotech-multi 800/420-200h-120v
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld HM 6500/ 2800 + 630L Battenfeld HM 6500/ 2800 + 630L Battenfeld HM 6500/ 2800 + 630L
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Battenfeld HM 6500/ 2800 + 630L
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Други

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.