категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Планирање користени

Машини за обработка на дрво Пилани Планирање
Класифицирана реклама
Müller Brugg Müller Brugg Müller Brugg Müller Brugg Müller Brugg Müller Brugg Müller Brugg Müller Brugg Müller Brugg Müller Brugg
more images
10
Швајцарија Sankt Urban
1268 km
Müller Brugg
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leadermac 8LMC-26 Leadermac 8LMC-26 Leadermac 8LMC-26 Leadermac 8LMC-26 Leadermac 8LMC-26 Leadermac 8LMC-26 Leadermac 8LMC-26 Leadermac 8LMC-26 Leadermac 8LMC-26 Leadermac 8LMC-26
more images
10
Шведска Karlholmsbruk
2124 km
Leadermac 8LMC-26
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Waco HM200 Waco HM200 Waco HM200 Waco HM200
more images
4
Шведска Köping
2032 km
Waco HM200
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630 PINHEIRO MF4E-630
more images
14
Швајцарија Sankt Urban
1268 km
PINHEIRO MF4E-630
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Финска
2277 km
Weinig Waco Maxi/Almab planing line 350 m/min
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG Quattromat 22 WEINIG Quattromat 22 WEINIG Quattromat 22 WEINIG Quattromat 22 WEINIG Quattromat 22 WEINIG Quattromat 22 WEINIG Quattromat 22 WEINIG Quattromat 22 WEINIG Quattromat 22 WEINIG Quattromat 22
more images
10
Швајцарија Sankt Urban
1268 km
WEINIG Quattromat 22
1990
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Планирање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.