категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Комбинирани ролери користени

Градежни машини Ролки Комбинирани ролери
Класифицирана реклама
Amman x Amman x Amman x Amman x Amman x Amman x
more images
6
Германија
1369 km
Amman x
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DYNAPAC CA1500D DYNAPAC CA1500D DYNAPAC CA1500D DYNAPAC CA1500D DYNAPAC CA1500D DYNAPAC CA1500D DYNAPAC CA1500D DYNAPAC CA1500D DYNAPAC CA1500D DYNAPAC CA1500D
more images
10
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
DYNAPAC CA1500D
2019
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Dormagen
1553 km
Hamm HD 12 VV
2016
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573 Caterpillar CS-573
more images
15
Холандија Holten
1658 km
Caterpillar CS-573
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
CATERPILLAR CB 535 B
1995
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Dormagen
1553 km
Hamm DV65VO
2012
како нов (користен)
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
BOMAG BW 144 AC-2
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B CATERPILLAR CB-535B
more images
14
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
CATERPILLAR CB-535B
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
VIBROMAX CASE 1802D
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
BOMAG BW 120 AC-4
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
VOEST-ALPINE RC6S BJ
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
DYNAPAC CC422C
2004
Втора рака
Јавете се

Искористено Комбинирани ролери

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.