категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Тандем ролки користени (42)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Градежни машини Ролки Тандем ролки
Класифицирана реклама
Словенија Gomilsko
745 km
Ammann AV20-2 - 2012 YEAR - 910 WORKING HOURS
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dynapac CC722 Dynapac CC722 Dynapac CC722 Dynapac CC722 Dynapac CC722 Dynapac CC722
more images
6
Германија
1369 km
Dynapac CC722
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hamm DV 85 VV
more images
1
Германија Windischeschenbach
1175 km
Hamm DV 85 VV
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Deurne
(Локација на дилерот)
1634 km
Dynapac CS14
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu
more images
15
Германија Malsfeld
1408 km
Wacker Neuson RD7A - fast wie Neu
2017
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t ) Terex TV 1200 ( 2,93t )
more images
15
Австрија Sankt Nikolai ob Draßling
756 km
Terex TV 1200 ( 2,93t )
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Словенија Gomilsko
745 km
JCB VIBROMAX CT260-120 - 2020 YEAR - 130 WORKING HOURS
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ammann AV 26-2 Ammann AV 26-2 Ammann AV 26-2 Ammann AV 26-2 Ammann AV 26-2 Ammann AV 26-2
more images
6
Германија
1369 km
Ammann AV 26-2
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
DYNAPAC CC1200
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија BG Middelbeers
(Локација на дилерот)
1667 km
Hamm HD12VV
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100 Dynapac CC 1100
more images
15
Белгија Waregem
1740 km
Dynapac CC 1100
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Белгија Beveren
1709 km
Hamm HD 10
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Словенија Gomilsko
745 km
Ammann ARW65 - 2015 YEAR
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hamm HD 10C VV Hamm HD 10C VV Hamm HD 10C VV Hamm HD 10C VV Hamm HD 10C VV Hamm HD 10C VV
more images
6
Германија
1369 km
Hamm HD 10C VV
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
BOMAG BW 184 AD
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Dynapac CC424 Dynapac CC424 Dynapac CC424 Dynapac CC424 Dynapac CC424 Dynapac CC424 Dynapac CC424 Dynapac CC424
more images
8
Полска Trzebiatów
1466 km
Dynapac CC424
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2 Ammann AV 26 - 2
more images
15
Белгија Waregem
1740 km
Ammann AV 26 - 2
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија BG Middelbeers
(Локација на дилерот)
1667 km
Bomag BW144AD-2
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Словенија Gomilsko
745 km
Hamm HD 12 VV - 2017 YEAR - 475 WORKING HOURS
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBU TV 100 MBU TV 100 MBU TV 100 MBU TV 100 MBU TV 100 MBU TV 100
more images
6
Германија
1369 km
MBU TV 100
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Белгија Beveren
1709 km
Bomag BW 80 AD-5
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
BOMAG BW174AD
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4 Bomag BW 213 D-4
more images
14
Белгија Waregem
1740 km
Bomag BW 213 D-4
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF Dynapac CG 333 HF
more images
14
Австрија Sankt Nikolai ob Draßling
756 km
Dynapac CG 333 HF
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4 Bomag BW 154 AP-4
more images
13
Германија Magdeburg
1400 km
Bomag BW 154 AP-4
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dynapac Cc 501 Dynapac Cc 501 Dynapac Cc 501 Dynapac Cc 501 Dynapac Cc 501 Dynapac Cc 501
more images
6
Германија
1369 km
Dynapac Cc 501
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Белгија Beveren
1709 km
Hamm HD 12 VV
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2 BOMAG BW 100 ADM-2
more images
8
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
BOMAG BW 100 ADM-2
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV Hamm HD 12 VV
more images
14
Белгија Waregem
1740 km
Hamm HD 12 VV
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 100 AD-3 Bomag BW 100 AD-3 Bomag BW 100 AD-3 Bomag BW 100 AD-3 Bomag BW 100 AD-3 Bomag BW 100 AD-3
more images
6
Швајцарија Villeneuve
1297 km
Bomag BW 100 AD-3
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5 Bomag BW 100 AD-5
more images
12
Германија Magdeburg
1400 km
Bomag BW 100 AD-5
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dynapac CC722 Dynapac CC722 Dynapac CC722 Dynapac CC722 Dynapac CC722 Dynapac CC722
more images
6
Германија
1369 km
Dynapac CC722
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Белгија Beveren
1709 km
Hamm HD 12 VV
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S HAMM HD 90 VO-S
more images
14
Франција Neuville Saint Amand
(Локација на дилерот)
1693 km
HAMM HD 90 VO-S
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2 Bomag BW 90 AC - 2
more images
14
Белгија Waregem
1740 km
Bomag BW 90 AC - 2
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL
more images
7
Германија Magdeburg
1400 km
Bomag BW 75 ADL
1985
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hamm H200 / HD 10 VV Hamm H200 / HD 10 VV Hamm H200 / HD 10 VV Hamm H200 / HD 10 VV Hamm H200 / HD 10 VV Hamm H200 / HD 10 VV
more images
6
Германија
1369 km
Hamm H200 / HD 10 VV
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Dynapac CC 102 Dynapac CC 102 Dynapac CC 102 Dynapac CC 102 Dynapac CC 102 Dynapac CC 102 Dynapac CC 102 Dynapac CC 102 Dynapac CC 102
more images
9
Германија Magdeburg
1400 km
Dynapac CC 102
1993
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500 Bomag BMP 8500
more images
6
Германија
1369 km
Bomag BMP 8500
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3 Bomag BW 120 AD-3
more images
10
Германија Magdeburg
1400 km
Bomag BW 120 AD-3
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
JCB VMT160-80 JCB VMT160-80 JCB VMT160-80 JCB VMT160-80 JCB VMT160-80 JCB VMT160-80
more images
6
Германија
1369 km
JCB VMT160-80
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL Bomag BW 75 ADL
more images
6
Германија Magdeburg
1400 km
Bomag BW 75 ADL
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се