Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Компресиран воздух купи користени

1.224 резултати за
Вашата призната локација: Македонија (промена)
Откажи
HYDROVANE .23 HYDROVANE .23 HYDROVANE .23 HYDROVANE .23 HYDROVANE .23 HYDROVANE .23 HYDROVANE .23 HYDROVANE .23 HYDROVANE .23
more images
9
1995
одличен (користен)
Комплекс за производство на компримиран воздух. 1. Компресор за ротирачко тркало Hydravane 23. Kw: 4 78bbpuo Вртежи во минута: 1450 V: 380 О: 10 максимален работен притисок: 105 psig Мотор: 5,5 КС 2. Складирање на компримиран воздух од 500 светла со автоматски овлажнител. 3. Централна контролна единица со рекордер за работни часови. Користен во одлична состојба. Целата планирана услуга и промени на мазива се направени за време на неговото работење. Групата работи...
Atlas Copco ZT3A Atlas Copco ZT3A Atlas Copco ZT3A Atlas Copco ZT3A Atlas Copco ZT3A
more images
5
повик
Tatabánya Унгарија
714 km
1995
добар (користен)
ABAC E 11-13
more images
1
повик
San Nicola La Strada Италија
624 km
2014
одличен (користен)
more images
повик
Mariano Comense Италија
1108 km
добар (користен)
Atlas Copco GA 45 Atlas Copco GA 45 Atlas Copco GA 45 Atlas Copco GA 45 Atlas Copco GA 45 Atlas Copco GA 45 Atlas Copco GA 45
more images
7
повик
Roma Италија
767 km
2005
одличен (користен)
ALUP SCK 102 /Deltech HGE914A ALUP SCK 102 /Deltech HGE914A ALUP SCK 102 /Deltech HGE914A ALUP SCK 102 /Deltech HGE914A
more images
4
повик
Мукачево Украина
765 km
одличен (користен)
 AFR 30 - RV 64/4/26 AFR 30 - RV 64/4/26 AFR 30 - RV 64/4/26 AFR 30 - RV 64/4/26 AFR 30 - RV 64/4/26 AFR 30 - RV 64/4/26 AFR 30 - RV 64/4/26
more images
7
повик
Brno Република Чешка
935 km
2006
одличен (користен)
FIAC TDRY 50 FIAC TDRY 50 FIAC TDRY 50 FIAC TDRY 50 FIAC TDRY 50 FIAC TDRY 50 FIAC TDRY 50 FIAC TDRY 50
more images
8
повик
Tatabánya Унгарија
714 km
2014
одличен (користен)
INGERSOLL NIRVANA 45 INGERSOLL NIRVANA 45
more images
2
повик
San Nicola La Strada Италија
624 km
2006
подготвен за работа (се користи)
more images
повик
Mariano Comense Италија
1108 km
одличен (користен)
SCHNEIDER V-500-L SCHNEIDER V-500-L
more images
2
Bretzfeld, Германија Германија
(локација на застапништво)
1278 km
2006
користен
HAFFNER Sprężarka śrubowa HAFNER KSA 18 moc 18kW HAFFNER Sprężarka śrubowa HAFNER KSA 18 moc 18kW HAFFNER Sprężarka śrubowa HAFNER KSA 18 moc 18kW HAFFNER Sprężarka śrubowa HAFNER KSA 18 moc 18kW HAFFNER Sprężarka śrubowa HAFNER KSA 18 moc 18kW
more images
5
повик
Cieszyn Полска
938 km
2017
добра состојба (се користи)
PRO - FILTR Brno JET 15.14.2 PRO - FILTR Brno JET 15.14.2 PRO - FILTR Brno JET 15.14.2 PRO - FILTR Brno JET 15.14.2 PRO - FILTR Brno JET 15.14.2 PRO - FILTR Brno JET 15.14.2
more images
6
повик
Brno Република Чешка
935 km
2007
одличен (користен)
Hankison HD1850CE-G Hankison HD1850CE-G Hankison HD1850CE-G Hankison HD1850CE-G Hankison HD1850CE-G Hankison HD1850CE-G Hankison HD1850CE-G
more images
7
повик
Tatabánya Унгарија
714 km
1999
добра состојба (се користи)
Atlas Copco ga 37 vsd ff Atlas Copco ga 37 vsd ff Atlas Copco ga 37 vsd ff
more images
3
повик
San Nicola La Strada Италија
624 km
2003
одличен (користен)
Kaeser DN22C Booster Kaeser DN22C Booster Kaeser DN22C Booster Kaeser DN22C Booster Kaeser DN22C Booster Kaeser DN22C Booster
more images
6
Nova Gradiška Хрватска
536 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500 BECKER DTLF 500
more images
6
повик
Ungarn Унгарија
643 km
1997
користен
BOGE SRMV 390-5 BOGE SRMV 390-5 BOGE SRMV 390-5 BOGE SRMV 390-5
more images
4
повик
Ladis, Австрија Австрија
(локација на застапништво)
1071 km
2014
користен
WALTER SFTG 11 SXP COMBO WALTER SFTG 11 SXP COMBO WALTER SFTG 11 SXP COMBO
more images
3
повик
Jelenia Góra Полска
1131 km
2021
добар (користен)
Kaeser DSDX302 Kaeser DSDX302 Kaeser DSDX302 Kaeser DSDX302 Kaeser DSDX302 Kaeser DSDX302 Kaeser DSDX302 Kaeser DSDX302 Kaeser DSDX302 Kaeser DSDX302 Kaeser DSDX302 Kaeser DSDX302 Kaeser DSDX302
more images
13
повик
Hohenems Австрија
1150 km
2015
одличен (користен)
INGERSOLL M 75 INGERSOLL M 75 INGERSOLL M 75 INGERSOLL M 75
more images
4
повик
San Nicola La Strada Италија
624 km
2010
одличен (користен)
Atlas Copco GA 11 VSD Atlas Copco GA 11 VSD Atlas Copco GA 11 VSD Atlas Copco GA 11 VSD Atlas Copco GA 11 VSD
more images
5
повик
Leipzig, Германија Германија
(локација на застапништво)
1302 km
2005
користен
KAESER Kompressoren i.Comp 3 fahrbar KAESER Kompressoren i.Comp 3 fahrbar KAESER Kompressoren i.Comp 3 fahrbar KAESER Kompressoren i.Comp 3 fahrbar KAESER Kompressoren i.Comp 3 fahrbar KAESER Kompressoren i.Comp 3 fahrbar KAESER Kompressoren i.Comp 3 fahrbar
more images
7
повик
Ulm Германија
1196 km
2021
како и нови (ex-дисплеј)
BOGE Modell D75 Typ 415 BOGE Modell D75 Typ 415 BOGE Modell D75 Typ 415 BOGE Modell D75 Typ 415 BOGE Modell D75 Typ 415
more images
5
повик
Ladis, Австрија Австрија
(локација на застапништво)
1071 km
користен
CHIRON KA 920 / 350 CHIRON KA 920 / 350
more images
2
повик
Dreieich, Германија Германија
(локација на застапништво)
1376 km
1986
користен
Kaeser ABT 72 Kaeser ABT 72 Kaeser ABT 72 Kaeser ABT 72 Kaeser ABT 72
more images
5
повик
Donatistraße, 3321, Österreich Австрија
910 km
2008
добра состојба (се користи)
Kaeser cs90 55kw/75Hp 7,75 m3 / min Kaeser cs90 55kw/75Hp 7,75 m3 / min Kaeser cs90 55kw/75Hp 7,75 m3 / min Kaeser cs90 55kw/75Hp 7,75 m3 / min Kaeser cs90 55kw/75Hp 7,75 m3 / min Kaeser cs90 55kw/75Hp 7,75 m3 / min Kaeser cs90 55kw/75Hp 7,75 m3 / min Kaeser cs90 55kw/75Hp 7,75 m3 / min Kaeser cs90 55kw/75Hp 7,75 m3 / min Kaeser cs90 55kw/75Hp 7,75 m3 / min Kaeser cs90 55kw/75Hp 7,75 m3 / min
more images
11
повик
Tata Унгарија
724 km
1985
добар (користен)
Atlas Copco Atlas Copco Atlas Copco Atlas Copco Atlas Copco Atlas Copco Atlas Copco Atlas Copco Atlas Copco Atlas Copco Atlas Copco Atlas Copco Atlas Copco Atlas Copco
more images
14
повик
Winnenden Германија
1258 km
добар (користен)
more images
повик
Offenburg Германија
1327 km
2012
добар (користен)
Fini K-MID 10-10/STC Fini K-MID 10-10/STC Fini K-MID 10-10/STC
more images
3
повик
Hochheim am Main, Германија Германија
(локација на застапништво)
1396 km
2011
користен
Atlas Copco GA37V8D Atlas Copco GA37V8D
more images
2
повик
Wehr Германија
1280 km
2011
одличен (користен)
Hertz HGS 15 F Hertz HGS 15 F Hertz HGS 15 F Hertz HGS 15 F Hertz HGS 15 F Hertz HGS 15 F
more images
6
повик
Leipzig, Германија Германија
(локација на застапништво)
1302 km
користен
Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min Kaeser cs121 75kw 13bar 10,30m3/min
more images
14
повик
Tata Унгарија
724 km
2002
добар (користен)
Bottarini KS22 Bottarini KS22 Bottarini KS22 Bottarini KS22
more images
4
повик
Zduny Полска
1166 km
2006
одличен (користен)
COMPAIR LS05-10 COMPAIR LS05-10 COMPAIR LS05-10 COMPAIR LS05-10 COMPAIR LS05-10 COMPAIR LS05-10
more images
6
повик
Ennepetal, Германија Германија
(локација на застапништво)
1539 km
2007
користен
DEMAG TD5088 DEMAG TD5088
more images
2
повик
Korschenbroich, Германија Германија
(локација на застапништво)
1571 km
1991
користен
DIETZ DG 25 DIETZ DG 25 DIETZ DG 25 DIETZ DG 25 DIETZ DG 25 DIETZ DG 25
more images
6
повик
Weißenhorn, Германија Германија
(локација на застапништво)
1177 km
користен
RENNER/ BOGE RS- 22/ DS6 RENNER/ BOGE RS- 22/ DS6 RENNER/ BOGE RS- 22/ DS6 RENNER/ BOGE RS- 22/ DS6 RENNER/ BOGE RS- 22/ DS6 RENNER/ BOGE RS- 22/ DS6
more images
6
повик
Fuldatal, Германија Германија
(локација на застапништво)
1432 km
2003
добар (користен)
CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar CompAir L37 37Kw 7,1m3/min 8bar
more images
13
повик
Tata Унгарија
724 km
2008
добра состојба (се користи)
Renner RSF 18,5 Renner RSF 18,5 Renner RSF 18,5 Renner RSF 18,5 Renner RSF 18,5 Renner RSF 18,5
more images
6
повик
Zduny Полска
1166 km
2006
одличен (користен)
ATLAS COPCO Air Driver ID 40 ATLAS COPCO Air Driver ID 40 ATLAS COPCO Air Driver ID 40
more images
3
повик
Leipzig, Германија Германија
(локација на застапништво)
1302 km
1997
користен
MARTONAIR M/45740 MARTONAIR M/45740
more images
2
повик
Bad Laasphe Германија
1462 km
1991
добар (користен)
Kaeser TD 51 Kaeser TD 51
more images
2
повик
Schwarzenburg Швајцарија
1285 km
1999
подготвен за работа (се користи)
unbekannt 1200 Liter unbekannt 1200 Liter unbekannt 1200 Liter unbekannt 1200 Liter
more images
4
повик
Wiefelstede, Германија Германија
(локација на застапништво)
1647 km
користен
BOGE SLF 51 BOGE SLF 51 BOGE SLF 51 BOGE SLF 51
more images
4
повик
Stawiec Полска
1158 km
2010
одличен (користен)
CompAir Cyclon CompAir Cyclon
more images
2
повик
Hirschhorn (Neckar) Германија
1325 km
добар (користен)
LOHENNER Druckluftbehälter 1500 l LOHENNER Druckluftbehälter 1500 l LOHENNER Druckluftbehälter 1500 l LOHENNER Druckluftbehälter 1500 l LOHENNER Druckluftbehälter 1500 l
more images
5
повик
Niederlangen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1660 km
2012
користен
AIRCRAFT BK 119-270-10-V-KK AIRCRAFT BK 119-270-10-V-KK AIRCRAFT BK 119-270-10-V-KK AIRCRAFT BK 119-270-10-V-KK AIRCRAFT BK 119-270-10-V-KK AIRCRAFT BK 119-270-10-V-KK
more images
6
Bretzfeld, Германија Германија
(локација на застапништво)
1278 km
2017
користен
BOGE 29-2 BOGE 29-2 BOGE 29-2
more images
3
повик
Schwarzenburg Швајцарија
1285 km
2007
потребна е поправка (користени)
Wilkerson L10-C2-000 Wilkerson L10-C2-000 Wilkerson L10-C2-000 Wilkerson L10-C2-000 Wilkerson L10-C2-000
more images
5
повик
Wiefelstede, Германија Германија
(локација на застапништво)
1647 km
користен
 

Користено Компресиран воздух

Комплетно пребарувајте Machineseeker и повеќе од 200.000 користени машини сега.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Successful: Задачата е извршена
грешка: Задачата не може да се изврши
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153