категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Преработка и рециклирање користени

Преработка на пластика, технологија на пластика Преработка и рециклирање
Класифицирана реклама
KRAM FC PRS 2 KRAM FC PRS 2 KRAM FC PRS 2 KRAM FC PRS 2 KRAM FC PRS 2 KRAM FC PRS 2 KRAM FC PRS 2 KRAM FC PRS 2 KRAM FC PRS 2 KRAM FC PRS 2 KRAM FC PRS 2 KRAM FC PRS 2
more images
12
Романија Malu Vânăt
533 km
KRAM FC PRS 2
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
 Waschanlage für HDPE
more images
1
Германија Meckesheim
1322 km
Waschanlage für HDPE
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Puławy
1095 km
RS TeamTech Sp. z o. o. RS-600 PCB
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B
more images
4
Германија Wuppertal
1549 km
BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
CDM OMP-Prealpina ES 130. CDM OMP-Prealpina ES 130. CDM OMP-Prealpina ES 130.
more images
3
Германија Hessen, Deutschland
1395 km
CDM OMP-Prealpina ES 130.
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900 RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900 RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900 RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900 RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900 RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900
more images
6
Швајцарија Merishausen
1242 km
RW Recycling World FBS 450 / FBS 600 / FBS 900
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Koch-Technik TM6d Koch-Technik TM6d Koch-Technik TM6d Koch-Technik TM6d Koch-Technik TM6d Koch-Technik TM6d Koch-Technik TM6d Koch-Technik TM6d Koch-Technik TM6d Koch-Technik TM6d Koch-Technik TM6d Koch-Technik TM6d Koch-Technik TM6d
more images
13
Германија Wiehl
1504 km
Koch-Technik TM6d
2012
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Herbold HV 50/110 Herbold HV 50/110 Herbold HV 50/110 Herbold HV 50/110 Herbold HV 50/110 Herbold HV 50/110 Herbold HV 50/110 Herbold HV 50/110 Herbold HV 50/110 Herbold HV 50/110 Herbold HV 50/110 Herbold HV 50/110 Herbold HV 50/110
more images
13
Германија Arnsberg
1515 km
Herbold HV 50/110
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Esslingen am Neckar
1255 km
STF unbekannt
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alpahtec A-ES 75.28 V Alpahtec A-ES 75.28 V Alpahtec A-ES 75.28 V Alpahtec A-ES 75.28 V
more images
4
Германија Wuppertal
1549 km
Alpahtec A-ES 75.28 V
2004
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAC-PLAS P.N.R. 65 xP. MAC-PLAS P.N.R. 65 xP. MAC-PLAS P.N.R. 65 xP. MAC-PLAS P.N.R. 65 xP. MAC-PLAS P.N.R. 65 xP. MAC-PLAS P.N.R. 65 xP.
more images
6
Германија Hessen, Deutschland
1395 km
MAC-PLAS P.N.R. 65 xP.
2009
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEISS RL 900 WEISS RL 900
more images
2
Германија Rohrberg
1410 km
WEISS RL 900
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WW Ekochem LR-90
more images
1
Полска Głogowo
1289 km
WW Ekochem LR-90
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Herbold AS Herbold AS
more images
2
Германија Eisenhüttenstadt
(Локација на дилерот)
1291 km
Herbold AS
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Goor
1645 km
LUMAGO D.S.C. Dutch Shredder Company PYTHON 1300
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERSTORFF ZE 60 A - UT BERSTORFF ZE 60 A - UT BERSTORFF ZE 60 A - UT BERSTORFF ZE 60 A - UT BERSTORFF ZE 60 A - UT
more images
5
Германија Wuppertal
1549 km
BERSTORFF ZE 60 A - UT
2003
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CDM OMP-Prealpina ES 130. CDM OMP-Prealpina ES 130. CDM OMP-Prealpina ES 130.
more images
3
Германија Hessen, Deutschland
1395 km
CDM OMP-Prealpina ES 130.
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
C.E.B Impianti EW80/400bar C.E.B Impianti EW80/400bar C.E.B Impianti EW80/400bar
more images
3
Ирска Bray
2440 km
C.E.B Impianti EW80/400bar
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WW Ekochem RW-320 WW Ekochem RW-320 WW Ekochem RW-320
more images
3
Полска Głogowo
1289 km
WW Ekochem RW-320
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Tria 50/50 Tria 50/50 Tria 50/50 Tria 50/50
more images
4
Германија Eisenhüttenstadt
(Локација на дилерот)
1291 km
Tria 50/50
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ECON ESK 480 -4B ECON ESK 480 -4B ECON ESK 480 -4B ECON ESK 480 -4B
more images
4
Германија Wuppertal
1549 km
ECON ESK 480 -4B
2011
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се

Искористено Преработка и рециклирање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.