категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за обликување со дување користени

Преработка на пластика, технологија на пластика Машини за обликување со дување
Класифицирана реклама
 BULMACH Ltd BM1A2 BULMACH Ltd BM1A2 BULMACH Ltd BM1A2 BULMACH Ltd BM1A2 BULMACH Ltd BM1A2 BULMACH Ltd BM1A2
more images
6
Бугарија Пловдив
257 km
BULMACH Ltd BM1A2
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Cincinnati Milacron Eclipse DUAL HEAD T2000W-120G-D15C Cincinnati Milacron Eclipse DUAL HEAD T2000W-120G-D15C Cincinnati Milacron Eclipse DUAL HEAD T2000W-120G-D15C Cincinnati Milacron Eclipse DUAL HEAD T2000W-120G-D15C
more images
4
Молдавија Chișinău
825 km
Cincinnati Milacron Eclipse DUAL HEAD T2000W-120G-D15C
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hesta HK 453 Hesta HK 453 Hesta HK 453 Hesta HK 453 Hesta HK 453 Hesta HK 453 Hesta HK 453 Hesta HK 453 Hesta HK 453 Hesta HK 453 Hesta HK 453 Hesta HK 453
more images
12
Словачка Čeľadice
796 km
Hesta HK 453
2002
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SIDEL SBO 4 SIDEL SBO 4 SIDEL SBO 4 SIDEL SBO 4 SIDEL SBO 4 SIDEL SBO 4 SIDEL SBO 4 SIDEL SBO 4 SIDEL SBO 4 SIDEL SBO 4 SIDEL SBO 4
more images
11
Полска Stary Sącz
890 km
SIDEL SBO 4
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hesta FlexBlow Parker Hesta FlexBlow Parker Hesta FlexBlow Parker Hesta FlexBlow Parker Hesta FlexBlow Parker Hesta FlexBlow Parker
more images
6
Германија Ebersbach an der Fils
1240 km
Hesta FlexBlow Parker
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KAUTEX H10- 3S80 KAUTEX H10- 3S80 KAUTEX H10- 3S80 KAUTEX H10- 3S80
more images
4
Франција Bellignat
1388 km
KAUTEX H10- 3S80
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Пловдив
257 km
BULMACH Ltd BM1A10
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
M-TOOLS DOO ABM 1C 802 M-TOOLS DOO ABM 1C 802
more images
2
Србија Stubal
243 km
M-TOOLS DOO ABM 1C 802
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BIRAGHI H 150/60 BIRAGHI H 150/60 BIRAGHI H 150/60 BIRAGHI H 150/60 BIRAGHI H 150/60
more images
5
Грција Athina
437 km
BIRAGHI H 150/60
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7 ZENTRONIK ZR-7
more images
14
Полска Stary Sącz
890 km
ZENTRONIK ZR-7
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hesta ST 605-03 Stahl ST 605-03 Stahl Hesta ST 605-03 Stahl ST 605-03 Stahl Hesta ST 605-03 Stahl ST 605-03 Stahl Hesta ST 605-03 Stahl ST 605-03 Stahl Hesta ST 605-03 Stahl ST 605-03 Stahl Hesta ST 605-03 Stahl ST 605-03 Stahl Hesta ST 605-03 Stahl ST 605-03 Stahl
more images
7
Германија Neu-Ulm
1190 km
Hesta ST 605-03 Stahl ST 605-03 Stahl
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESTA ST 502 HESTA ST 502 HESTA ST 502 HESTA ST 502
more images
4
Франција Groissiat
1388 km
HESTA ST 502
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BULMACH Ltd RBM 8R BULMACH Ltd RBM 8R BULMACH Ltd RBM 8R BULMACH Ltd RBM 8R BULMACH Ltd RBM 8R BULMACH Ltd RBM 8R
more images
6
Бугарија Пловдив
257 km
BULMACH Ltd RBM 8R
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Kautex KEB 6/11 S6018 Kautex KEB 6/11 S6018 Kautex KEB 6/11 S6018 Kautex KEB 6/11 S6018 Kautex KEB 6/11 S6018 Kautex KEB 6/11 S6018
more images
6
Германија Bornheim
1528 km
Kautex KEB 6/11 S6018
1969
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Bracknell RG42, UK
2029 km
Yelkencíler 900
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400 FERENC F-1400
more images
15
Полска Stary Sącz
890 km
FERENC F-1400
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kautex KB 50 Kautex KB 50 Kautex KB 50 Kautex KB 50 Kautex KB 50
more images
5
Словенија Kolodvorska cesta 9, 5213 Kanal, Slovenija
819 km
Kautex KB 50
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krones Contiform S20 Krones Contiform S20 Krones Contiform S20
more images
3
Германија Neutraubling
1109 km
Krones Contiform S20
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sidel SBO 16 ROUE Sidel SBO 16 ROUE Sidel SBO 16 ROUE Sidel SBO 16 ROUE Sidel SBO 16 ROUE Sidel SBO 16 ROUE
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Sidel SBO 16 ROUE
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Kretinga
1590 km
FlexBlow 4
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Bracknell RG42, UK
2029 km
Yelkencíler 070
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000 KOSME KSB 4000
more images
14
Полска Stary Sącz
890 km
KOSME KSB 4000
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld fischer VK 1-1 Battenfeld fischer VK 1-1 Battenfeld fischer VK 1-1 Battenfeld fischer VK 1-1 Battenfeld fischer VK 1-1
more images
5
Франција Groissiat
1388 km
Battenfeld fischer VK 1-1
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FISCHER-W.Müller FMB 3-120 FISCHER-W.Müller FMB 3-120 FISCHER-W.Müller FMB 3-120 FISCHER-W.Müller FMB 3-120 FISCHER-W.Müller FMB 3-120 FISCHER-W.Müller FMB 3-120
more images
6
Германија Deutschland
1369 km
FISCHER-W.Müller FMB 3-120
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD/ FISCHER BFB 8-30.01 BATTENFELD/ FISCHER BFB 8-30.01 BATTENFELD/ FISCHER BFB 8-30.01 BATTENFELD/ FISCHER BFB 8-30.01 BATTENFELD/ FISCHER BFB 8-30.01 BATTENFELD/ FISCHER BFB 8-30.01
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
BATTENFELD/ FISCHER BFB 8-30.01
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Kretinga
1590 km
FlexBlow 8
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Kautex KB 15/10 S S 60/18 Kautex KB 15/10 S S 60/18
more images
2
Шпанија Pol. Ind., 39618, Cantabria, Spanien
2096 km
Kautex KB 15/10 S S 60/18
2014
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMF HS6000 SMF HS6000 SMF HS6000 SMF HS6000 SMF HS6000 SMF HS6000 SMF HS6000 SMF HS6000 SMF HS6000 SMF HS6000
more images
10
Обединето Кралство Portsmouth
2024 km
SMF HS6000
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PROCREA REV 150 PROCREA REV 150 PROCREA REV 150 PROCREA REV 150
more images
4
Франција Groissiat
1388 km
PROCREA REV 150
1996
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KRONES Contiform KRONES Contiform KRONES Contiform KRONES Contiform KRONES Contiform
more images
5
Германија Deutschland
1369 km
KRONES Contiform
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Kretinga
1590 km
FlexBlow 2
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
PROCREA REV 200 PROCREA REV 200 PROCREA REV 200 PROCREA REV 200
more images
4
Франција Groissiat
1388 km
PROCREA REV 200
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BILLION P300 BILLION P300 BILLION P300 BILLION P300
more images
4
Франција Groissiat
1388 km
BILLION P300
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PROCREA REV 300 PROCREA REV 300 PROCREA REV 300 PROCREA REV 300 PROCREA REV 300
more images
5
Франција Groissiat
1388 km
PROCREA REV 300
како нов (користен)
Јавете се

Искористено Машини за обликување со дување

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.