категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за пакување картон користени

Машини за пакување Машини за пакување картон
Класифицирана реклама
Македонија Skopje
52 km
ZHENGDA JBZS-B-9oz
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
CAM AV 05 CAM AV 05 CAM AV 05 CAM AV 05 CAM AV 05 CAM AV 05 CAM AV 05 CAM AV 05 CAM AV 05 CAM AV 05 CAM AV 05 CAM AV 05 CAM AV 05
more images
13
Унгарија Mezőszemere
690 km
CAM AV 05
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jacob White Packaging Ltd Jacob White Packaging Ltd Jacob White Packaging Ltd Jacob White Packaging Ltd Jacob White Packaging Ltd Jacob White Packaging Ltd Jacob White Packaging Ltd Jacob White Packaging Ltd Jacob White Packaging Ltd
more images
9
Унгарија Budapest
679 km
Jacob White Packaging Ltd
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BEDO VA998 + BEDO VA998 + BEDO VA998 + BEDO VA998 + BEDO VA998 + BEDO VA998 + BEDO VA998 + BEDO VA998 + BEDO VA998 + BEDO VA998 + BEDO VA998 + BEDO VA998 +
more images
12
Унгарија Tata
724 km
BEDO VA998 +
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pak-Projekt SB-14 Pak-Projekt SB-14 Pak-Projekt SB-14 Pak-Projekt SB-14 Pak-Projekt SB-14 Pak-Projekt SB-14
more images
6
Полска Warszawa
1183 km
Pak-Projekt SB-14
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Soco T-55 Soco T-55 Soco T-55 Soco T-55 Soco T-55 Soco T-55 Soco T-55 Soco T-55 Soco T-55 Soco T-55 Soco T-55 Soco T-55 Soco T-55 Soco T-55
more images
14
Германија Winnenden
1258 km
Soco T-55
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pro-System SM 20 Pro-System SM 20 Pro-System SM 20 Pro-System SM 20 Pro-System SM 20 Pro-System SM 20
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Pro-System SM 20
2022
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55 Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55
more images
15
Германија Niedernberg
1344 km
Soco BE 2300 ATS L, BE 2500 ATS L, T-55
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
'Soco' | Kartonverschließer 'Soco' | Kartonverschließer 'Soco' | Kartonverschließer 'Soco' | Kartonverschließer 'Soco' | Kartonverschließer 'Soco' | Kartonverschließer
more images
6
Холандија Spanbroek
1763 km
'Soco' | Kartonverschließer
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nidderau
1380 km
BOBST NOVACUT 106
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
AMTEC BLD 12
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5 Soco T-10 / F-100-5
more images
14
Германија Winnenden
1258 km
Soco T-10 / F-100-5
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Salach
1226 km
Harro Hoefliger GÜ Cartonetta
2003
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wenzhou Hengtong
more images
1
Холандија Tilburg
(Локација на дилерот)
1686 km
Wenzhou Hengtong
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Kaunas
1490 km
Bobst SP142-ER
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Soco System T10 Soco System T10 Soco System T10 Soco System T10
more images
4
Унгарија Tatabánya
714 km
Soco System T10
2003
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
AMTEC CLS 20
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Siat / Brueninghaus XL-45-94/P Siat / Brueninghaus XL-45-94/P Siat / Brueninghaus XL-45-94/P Siat / Brueninghaus XL-45-94/P Siat / Brueninghaus XL-45-94/P Siat / Brueninghaus XL-45-94/P Siat / Brueninghaus XL-45-94/P Siat / Brueninghaus XL-45-94/P Siat / Brueninghaus XL-45-94/P Siat / Brueninghaus XL-45-94/P Siat / Brueninghaus XL-45-94/P
more images
11
Германија Winnenden
1258 km
Siat / Brueninghaus XL-45-94/P
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bedo VA 3821 Bedo VA 3821 Bedo VA 3821 Bedo VA 3821 Bedo VA 3821 Bedo VA 3821
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Bedo VA 3821
2017
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Унгарија Budapest
679 km
VIMCO AST-313
1990
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMI WRAP 600 SMI WRAP 600 SMI WRAP 600 SMI WRAP 600
more images
4
SMI WRAP 600
1997
Втора рака
Класифицирана реклама
SIAT XL461.P A SIAT XL461.P A SIAT XL461.P A SIAT XL461.P A SIAT XL461.P A SIAT XL461.P A SIAT XL461.P A SIAT XL461.P A
more images
8
Унгарија Tatabánya
714 km
SIAT XL461.P A
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC CLS 40
more images
1
Германија
1591 km
AMTEC CLS 40
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Siat / Brueninghaus XL-46-94/P Siat / Brueninghaus XL-46-94/P Siat / Brueninghaus XL-46-94/P Siat / Brueninghaus XL-46-94/P Siat / Brueninghaus XL-46-94/P Siat / Brueninghaus XL-46-94/P Siat / Brueninghaus XL-46-94/P Siat / Brueninghaus XL-46-94/P Siat / Brueninghaus XL-46-94/P Siat / Brueninghaus XL-46-94/P Siat / Brueninghaus XL-46-94/P Siat / Brueninghaus XL-46-94/P Siat / Brueninghaus XL-46-94/P
more images
13
Германија Winnenden
1258 km
Siat / Brueninghaus XL-46-94/P
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kettner KAF 3000 Kettner KAF 3000 Kettner KAF 3000 Kettner KAF 3000 Kettner KAF 3000
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Kettner KAF 3000
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bedo VA 7805 Bedo VA 7805 Bedo VA 7805 Bedo VA 7805 Bedo VA 7805
more images
5
Данска Billund
1818 km
Bedo VA 7805
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1493 km
Mezger Heftsysteme Perfecta Q 35/93
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
COMARME MARCHETTI GEM-52 COMARME MARCHETTI GEM-52 COMARME MARCHETTI GEM-52 COMARME MARCHETTI GEM-52 COMARME MARCHETTI GEM-52 COMARME MARCHETTI GEM-52
more images
6
Унгарија Tatabánya
714 km
COMARME MARCHETTI GEM-52
2001
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
AMTEC FB S1
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Германија Winnenden
1258 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bosch CONTINA 160 5 Bosch CONTINA 160 5 Bosch CONTINA 160 5
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Bosch CONTINA 160 5
1982
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Treviso
888 km
BOBST SP 126 BMA
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Robopac Robotape 50 TBD W=160mm Robopac Robotape 50 TBD W=160mm Robopac Robotape 50 TBD W=160mm Robopac Robotape 50 TBD W=160mm Robopac Robotape 50 TBD W=160mm
more images
5
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
Robopac Robotape 50 TBD W=160mm
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Curioni 2500 Curioni 2500 Curioni 2500 Curioni 2500 Curioni 2500 Curioni 2500
more images
6
Италија Monza
1098 km
Curioni 2500
2001
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
AMTEC FB T80
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SIAT XL 461 SIAT XL 461 SIAT XL 461 SIAT XL 461 SIAT XL 461 SIAT XL 461 SIAT XL 461 SIAT XL 461 SIAT XL 461 SIAT XL 461 SIAT XL 461 SIAT XL 461 SIAT XL 461 SIAT XL 461
more images
14
Германија Winnenden
1258 km
SIAT XL 461
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dienst Verpackungstechnik HK-IV-S-k-8 Dienst Verpackungstechnik HK-IV-S-k-8 Dienst Verpackungstechnik HK-IV-S-k-8 Dienst Verpackungstechnik HK-IV-S-k-8 Dienst Verpackungstechnik HK-IV-S-k-8 Dienst Verpackungstechnik HK-IV-S-k-8
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Dienst Verpackungstechnik HK-IV-S-k-8
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Vogel CF 10T
more images
1
Португалија Barco
2493 km
Vogel CF 10T
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Robopac Starbox 50
more images
1
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
Robopac Starbox 50
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm) Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm)
more images
15
Германија Hechingen
1252 km
Siat SM 116 S- KLEBEBANDMASCHINE (75mm)
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Curioni 2300 Curioni 2300 Curioni 2300 Curioni 2300
more images
4
Италија Monza
1098 km
Curioni 2300
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
3M Matic 200A-I 3M Matic 200A-I 3M Matic 200A-I 3M Matic 200A-I 3M Matic 200A-I 3M Matic 200A-I 3M Matic 200A-I 3M Matic 200A-I 3M Matic 200A-I 3M Matic 200A-I 3M Matic 200A-I 3M Matic 200A-I 3M Matic 200A-I
more images
13
Германија Winnenden
1258 km
3M Matic 200A-I
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SOCO SYSTEM T 602 SOCO SYSTEM T 602 SOCO SYSTEM T 602 SOCO SYSTEM T 602 SOCO SYSTEM T 602 SOCO SYSTEM T 602 SOCO SYSTEM T 602 SOCO SYSTEM T 602 SOCO SYSTEM T 602 SOCO SYSTEM T 602 SOCO SYSTEM T 602 SOCO SYSTEM T 602
more images
12
Швајцарија Root
1225 km
SOCO SYSTEM T 602
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Vogel Verpackungen YS - 501X Vogel Verpackungen YS - 501X
more images
2
Португалија Barco
2493 km
Vogel Verpackungen YS - 501X
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Robopac Starbox 65
more images
1
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
Robopac Starbox 65
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Normpack X67-70-2175-NPS-504-L Normpack X67-70-2175-NPS-504-L Normpack X67-70-2175-NPS-504-L Normpack X67-70-2175-NPS-504-L
more images
4
Германија Wehr
1282 km
Normpack X67-70-2175-NPS-504-L
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Vega Vega Vega Vega Vega
more images
5
Италија Lainate
1115 km
Vega
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
3 M 3M-Matic 700r-E 3 M 3M-Matic 700r-E 3 M 3M-Matic 700r-E 3 M 3M-Matic 700r-E 3 M 3M-Matic 700r-E 3 M 3M-Matic 700r-E 3 M 3M-Matic 700r-E
more images
7
Германија Stammbach
1227 km
3 M 3M-Matic 700r-E
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Salach
1226 km
BASIS Basis50
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lübbecke
1550 km
SODEME PAC40
2019
реновиран (користен)
Јавете се

Искористено Машини за пакување картон

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.