Купете Машини за пакување користени (1.692)

Купете Машини за пакување користени (1.692)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 BM ULTRA - PVF
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ghezzi & Annoni S.r.l. TG-150 Ghezzi & Annoni S.r.l. TG-150 Ghezzi & Annoni S.r.l. TG-150
more images
3
Бугарија Sofia
178 km
Ghezzi & Annoni S.r.l. TG-150
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Пловдив
256 km
High Pack Packaging machines
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MF PACKING MF PACKING MF PACKING MF PACKING MF PACKING MF PACKING MF PACKING MF PACKING MF PACKING MF PACKING MF PACKING
more images
11
Србија Ужице
295 km
Линија за полнење и пакување
MF PACKING
2019
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Македонија Skopje
52 km
VM PACK VM140/2L
2021
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Harbiye, Vali Konağı Cd. No:30 D:1, 34367 Şişli/İstanbul, Türkiye
609 km
Karataş Isı Mühendislik 2Li pakatleme
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Robopac Robotape 50 CF Robopac Robotape 50 CF Robopac Robotape 50 CF Robopac Robotape 50 CF Robopac Robotape 50 CF Robopac Robotape 50 CF Robopac Robotape 50 CF Robopac Robotape 50 CF
more images
8
Италија Scerne
647 km
Robopac Robotape 50 CF
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jacob White RSB 3 Jacob White RSB 3 Jacob White RSB 3 Jacob White RSB 3 Jacob White RSB 3 Jacob White RSB 3 Jacob White RSB 3 Jacob White RSB 3
more images
8
Унгарија Hatvan
694 km
Jacob White RSB 3
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nordson Durablue 10 Nordson Durablue 10 Nordson Durablue 10 Nordson Durablue 10
more images
4
Грција
432 km
Nordson Durablue 10
2007
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krones AG Krones AG Krones AG Krones AG Krones AG Krones AG
more images
6
Германија Freising
1090 km
Krones AG
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Omni projekt Omni projekt
more images
2
Хрватска Makarska
431 km
Omni projekt
2022
Ново
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Laupheim
1190 km
INTREX AX350i
2021
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Messersì Messersì Messersì
more images
3
Италија Silvi
638 km
Messersì
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Beck Packautomaten S28-50 - HV600
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Nordson DuraDrum
more images
1
Грција
432 km
Nordson DuraDrum
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KHS GmbH KHS GmbH KHS GmbH KHS GmbH KHS GmbH KHS GmbH KHS GmbH KHS GmbH
more images
8
Германија Freising
1090 km
KHS GmbH
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Stary Sącz
890 km
ROBAK AZR-06
2010
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Laupheim
1190 km
IWK, NORDSON SC6 , Problue 4 ATS
2019
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Teufelberger 12X055SW Teufelberger 12X055SW
more images
2
Германија Volkach
1279 km
Teufelberger 12X055SW
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HIMA BA 30 HIMA BA 30 HIMA BA 30 HIMA BA 30 HIMA BA 30 HIMA BA 30
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
HIMA BA 30
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Kernen im Remstal
1260 km
TIROMAT POWERPACK 63
1999
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Krones AG Krones AG Krones AG
more images
3
Германија Freising
1090 km
Krones AG
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Stary Sącz
890 km
FERITA FPM-030S
2019
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RGD Mape Indalo RGD Mape Indalo RGD Mape Indalo RGD Mape Indalo RGD Mape Indalo
more images
5
Италија Gonars
833 km
RGD Mape Indalo
2012
добро (искористено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Teufelberger 6X055SW Teufelberger 6X055SW
more images
2
Германија Volkach
1279 km
Teufelberger 6X055SW
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IFP FKB 900 IFP FKB 900 IFP FKB 900 IFP FKB 900 IFP FKB 900
more images
5
Полска Poznań
1256 km
IFP FKB 900
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siat-Brüninghaus XL 45 Siat-Brüninghaus XL 45 Siat-Brüninghaus XL 45 Siat-Brüninghaus XL 45 Siat-Brüninghaus XL 45 Siat-Brüninghaus XL 45 Siat-Brüninghaus XL 45 Siat-Brüninghaus XL 45 Siat-Brüninghaus XL 45 Siat-Brüninghaus XL 45 Siat-Brüninghaus XL 45 Siat-Brüninghaus XL 45
more images
12
Германија Winnenden
1258 km
Siat-Brüninghaus XL 45
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KHS GmbH KHS GmbH KHS GmbH KHS GmbH KHS GmbH KHS GmbH KHS GmbH
more images
7
Германија Freising
1090 km
KHS GmbH
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Teufelberger 9X055SW Teufelberger 9X055SW
more images
2
Германија Volkach
1279 km
Teufelberger 9X055SW
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bornbinder, Born Schweiz AG
more images
1
Германија Freising
1090 km
Bornbinder, Born Schweiz AG
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRANSPAK H-45L-12
more images
1
Германија Volkach
1279 km
TRANSPAK H-45L-12
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BMS Maschinenfabrik GmbH BMS Maschinenfabrik GmbH BMS Maschinenfabrik GmbH BMS Maschinenfabrik GmbH BMS Maschinenfabrik GmbH BMS Maschinenfabrik GmbH
more images
6
Германија Freising
1090 km
BMS Maschinenfabrik GmbH
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Германија Freising
1090 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH
more images
11
Германија Freising
1090 km
HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rink GmbH & Co. KG Rink GmbH & Co. KG Rink GmbH & Co. KG Rink GmbH & Co. KG
more images
4
Германија Freising
1090 km
Rink GmbH & Co. KG
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH
more images
2
Германија Freising
1090 km
HEUFT SYSTEMTECHNIK GMBH
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Diverse / keine Angabe Diverse / keine Angabe Diverse / keine Angabe Diverse / keine Angabe Diverse / keine Angabe Diverse / keine Angabe Diverse / keine Angabe
more images
7
Германија Freising
1090 km
Diverse / keine Angabe
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Германија Freising
1090 km
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GERNEP GmbH Etikettiertechnik GERNEP GmbH Etikettiertechnik GERNEP GmbH Etikettiertechnik GERNEP GmbH Etikettiertechnik GERNEP GmbH Etikettiertechnik
more images
5
Германија Freising
1090 km
GERNEP GmbH Etikettiertechnik
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Lang Maschinenbau GmbH Lang Maschinenbau GmbH Lang Maschinenbau GmbH Lang Maschinenbau GmbH Lang Maschinenbau GmbH
more images
5
Германија Freising
1090 km
Lang Maschinenbau GmbH
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bornbinder, Born Schweiz AG Bornbinder, Born Schweiz AG Bornbinder, Born Schweiz AG Bornbinder, Born Schweiz AG Bornbinder, Born Schweiz AG Bornbinder, Born Schweiz AG
more images
6
Германија Freising
1090 km
Bornbinder, Born Schweiz AG
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Германија Freising
1090 km
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Freising
1090 km
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Германија Freising
1090 km
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Германија Freising
1090 km
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Германија Freising
1090 km
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
13
Германија Freising
1090 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Германија Freising
1090 km
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Германија Freising
1090 km
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Германија Freising
1090 km
2004
Втора рака
Јавете се