машини за пакување купи користени

Дилери во овој под-категорија 165
машини за пакување Понуди
4

Vertical form fill seal Jasa packaging systems 350FP

Misterton, Обединето КралствоОбединето Кралство
5389 km
2005
добра состојба (се користи)
3

strapping mashine Mosca RO-MP 4

2004
подготвен за работа (се користи)
4

Wrapping machine Italdibipack Italdibipack

Esparrguera, ШпанијаШпанија
6066 km
добра состојба (се користи)
4

Strapping machine Mosca RO-M-P

Winnenden, ГерманијаГерманија
6237 km
подготвен за работа (се користи)
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.