категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Сложени системи користени

Ладење Сложени системи
Класифицирана реклама
Bitzer Kobol HSK 6461-60-40P Bitzer Kobol HSK 6461-60-40P
more images
2
Полска Niedźwiedź
899 km
Bitzer Kobol HSK 6461-60-40P
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Niedźwiedź
902 km
Bitzer HSK
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Сложени системи

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.