категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Пробни преси за алат користени

Машини за обработка на метал и машински алати Притиснете Пробни преси за алат
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
HILU HY 250 4S-2000 D
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LOIRE SAFE EDIM 650-250 LOIRE SAFE EDIM 650-250 LOIRE SAFE EDIM 650-250 LOIRE SAFE EDIM 650-250 LOIRE SAFE EDIM 650-250
more images
5
Германија
1369 km
LOIRE SAFE EDIM 650-250
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Dieffenbacher HPO 800 Dieffenbacher HPO 800 Dieffenbacher HPO 800 Dieffenbacher HPO 800 Dieffenbacher HPO 800
more images
5
Германија Lienen
1568 km
Dieffenbacher HPO 800
1990
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Calende 110T - PH4C Tryout - 1990x1000 Calende 110T - PH4C Tryout - 1990x1000 Calende 110T - PH4C Tryout - 1990x1000 Calende 110T - PH4C Tryout - 1990x1000 Calende 110T - PH4C Tryout - 1990x1000
more images
5
Германија Deutschland
1369 km
Calende 110T - PH4C Tryout - 1990x1000
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Muller Weingarten BZE 1600-40.2.1.U Muller Weingarten BZE 1600-40.2.1.U Muller Weingarten BZE 1600-40.2.1.U
more images
3
Шведска Trollhättan
1972 km
Muller Weingarten BZE 1600-40.2.1.U
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
STENHOJ VWP-K 200
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LOIRE SAFE EDIM 350-150/16-14/14-12 LOIRE SAFE EDIM 350-150/16-14/14-12 LOIRE SAFE EDIM 350-150/16-14/14-12 LOIRE SAFE EDIM 350-150/16-14/14-12 LOIRE SAFE EDIM 350-150/16-14/14-12
more images
5
Германија
1369 km
LOIRE SAFE EDIM 350-150/16-14/14-12
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Calende 125T - PH4C - 1000x600 mm Calende 125T - PH4C - 1000x600 mm Calende 125T - PH4C - 1000x600 mm Calende 125T - PH4C - 1000x600 mm
more images
4
Германија Gelsenkirchen
(Локација на дилерот)
1571 km
Calende 125T - PH4C - 1000x600 mm
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Salach
1226 km
HIDROBRASIL PH4C 200T
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Calende 160T - PH4C Tryout - 1670x800 Calende 160T - PH4C Tryout - 1670x800
more images
2
Германија Gelsenkirchen
(Локација на дилерот)
1571 km
Calende 160T - PH4C Tryout - 1670x800
2018
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Salach
1226 km
HYDRAP HPD-S 125
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Calende 40T - PH4C - 1000x600x700 mm, Prämium Calende 40T - PH4C - 1000x600x700 mm, Prämium Calende 40T - PH4C - 1000x600x700 mm, Prämium Calende 40T - PH4C - 1000x600x700 mm, Prämium
more images
4
Германија Gelsenkirchen
(Локација на дилерот)
1571 km
Calende 40T - PH4C - 1000x600x700 mm, Prämium
2019
Ново
Јавете се

Искористено Пробни преси за алат

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.