Купете Рамни филмски линии користени (27)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за пакување Рамни филмски линии
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Beck Packautomaten S28-50 - HV600
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC Ilapak Carrera 1000 PC
more images
15
Германија Ehekirchen
1144 km
Ilapak Carrera 1000 PC
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dibipack 4255 Dibipack 4255 Dibipack 4255
more images
3
Германија Tübingen
1257 km
Dibipack 4255
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Huesgen Vertikal-Schlauchbeutelmaschine Huesgen Vertikal-Schlauchbeutelmaschine Huesgen Vertikal-Schlauchbeutelmaschine Huesgen Vertikal-Schlauchbeutelmaschine Huesgen Vertikal-Schlauchbeutelmaschine
more images
5
Германија Niedermoschel
1403 km
Huesgen Vertikal-Schlauchbeutelmaschine
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Словачка Kežmarok
844 km
PRAGOMETAL BIL
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KWK Braun LDPE Flachfolie KWK Braun LDPE Flachfolie
more images
2
Германија Mönchengladbach
1581 km
KWK Braun LDPE Flachfolie
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Subingen
1282 km
Müller Martini FW48/6254
1999
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција İkitelli OSB Mah., Süleyman Demirel Bulvarı No:16, 34306 Başakşehir/İstanbul, Türkiye
592 km
Özçağdaş Makina CS-F 45/25
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Beck Packautomaten S 1732 Beck Packautomaten S 1732 Beck Packautomaten S 1732 Beck Packautomaten S 1732
more images
4
Германија Bergheim
1550 km
Beck Packautomaten S 1732
1991
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BVM Folienverpackungsanlage WS 6040 + SC 4020 M BVM Folienverpackungsanlage WS 6040 + SC 4020 M BVM Folienverpackungsanlage WS 6040 + SC 4020 M BVM Folienverpackungsanlage WS 6040 + SC 4020 M
more images
4
Германија Neuhausen-Schellbronn
(Локација на дилерот)
1294 km
BVM Folienverpackungsanlage WS 6040 + SC 4020 M
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC MEDIAwrap C45-M AMTEC MEDIAwrap C45-M AMTEC MEDIAwrap C45-M AMTEC MEDIAwrap C45-M AMTEC MEDIAwrap C45-M AMTEC MEDIAwrap C45-M AMTEC MEDIAwrap C45-M AMTEC MEDIAwrap C45-M
more images
8
Германија Reinbek
1579 km
AMTEC MEDIAwrap C45-M
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Series packer Serienpacker S 17-32 Series packer Serienpacker S 17-32 Series packer Serienpacker S 17-32 Series packer Serienpacker S 17-32 Series packer Serienpacker S 17-32 Series packer Serienpacker S 17-32 Series packer Serienpacker S 17-32
more images
7
Германија Weil der Stadt
1280 km
Series packer Serienpacker S 17-32
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP Beck Packautomaten MP 240 XP
more images
15
Германија Straubenhardt
1310 km
Beck Packautomaten MP 240 XP
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BVM BVM BVM BVM BVM
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
BVM
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BVM Brunner SP12030W BVM Brunner SP12030W BVM Brunner SP12030W BVM Brunner SP12030W BVM Brunner SP12030W BVM Brunner SP12030W
more images
6
Германија Eggermühlen
1608 km
BVM Brunner SP12030W
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Beck Packautomaten S 1750X , HV 601HPSL , Kettengreifer Beck Packautomaten S 1750X , HV 601HPSL , Kettengreifer Beck Packautomaten S 1750X , HV 601HPSL , Kettengreifer Beck Packautomaten S 1750X , HV 601HPSL , Kettengreifer Beck Packautomaten S 1750X , HV 601HPSL , Kettengreifer Beck Packautomaten S 1750X , HV 601HPSL , Kettengreifer Beck Packautomaten S 1750X , HV 601HPSL , Kettengreifer Beck Packautomaten S 1750X , HV 601HPSL , Kettengreifer Beck Packautomaten S 1750X , HV 601HPSL , Kettengreifer
more images
9
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
Beck Packautomaten S 1750X , HV 601HPSL , Kettengreifer
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
AMTEC MEDIAwrap C45-M
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Beck Serienpacker SX Beck Serienpacker SX Beck Serienpacker SX Beck Serienpacker SX Beck Serienpacker SX
more images
5
Германија Weil der Stadt
1280 km
Beck Serienpacker SX
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fuji FW3400/R Fuji FW3400/R Fuji FW3400/R Fuji FW3400/R Fuji FW3400/R Fuji FW3400/R Fuji FW3400/R Fuji FW3400/R Fuji FW3400/R Fuji FW3400/R Fuji FW3400/R
more images
11
Холандија Sevenum
1619 km
Fuji FW3400/R
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC MEDIAwrap C45-L AMTEC MEDIAwrap C45-L AMTEC MEDIAwrap C45-L AMTEC MEDIAwrap C45-L
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
AMTEC MEDIAwrap C45-L
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BECK S 1732 BECK S 1732 BECK S 1732
more images
3
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
BECK S 1732
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
AMTEC VARIOwrap C120-XS
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070 Novopack CD1 110+SL070
more images
15
Холандија Sevenum
1619 km
Novopack CD1 110+SL070
1997
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jürgens Verpackungstechnik Jürgens Verpackungstechnik Jürgens Verpackungstechnik Jürgens Verpackungstechnik
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Jürgens Verpackungstechnik
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
AMTEC ROTOwrap C65-XL
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHLICHTER COMPACTA SCHLICHTER COMPACTA SCHLICHTER COMPACTA SCHLICHTER COMPACTA SCHLICHTER COMPACTA SCHLICHTER COMPACTA
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
SCHLICHTER COMPACTA
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
AMTEC MULTIwrap C30-XL
2023
Ново
Јавете се