категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете робот користени

Технологија за автоматизација робот
Класифицирана реклама
ABB IRB 6640 - 205/2.75 ABB IRB 6640 - 205/2.75 ABB IRB 6640 - 205/2.75 ABB IRB 6640 - 205/2.75 ABB IRB 6640 - 205/2.75
more images
5
Турција Alipaşa, 34570 Silivri/İstanbul, Türkiye
542 km
ABB IRB 6640 - 205/2.75
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
REXROTH REXROTH REXROTH REXROTH REXROTH
more images
5
Бугарија Burgas
476 km
REXROTH
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SOOYEE SBY1506A SOOYEE SBY1506A SOOYEE SBY1506A SOOYEE SBY1506A SOOYEE SBY1506A
more images
5
Унгарија Székesfehérvár
672 km
SOOYEE SBY1506A
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ABB IRB 6640 205-235-130 ABB IRB 6640 205-235-130 ABB IRB 6640 205-235-130 ABB IRB 6640 205-235-130 ABB IRB 6640 205-235-130 ABB IRB 6640 205-235-130
more images
6
Унгарија Győr
750 km
ABB IRB 6640 205-235-130
2017
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Унгарија Győr
750 km
KUKA VKR 125/2
1999
реновиран (користен)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Hürmaksan Hürmaksan
more images
2
Турција Akçaburgaz, 319. Sk. No:11 D:7, 34510 Esenyurt/İstanbul, Türkiye
579 km
Hürmaksan
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ABB IRB 6640 - 235/2.55 IRC5 ABB IRB 6640 - 235/2.55 IRC5 ABB IRB 6640 - 235/2.55 IRC5 ABB IRB 6640 - 235/2.55 IRC5
more images
4
Турција Alipaşa, 34570 Silivri/İstanbul, Türkiye
542 km
ABB IRB 6640 - 235/2.55 IRC5
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA KR150 L130 KRC2 KUKA KR150 L130 KRC2 KUKA KR150 L130 KRC2 KUKA KR150 L130 KRC2 KUKA KR150 L130 KRC2 KUKA KR150 L130 KRC2
more images
6
Бугарија Burgas
476 km
KUKA KR150 L130 KRC2
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fanuc S-430iW Fanuc S-430iW Fanuc S-430iW Fanuc S-430iW Fanuc S-430iW Fanuc S-430iW Fanuc S-430iW
more images
7
Полска Częstochowa
1043 km
Fanuc S-430iW
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA KR210 - KR240 KUKA KR210 - KR240 KUKA KR210 - KR240 KUKA KR210 - KR240 KUKA KR210 - KR240
more images
5
Унгарија Győr
750 km
KUKA KR210 - KR240
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA Roboter Panel smartPAD 4_2
more images
1
Унгарија Budapest
688 km
KUKA Roboter Panel smartPAD 4_2
2021
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Universal Robots UR10/CB3 Universal Robots UR10/CB3 Universal Robots UR10/CB3 Universal Robots UR10/CB3 Universal Robots UR10/CB3 Universal Robots UR10/CB3 Universal Robots UR10/CB3
more images
7
Австрија Wiener Neustadt
818 km
Universal Robots UR10/CB3
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
WITTMANN W631-XXX ; W632-XXX WITTMANN W631-XXX ; W632-XXX WITTMANN W631-XXX ; W632-XXX WITTMANN W631-XXX ; W632-XXX WITTMANN W631-XXX ; W632-XXX WITTMANN W631-XXX ; W632-XXX WITTMANN W631-XXX ; W632-XXX WITTMANN W631-XXX ; W632-XXX WITTMANN W631-XXX ; W632-XXX
more images
9
Унгарија Noszlop
708 km
WITTMANN W631-XXX ; W632-XXX
2001
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitsubishi RH-6FH5520-D1-S15 Mitsubishi RH-6FH5520-D1-S15 Mitsubishi RH-6FH5520-D1-S15 Mitsubishi RH-6FH5520-D1-S15 Mitsubishi RH-6FH5520-D1-S15 Mitsubishi RH-6FH5520-D1-S15
more images
6
Унгарија Budapest
690 km
Mitsubishi RH-6FH5520-D1-S15
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Denso KLS VS-6556E/E Denso KLS VS-6556E/E Denso KLS VS-6556E/E Denso KLS VS-6556E/E Denso KLS VS-6556E/E Denso KLS VS-6556E/E Denso KLS VS-6556E/E Denso KLS VS-6556E/E Denso KLS VS-6556E/E Denso KLS VS-6556E/E Denso KLS VS-6556E/E Denso KLS VS-6556E/E Denso KLS VS-6556E/E
more images
13
Полска Częstochowa
1043 km
Denso KLS VS-6556E/E
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Motoman Yaskawa Motoman Roboter 3x Motoman Yaskawa Motoman Roboter 3x Motoman Yaskawa Motoman Roboter 3x
more images
3
Унгарија Győr
750 km
Motoman Yaskawa Motoman Roboter 3x
2006
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA Roboter KSP 600 3 x 20
more images
1
Унгарија Budapest
688 km
KUKA Roboter KSP 600 3 x 20
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wendlingen am Neckar
1247 km
ABB 6640 - 235/2.55 IRC5
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
igm Steuerungen K2,K3,K4,K5 igm Steuerungen K2,K3,K4,K5 igm Steuerungen K2,K3,K4,K5 igm Steuerungen K2,K3,K4,K5 igm Steuerungen K2,K3,K4,K5 igm Steuerungen K2,K3,K4,K5 igm Steuerungen K2,K3,K4,K5 igm Steuerungen K2,K3,K4,K5
more images
8
Австрија Münchendorf
830 km
igm Steuerungen K2,K3,K4,K5
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA ZH125/150 KUKA ZH125/150 KUKA ZH125/150 KUKA ZH125/150 KUKA ZH125/150 KUKA ZH125/150
more images
6
Германија Freiberg am Neckar
1274 km
KUKA ZH125/150
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Universal Robots UR 10 Universal Robots UR 10 Universal Robots UR 10
more images
3
Полска Częstochowa
1043 km
Universal Robots UR 10
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SEPRO SR 4030 A3 VISUAL SEPRO SR 4030 A3 VISUAL SEPRO SR 4030 A3 VISUAL
more images
3
Франција Bellignat
1388 km
SEPRO SR 4030 A3 VISUAL
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABB IRB 6640-185/2.8 ABB IRB 6640-185/2.8 ABB IRB 6640-185/2.8 ABB IRB 6640-185/2.8 ABB IRB 6640-185/2.8
more images
5
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
ABB IRB 6640-185/2.8
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA KUKA KRC4 KR240 R2500 Prime KUKA KUKA KRC4 KR240 R2500 Prime KUKA KUKA KRC4 KR240 R2500 Prime
more images
3
Унгарија Győr
750 km
KUKA KUKA KRC4 KR240 R2500 Prime
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
igm RR/RWV igm RR/RWV igm RR/RWV igm RR/RWV igm RR/RWV igm RR/RWV
more images
6
Австрија Münchendorf
830 km
igm RR/RWV
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fanuc  R-2000iB/210F Fanuc  R-2000iB/210F Fanuc  R-2000iB/210F Fanuc  R-2000iB/210F Fanuc  R-2000iB/210F Fanuc  R-2000iB/210F Fanuc  R-2000iB/210F Fanuc  R-2000iB/210F Fanuc  R-2000iB/210F Fanuc  R-2000iB/210F
more images
10
Полска Częstochowa
1043 km
Fanuc R-2000iB/210F
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABB IRB 2400/16 M2000 ABB IRB 2400/16 M2000 ABB IRB 2400/16 M2000 ABB IRB 2400/16 M2000 ABB IRB 2400/16 M2000 ABB IRB 2400/16 M2000 ABB IRB 2400/16 M2000 ABB IRB 2400/16 M2000 ABB IRB 2400/16 M2000
more images
9
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
ABB IRB 2400/16 M2000
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cloos CS 50 Cloos CS 50 Cloos CS 50 Cloos CS 50
more images
4
Австрија Biedermannsdorf
837 km
Cloos CS 50
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Panasonic YA-1MAR81ED3 Panasonic YA-1MAR81ED3 Panasonic YA-1MAR81ED3 Panasonic YA-1MAR81ED3 Panasonic YA-1MAR81ED3 Panasonic YA-1MAR81ED3 Panasonic YA-1MAR81ED3 Panasonic YA-1MAR81ED3
more images
8
Полска Częstochowa
1043 km
Panasonic YA-1MAR81ED3
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC IMSTec GmbH AMC
more images
15
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
IMSTec GmbH AMC
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn
more images
11
Австрија Biedermannsdorf
837 km
Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ARCK INGENIERIE mit Fräsroboter Staubli ARCK INGENIERIE mit Fräsroboter Staubli ARCK INGENIERIE mit Fräsroboter Staubli ARCK INGENIERIE mit Fräsroboter Staubli ARCK INGENIERIE mit Fräsroboter Staubli ARCK INGENIERIE mit Fräsroboter Staubli ARCK INGENIERIE mit Fräsroboter Staubli ARCK INGENIERIE mit Fräsroboter Staubli
more images
8
Полска Częstochowa
1043 km
ARCK INGENIERIE mit Fräsroboter Staubli
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA KR150L150SP/2 KUKA KR150L150SP/2 KUKA KR150L150SP/2 KUKA KR150L150SP/2
more images
4
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
KUKA KR150L150SP/2
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cloos Cloos Cloos Cloos Cloos Cloos Cloos
more images
7
Австрија Biedermannsdorf
(Локација на дилерот)
837 km
Cloos
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Kawasaki UX 150 F Kawasaki UX 150 F
more images
2
Полска Częstochowa
1043 km
Kawasaki UX 150 F
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Yaskawa YR-MH005LS-A12 Yaskawa YR-MH005LS-A12 Yaskawa YR-MH005LS-A12 Yaskawa YR-MH005LS-A12 Yaskawa YR-MH005LS-A12 Yaskawa YR-MH005LS-A12 Yaskawa YR-MH005LS-A12
more images
7
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Yaskawa YR-MH005LS-A12
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cloos ROMAT 310 Cloos ROMAT 310
more images
2
Австрија Biedermannsdorf
837 km
Cloos ROMAT 310
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA KR 6 R900 KUKA KR 6 R900 KUKA KR 6 R900 KUKA KR 6 R900 KUKA KR 6 R900
more images
5
Полска Częstochowa
1043 km
KUKA KR 6 R900
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Cloos Romat 310 C-Stander WPV-DP-5000N Carl Cloos Romat 310 C-Stander WPV-DP-5000N Carl Cloos Romat 310 C-Stander WPV-DP-5000N Carl Cloos Romat 310 C-Stander WPV-DP-5000N Carl Cloos Romat 310 C-Stander WPV-DP-5000N Carl Cloos Romat 310 C-Stander WPV-DP-5000N Carl Cloos Romat 310 C-Stander WPV-DP-5000N
more images
7
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Carl Cloos Romat 310 C-Stander WPV-DP-5000N
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Полска Częstochowa
1043 km
KUKA KR 6 R900
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HALTER Load Assistant U-20 HALTER Load Assistant U-20 HALTER Load Assistant U-20 HALTER Load Assistant U-20 HALTER Load Assistant U-20 HALTER Load Assistant U-20 HALTER Load Assistant U-20 HALTER Load Assistant U-20
more images
8
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
HALTER Load Assistant U-20
2019
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Полска Częstochowa
1043 km
Mitsubishi RV-7F-1D1-S19
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA KR150 KUKA KR150 KUKA KR150
more images
3
Полска Częstochowa
1050 km
KUKA KR150
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KAWASAKI I MX 700 KAWASAKI I MX 700 KAWASAKI I MX 700
more images
3
Полска Częstochowa
1050 km
KAWASAKI I MX 700
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200
more images
11
Полска Częstochowa
1050 km
Hyundai HS200
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABB IRB 6400R ABB IRB 6400R ABB IRB 6400R ABB IRB 6400R ABB IRB 6400R ABB IRB 6400R ABB IRB 6400R ABB IRB 6400R ABB IRB 6400R ABB IRB 6400R
more images
10
Полска Częstochowa
1050 km
ABB IRB 6400R
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABB IRB 2400 ABB IRB 2400 ABB IRB 2400 ABB IRB 2400 ABB IRB 2400
more images
5
Полска Częstochowa
1050 km
ABB IRB 2400
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Полска Częstochowa
1050 km
KUKA KR 16-2
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABB IRB 140 ABB IRB 140 ABB IRB 140 ABB IRB 140 ABB IRB 140 ABB IRB 140 ABB IRB 140 ABB IRB 140 ABB IRB 140 ABB IRB 140
more images
10
Полска Częstochowa
1050 km
ABB IRB 140
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC M16iB 20 FANUC M16iB 20 FANUC M16iB 20 FANUC M16iB 20 FANUC M16iB 20 FANUC M16iB 20
more images
6
Полска Częstochowa
1050 km
FANUC M16iB 20
2005
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено робот

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.