категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете 4 бои користени

Машини за печатење и печатење Машини за офсет печатење 4 бои
Класифицирана реклама
more images
Втора рака
Класифицирана реклама
Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman
more images
15
Украина Riasne-Ruske
935 km
Man Roland Polyman
1991
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3
more images
12
Словенија Miklavška Cesta 59a, 2311 Hoče, Slovenia
729 km
Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2
more images
8
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG GTO 52-2
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX Komori Komori Lithrone S 429 LXX
more images
14
Германија Oelde
1535 km
Komori Komori Lithrone S 429 LXX
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Topkapı, Davutpaşa Cd. 73/A, 34010 Zeytinburnu/İstanbul, Türkei
603 km
Ryobi 524 HE+
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN Roland 504 0B P HiPrint MAN Roland 504 0B P HiPrint MAN Roland 504 0B P HiPrint MAN Roland 504 0B P HiPrint MAN Roland 504 0B P HiPrint MAN Roland 504 0B P HiPrint MAN Roland 504 0B P HiPrint MAN Roland 504 0B P HiPrint MAN Roland 504 0B P HiPrint MAN Roland 504 0B P HiPrint MAN Roland 504 0B P HiPrint MAN Roland 504 0B P HiPrint MAN Roland 504 0B P HiPrint
more images
13
Германија Kaarst
1572 km
MAN Roland 504 0B P HiPrint
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg GTO Heidelberg GTO Heidelberg GTO Heidelberg GTO Heidelberg GTO Heidelberg GTO Heidelberg GTO Heidelberg GTO Heidelberg GTO Heidelberg GTO Heidelberg GTO Heidelberg GTO
more images
12
Heidelberg GTO
1981
Втора рака
Класифицирана реклама
Mitsubishi Diamond 3000 S -5 Mitsubishi Diamond 3000 S -5 Mitsubishi Diamond 3000 S -5 Mitsubishi Diamond 3000 S -5 Mitsubishi Diamond 3000 S -5 Mitsubishi Diamond 3000 S -5
more images
6
Германија
1531 km
Mitsubishi Diamond 3000 S -5
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L
more images
15
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG SM 52-4-P+L
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1369 km
Heidelberg CD 74 4 P C
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Man Roland R 704 3B PLV Man Roland R 704 3B PLV Man Roland R 704 3B PLV Man Roland R 704 3B PLV Man Roland R 704 3B PLV Man Roland R 704 3B PLV Man Roland R 704 3B PLV
more images
7
Германија
1369 km
Man Roland R 704 3B PLV
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
9
Германија Rösrath
1520 km
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg PM GTO 52-4 Heidelberg PM GTO 52-4 Heidelberg PM GTO 52-4 Heidelberg PM GTO 52-4
more images
4
Германија Eppelheim
1338 km
Heidelberg PM GTO 52-4
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN ROLAND R104 H01 4/0 MAN ROLAND R104 H01 4/0 MAN ROLAND R104 H01 4/0 MAN ROLAND R104 H01 4/0 MAN ROLAND R104 H01 4/0 MAN ROLAND R104 H01 4/0 MAN ROLAND R104 H01 4/0 MAN ROLAND R104 H01 4/0
more images
8
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
MAN ROLAND R104 H01 4/0
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA RA 162 A4 KBA RA 162 A4
more images
2
Италија Italy
763 km
KBA RA 162 A4
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Komori GL 440 Komori GL 440 Komori GL 440 Komori GL 440 Komori GL 440
more images
5
Германија Bad Dürkheim
1369 km
Komori GL 440
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg GTO 52 4 Heidelberg GTO 52 4 Heidelberg GTO 52 4 Heidelberg GTO 52 4 Heidelberg GTO 52 4 Heidelberg GTO 52 4 Heidelberg GTO 52 4 Heidelberg GTO 52 4
more images
8
Германија Untermeitingen
1127 km
Heidelberg GTO 52 4
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
13
Германија Rösrath
1520 km
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC
more images
13
Белгија Turnhout
1674 km
Ryobi MHI Graphic Technology Ltd RMGT 790ST-4CC
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RYOBI 3304HA RYOBI 3304HA RYOBI 3304HA
more images
3
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
RYOBI 3304HA
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Hamburg
1595 km
Heidelberg 480x650
1991
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN ROLAND R 704-P MAN ROLAND R 704-P MAN ROLAND R 704-P MAN ROLAND R 704-P MAN ROLAND R 704-P MAN ROLAND R 704-P MAN ROLAND R 704-P
more images
7
Германија Bad Dürkheim
1369 km
MAN ROLAND R 704-P
2001
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P
more images
15
Турција Istanbul
608 km
Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg CX 102-4 LED Heidelberg CX 102-4 LED Heidelberg CX 102-4 LED
more images
3
Германија Henstedt-Ulzburg
1610 km
Heidelberg CX 102-4 LED
2019
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Roland 904/8 Roland 904/8 Roland 904/8 Roland 904/8 Roland 904/8 Roland 904/8 Roland 904/8 Roland 904/8 Roland 904/8 Roland 904/8 Roland 904/8 Roland 904/8 Roland 904/8 Roland 904/8
more images
14
Холандија Schijndel
(Локација на дилерот)
1663 km
Roland 904/8
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hamada B452 A Hamada B452 A Hamada B452 A Hamada B452 A Hamada B452 A
more images
5
Полска Grzędzice
1403 km
Hamada B452 A
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ryobi 3304H Ryobi 3304H Ryobi 3304H Ryobi 3304H Ryobi 3304H
more images
5
Литванија Vilnius
1477 km
Ryobi 3304H
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Flexo Wash FW Handy Maxi Flexo Wash FW Handy Maxi Flexo Wash FW Handy Maxi Flexo Wash FW Handy Maxi
more images
4
Грција Athina
439 km
Flexo Wash FW Handy Maxi
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG MOVP-S HEIDELBERG MOVP-S HEIDELBERG MOVP-S
more images
3
Германија Renningen
1281 km
HEIDELBERG MOVP-S
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SM 52-4 Heidelberg SM 52-4 Heidelberg SM 52-4 Heidelberg SM 52-4
more images
4
Германија Henstedt-Ulzburg
1610 km
Heidelberg SM 52-4
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4 Heidelberg SM52-4
more images
14
Холандија Schijndel
(Локација на дилерот)
1663 km
Heidelberg SM52-4
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG PM 74-4P3 +Version HEIDELBERG PM 74-4P3 +Version HEIDELBERG PM 74-4P3 +Version HEIDELBERG PM 74-4P3 +Version HEIDELBERG PM 74-4P3 +Version HEIDELBERG PM 74-4P3 +Version HEIDELBERG PM 74-4P3 +Version HEIDELBERG PM 74-4P3 +Version HEIDELBERG PM 74-4P3 +Version
more images
9
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
HEIDELBERG PM 74-4P3 +Version
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Шведска Sweden
2072 km
Halm EM 4000
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg MOVH Heidelberg MOVH Heidelberg MOVH Heidelberg MOVH Heidelberg MOVH Heidelberg MOVH Heidelberg MOVH
more images
7
Холандија Hoofddorp
1750 km
HEIDELBERG MOVH
Heidelberg MOVH
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberger Druckmaschinen PM74-4 Heidelberger Druckmaschinen PM74-4 Heidelberger Druckmaschinen PM74-4 Heidelberger Druckmaschinen PM74-4 Heidelberger Druckmaschinen PM74-4 Heidelberger Druckmaschinen PM74-4 Heidelberger Druckmaschinen PM74-4 Heidelberger Druckmaschinen PM74-4
more images
8
Унгарија Gyál
672 km
Heidelberger Druckmaschinen PM74-4
2007
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg CX 102-4+L Heidelberg CX 102-4+L Heidelberg CX 102-4+L Heidelberg CX 102-4+L
more images
4
Германија Henstedt-Ulzburg
1610 km
Heidelberg CX 102-4+L
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SM74-4-P Heidelberg SM74-4-P Heidelberg SM74-4-P Heidelberg SM74-4-P Heidelberg SM74-4-P Heidelberg SM74-4-P Heidelberg SM74-4-P Heidelberg SM74-4-P Heidelberg SM74-4-P Heidelberg SM74-4-P Heidelberg SM74-4-P Heidelberg SM74-4-P Heidelberg SM74-4-P
more images
13
Холандија Schijndel
(Локација на дилерот)
1663 km
Heidelberg SM74-4-P
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor
more images
7
Холандија Zaandam
1754 km
Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hamada Impulse 452 Hamada Impulse 452 Hamada Impulse 452 Hamada Impulse 452 Hamada Impulse 452 Hamada Impulse 452 Hamada Impulse 452 Hamada Impulse 452 Hamada Impulse 452
more images
9
Италија Italia
763 km
Hamada Impulse 452
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg MOVH Heidelberg MOVH Heidelberg MOVH Heidelberg MOVH Heidelberg MOVH Heidelberg MOVH Heidelberg MOVH
more images
7
Холандија Hoofddorp
1750 km
HEIDELBERG MOVH
Heidelberg MOVH
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG CD 74-4P+LX-C size HEIDELBERG CD 74-4P+LX-C size HEIDELBERG CD 74-4P+LX-C size
more images
3
Австрија Purkersdorf
852 km
HEIDELBERG CD 74-4P+LX-C size
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SM 74-4-P-H Heidelberg SM 74-4-P-H Heidelberg SM 74-4-P-H Heidelberg SM 74-4-P-H
more images
4
Германија Henstedt-Ulzburg
1610 km
Heidelberg SM 74-4-P-H
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Roland 304 HOB SW Roland 304 HOB SW Roland 304 HOB SW Roland 304 HOB SW Roland 304 HOB SW Roland 304 HOB SW Roland 304 HOB SW Roland 304 HOB SW Roland 304 HOB SW Roland 304 HOB SW Roland 304 HOB SW
more images
11
Холандија Schijndel
(Локација на дилерот)
1663 km
Roland 304 HOB SW
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ryobi 524 HX Ryobi 524 HX Ryobi 524 HX Ryobi 524 HX Ryobi 524 HX
more images
5
Германија Weil der Stadt
1280 km
Ryobi 524 HX
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Obererbach (Westerwald)
1481 km
Heidelberger Druckmaschinen SM-52-4+
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H Heidelberg Speedmaster 74-4-H
more images
14
Италија Mirandola
939 km
Heidelberg Speedmaster 74-4-H
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S WIFAG (Switzerland) OF 370S
more images
14
Украина Riasne-Ruske
935 km
WIFAG (Switzerland) OF 370S
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg PM74-4 Heidelberg PM74-4 Heidelberg PM74-4 Heidelberg PM74-4 Heidelberg PM74-4 Heidelberg PM74-4 Heidelberg PM74-4 Heidelberg PM74-4 Heidelberg PM74-4
more images
9
Холандија Schijndel
(Локација на дилерот)
1663 km
Heidelberg PM74-4
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sakurai Oliver 472 ED II Sakurai Oliver 472 ED II Sakurai Oliver 472 ED II Sakurai Oliver 472 ED II Sakurai Oliver 472 ED II Sakurai Oliver 472 ED II Sakurai Oliver 472 ED II Sakurai Oliver 472 ED II Sakurai Oliver 472 ED II Sakurai Oliver 472 ED II Sakurai Oliver 472 ED II Sakurai Oliver 472 ED II
more images
12
Холандија Schijndel
(Локација на дилерот)
1663 km
Sakurai Oliver 472 ED II
2000
Втора рака
Јавете се

Искористено 4 бои

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.