категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Пресечени пили за одредување на големината на панелот. 1000-2999 мм користени

Машини за обработка на дрво Пили Пресечени пили за одредување на големината на панелот. 1000-2999 мм
Класифицирана реклама
KUSING FPn OPTIM 1200 KUSING FPn OPTIM 1200 KUSING FPn OPTIM 1200 KUSING FPn OPTIM 1200 KUSING FPn OPTIM 1200
more images
5
Словачка Farská 75, 059 92 Huncovce, Slovakia
842 km
KUSING FPn OPTIM 1200
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
UNBEKANNT / UNKNOWN KSE 440
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Словенија Cesta na Svetje 30, 1215 Medvode, Slovenija
775 km
SHEER SHEER
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Barntrup
1498 km
Schirmer
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Cantù
1112 km
PISANI - ITALY P 130
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WOODLAND MACHINERY MJ6116TD(400) WOODLAND MACHINERY MJ6116TD(400) WOODLAND MACHINERY MJ6116TD(400) WOODLAND MACHINERY MJ6116TD(400) WOODLAND MACHINERY MJ6116TD(400)
more images
5
Литванија Jonava
1512 km
WOODLAND MACHINERY MJ6116TD(400)
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KUSING FP-KP-2000 KUSING FP-KP-2000 KUSING FP-KP-2000 KUSING FP-KP-2000 KUSING FP-KP-2000 KUSING FP-KP-2000 KUSING FP-KP-2000
more images
7
Словачка Farská 75, 059 92 Huncovce, Slovakia
842 km
KUSING FP-KP-2000
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4 WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4 WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4 WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4 WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4 WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4
more images
6
Литванија Jonava
1512 km
WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4
Ново
Јавете се

Искористено Пресечени пили за одредување на големината на панелот. 1000-2999 мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.