Ahlmann az 10 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

CNC lathe Mazak Quick Turn Smart 250ML x 1000

Bremen, ГерманијаГерманија
6440 km
2015
добар (користен)
10

lathe GRAZIANO SAG210

More Graziano Sag 210
Oetwil am See, ШвајцаријаШвајцарија
6705 km
1976
одличен (користен)
5

vertical M/C MAZAK VC Nexus 510 C II

Wiesbaden, ГерманијаГерманија
6536 km
2007
одличен (користен)
3

CNC Turning Centre Mazak Multiplex 6200 + GL 100c

Zevenbergen, ХоландијаХоландија
6233 km
1999
одличен (користен)


ahlmann az...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
3

barfeeder Irco Simag - Typ 100.1-3

Karlsbad, ГерманијаГерманија
6611 km
2005
добар (користен)
5

vertical M/C MAZAK VC Nexus 510 C II

Wiesbaden, ГерманијаГерманија
6536 km
2007
одличен (користен)
1

CNC LATHE MAZAK INTEGREX E-1550V/10II

North Carolina, Соединети ДржавиСоединети Држави локација на застапништво
518 km
2010
користен
6

CNC Turning- and Milling Center YAMAZAKI MAZAK Integrex e-410H

Monheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6403 km
2004
користен
3

CNC Vertical Machining Centre Mazak Vertical Centre Nexus 510C

Zevenbergen, ХоландијаХоландија
6233 km
2003
одличен (користен)
5

CNC Lathe - Inclined Bed Type MAZAK NEXUS QTN-200 / 1000L

Dreieich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6568 km
2004
користен
6

vertical M/C Mazak VC Nexus 510-C

Wiesbaden, ГерманијаГерманија
6536 km
2010
добар (користен)
1

MACHINING CENTER - CNC (VERTICAL) MAZAK MAZATECH V-10

North Carolina, Соединети ДржавиСоединети Држави локација на застапништво
518 km
1989
користен
5

Deep Hole Drilling Ryazan PT 60104

Sheffield, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5781 km
подготвен за работа (се користи)
6

CNCLathe with driven tools Mazak Super Quick Turn 200M x 1000

Campagneweg 10, NL-4761RM Zevenbergen, NLХоландија
6233 km
2002
одличен (користен)
4

Fremdgetr. Spindle VCN 410 / 510 VCN 12 K SK 40 Yamazaki Mazak Deutschland

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6541 km
користен
8

Silos Stainless steel AZO BEHAELTER D1104

MA Barneveld, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6274 km
подготвен за работа (се користи)
1

MACHINING CENTER - CNC (VERTICAL) MAZAK VCN 510C

North Carolina, Соединети ДржавиСоединети Држави локација на застапништво
518 km
2003
користен
7

Deep Hole Drilling Ryazan PT283102

Sheffield, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5781 km
подготвен за работа (се користи)
5

CNC Turning- and Milling Center MAZAK Multiplex 6100

Bremen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6445 km
2004
користен
8

Silos Stainless steel AZO BEHAELTER D1104

MA Barneveld, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6274 km
подготвен за работа (се користи)
5

Lathe Cazeneuve HB575

Wiefelstede, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6385 km
користен
1

MH 10A - Mazak H 630 Mazak H 630

More Mazak H 630
Hillerstorp, ШведскаШведска
6535 km
1989
одличен (користен)
6

Silos Stainless steel AZO D-1104X1648

MA Barneveld, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6274 km
подготвен за работа (се користи)
1

CNC LASER - CO2 MAZAK STX 510

North Carolina, Соединети ДржавиСоединети Држави локација на застапништво
518 km
1998
користен
10

CNC LATHE TAKAMAZ XY1000

ETAUX, ФранцијаФранција
6598 km
2005
добра состојба (се користи)
5

Mazak V10 Mazak V10

Langenbach bei Kirburg, ГерманијаГерманија
6488 km
1990
подготвен за работа (се користи)
2

CNC Turning centre 2 spindels 2 turrets Mazak Multiplex 610 + GL 50n

More Mazak Multiplex 610
Zevenbergen, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6233 km
1995
добар (користен)
1

Vertical Machining Centre Mazak VC Nexus 510 C II

United KingdomОбединето Кралство
5599 km
2008
добра состојба (се користи)
8

Silos Stainless steel AZO BEHAELTER D1104

MA Barneveld, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6274 km
подготвен за работа (се користи)
5

CNC lathe MAZAK QT 10

More Mazak Qt 10
Wiesbaden, ГерманијаГерманија
6536 km
1995
подготвен за работа (се користи)
10

Center lathe GRAZIANO SAG 210

More Graziano Sag 210
SchweizШвајцарија
6694 km
подготвен за работа (се користи)
3

CNC 2 Axis Lathe Mazak Quick Turn 10

Zevenbergen, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6233 km
2002
добар (користен)
3

Veneer shredder Josting FAZ 100

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6478 km
1997
користен
8

Silos Stainless steel AZO BEHAELTER D1104

MA Barneveld, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6274 km
подготвен за работа (се користи)
2

Lathes - CNC MAZAK QTN 100

tř. Kpt. Jaroše 1922/3, 602 00 Brno-střed-Černá Pole, ČeskoРепублика Чешка
7115 km
2003
добар (користен)


ahlmann az...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

Преглед на преку најпопуларните видови на машини:

до

до

промена пребарување
AHLMANN AZ 10
продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу