Подготовка на пластика купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

Wash basin VARIOS

03294 Elche, Alicante, SpainШпанија
6464 km
2017
добар (користен)
4

Plastic-Washing-Line ATES ATES-011

Rebstein, ШвајцаријаШвајцарија
6747 km
подготвен за работа (се користи)
11

WASHING TROMMEL STAINLESS STEEL NEUE HERBOLD WT 6150/1600

MONTBRISON, ФранцијаФранција
6457 km
2012
како и нови (ex-дисплеј)
4

granulator Herbold KG 35-42

Wuppertal, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6399 km
добар (користен)
5

Laundry for plastic VARIOS

03294 Elche, Alicante, SpainШпанија
6464 km
добар (користен)
1

Reel Splitter / Roll Cutter Klanke RGS25A

Osnabrück, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6414 km
2019
ново


Подго...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување

продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.