Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Volkach, Германија Германија
(локација на застапништво)
6667 km
2008
користен
Volkach, Германија Германија
(локација на застапништво)
6667 km
2010
користен
Holm, Германија Германија
(локација на застапништво)
6455 km
2020
ново
Filderstadt - Bonlanden , Германија Германија
(локација на застапништво)
6660 km
2021
како и нови (ex-дисплеј)
Gerolzhofen, Германија Германија
(локација на застапништво)
6672 km
користен
Nattheim, Германија Германија
(локација на застапништво)
6725 km
2004
користен
Sennfeld, Германија Германија
(локација на застапништво)
6659 km
2006
добра состојба (се користи)
Neu-Ulm, Германија Германија
(локација на застапништво)
6726 km
ново
Ettlingen, Германија Германија
(локација на застапништво)
6591 km
2010
користен
Nattheim, Германија Германија
(локација на застапништво)
6725 km
2002
користен
Holm, Германија Германија
(локација на застапништво)
6455 km
2020
ново
CONSTMACH е водечка фабрика за серија на бетони, дробилки и машини за производство на бетонски блокови на Турција од нејзиното основање, 2002 г. Целосни силоси, постројки за испитување и перење песок, подвижни дробилки се други видови производи што ги произведува CONSTMACH. Нашите производи се извезуваат во над педесет земји на пет континенти. САД, Франција, Шпанија, Канада, Мексико, Холандија, Швајцарија, Полска, Украина, Бугарија, Северна Македонија, Словенија, Словачка, Србија, Шведска, Унгар...
Holm, Германија Германија
(локација на застапништво)
6455 km
2020
ново
Holm, Германија Германија
(локација на застапништво)
6455 km
2020
ново
Holm, Германија Германија
(локација на застапништво)
6455 km
2020
ново
Bitburg, Германија Германија
(локација на застапништво)
6422 km
2019
ново
Ankara, Турција Турција
(локација на застапништво)
8743 km
2021
ново
Ankara, Турција Турција
(локација на застапништво)
8743 km
2021
ново
Izmir, Турција Турција
(локација на застапништво)
8491 km
2021
ново

Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153