Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
MOTOMAN RM2-500-STX MOTOMAN RM2-500-STX MOTOMAN RM2-500-STX MOTOMAN RM2-500-STX MOTOMAN RM2-500-STX
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MOTOMAN RM2-500-STX
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruBend 3100 Trumpf TruBend 3100 Trumpf TruBend 3100 Trumpf TruBend 3100
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Trumpf TruBend 3100
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 102 -VM
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Schaublin 102 -VM
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SAF DBS-200RCS SAF DBS-200RCS SAF DBS-200RCS SAF DBS-200RCS SAF DBS-200RCS SAF DBS-200RCS SAF DBS-200RCS SAF DBS-200RCS
more images
8
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SAF DBS-200RCS
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
KISUN KDC-N24 R2T
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30
more images
10
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
AMADA PROMECAM HFB0 170-30
1997
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HF 50-12 E AMADA PROMECAM HF 50-12 E AMADA PROMECAM HF 50-12 E AMADA PROMECAM HF 50-12 E AMADA PROMECAM HF 50-12 E AMADA PROMECAM HF 50-12 E AMADA PROMECAM HF 50-12 E
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
AMADA PROMECAM HF 50-12 E
2003
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
AMADA PROMECAM HFE 3i 170
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015
more images
11
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Bystronic Bystar 3015
1995
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015
more images
14
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Bystronic Bysprint 3015
2002
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015 Bystronic Bystar 3015
more images
10
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Bystronic Bystar 3015
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULZE PRETREATmaker IV SCHULZE PRETREATmaker IV SCHULZE PRETREATmaker IV
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SCHULZE PRETREATmaker IV
2020
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOPPER QVM 610AII TOPPER QVM 610AII TOPPER QVM 610AII TOPPER QVM 610AII TOPPER QVM 610AII TOPPER QVM 610AII TOPPER QVM 610AII TOPPER QVM 610AII
more images
8
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOPPER QVM 610AII
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC 4020 HURCO BMC 4020 HURCO BMC 4020
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
HURCO BMC 4020
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63
more images
8
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS WH 63
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Battenfeld/Templet
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC
more images
13
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
UNICORN-ESK IB 60 A BR CNC
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fermat SF 48-1500 CNC Fermat SF 48-1500 CNC
more images
2
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Fermat SF 48-1500 CNC
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hitachi 254Y Hitachi 254Y Hitachi 254Y Hitachi 254Y Hitachi 254Y Hitachi 254Y Hitachi 254Y Hitachi 254Y
more images
8
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Hitachi 254Y
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LT10M OKUMA LT10M OKUMA LT10M OKUMA LT10M
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
OKUMA LT10M
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LT10M OKUMA LT10M OKUMA LT10M
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
OKUMA LT10M
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Microcut LT-65
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Microcut LT-65
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Skoda W 160 H
1983
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
AGIE AGIETRON 2
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOGA MDC 32 DOGA MDC 32 DOGA MDC 32 DOGA MDC 32 DOGA MDC 32
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
DOGA MDC 32
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kaltenbach  KKS 450 H Kaltenbach  KKS 450 H Kaltenbach  KKS 450 H Kaltenbach  KKS 450 H Kaltenbach  KKS 450 H Kaltenbach  KKS 450 H Kaltenbach  KKS 450 H Kaltenbach  KKS 450 H Kaltenbach  KKS 450 H
more images
9
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Kaltenbach KKS 450 H
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
YASKAWA Motoman DX 100 YASKAWA Motoman DX 100 YASKAWA Motoman DX 100 YASKAWA Motoman DX 100
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
YASKAWA Motoman DX 100
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Motoman ROBOTEC EA1900 Motoman ROBOTEC EA1900 Motoman ROBOTEC EA1900 Motoman ROBOTEC EA1900 Motoman ROBOTEC EA1900 Motoman ROBOTEC EA1900 Motoman ROBOTEC EA1900 Motoman ROBOTEC EA1900 Motoman ROBOTEC EA1900 Motoman ROBOTEC EA1900 Motoman ROBOTEC EA1900 Motoman ROBOTEC EA1900
more images
12
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Motoman ROBOTEC EA1900
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAPTOR TECHNOLOGIES 3015 RAPTOR TECHNOLOGIES 3015 RAPTOR TECHNOLOGIES 3015 RAPTOR TECHNOLOGIES 3015
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
RAPTOR TECHNOLOGIES 3015
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC CETOS BUA 25A/750 NC
more images
14
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
CETOS BUA 25A/750 NC
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060 YDPM MV 1060
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
YDPM MV 1060
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2
more images
12
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SKJ 20
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS SKJ 20
1982
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tajmac MCFV 1060 Tajmac MCFV 1060 Tajmac MCFV 1060 Tajmac MCFV 1060 Tajmac MCFV 1060 Tajmac MCFV 1060
more images
6
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Tajmac MCFV 1060
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Amada Pega 30507 Amada Pega 30507 Amada Pega 30507
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Amada Pega 30507
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS FSQ 80
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS MCV 1005 AX sprint
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS WD 130 A
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRULASER TUBE 5000 TRUMPF TRULASER TUBE 5000 TRUMPF TRULASER TUBE 5000 TRUMPF TRULASER TUBE 5000 TRUMPF TRULASER TUBE 5000
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TRUMPF TRULASER TUBE 5000
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030
more images
12
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TRUMPF Trumatic L4030
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
NUKON NF PRO 620
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX GE 42 NC INDEX GE 42 NC INDEX GE 42 NC INDEX GE 42 NC INDEX GE 42 NC INDEX GE 42 NC INDEX GE 42 NC
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
INDEX GE 42 NC
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
WEMAS HT 540-1500
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS WHN 13 A
1982
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZDAS CTC 400 ZDAS CTC 400 ZDAS CTC 400 ZDAS CTC 400 ZDAS CTC 400
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
ZDAS CTC 400
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VSS LE 250 C VSS LE 250 C VSS LE 250 C VSS LE 250 C VSS LE 250 C
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
VSS LE 250 C
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AZK HWT D-442 CNC AZK HWT D-442 CNC AZK HWT D-442 CNC AZK HWT D-442 CNC AZK HWT D-442 CNC
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
AZK HWT D-442 CNC
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P
more images
12
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Charmilles Roboform 54P
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P
more images
12
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Charmilles Roboform 54P
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Comarme Marchetti GEM-52 T Comarme Marchetti GEM-52 T Comarme Marchetti GEM-52 T Comarme Marchetti GEM-52 T Comarme Marchetti GEM-52 T Comarme Marchetti GEM-52 T
more images
6
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Comarme Marchetti GEM-52 T
2004
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Amaron

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши