Купете Мелници за на маса со дијаметар на вретеното од 130 mm користени (36)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Мелници за на маса со дијаметар на вретеното од 130 mm
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS WHN 13
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS VARNSDORF WHN 10 CNC TOS VARNSDORF WHN 10 CNC TOS VARNSDORF WHN 10 CNC TOS VARNSDORF WHN 10 CNC TOS VARNSDORF WHN 10 CNC TOS VARNSDORF WHN 10 CNC TOS VARNSDORF WHN 10 CNC TOS VARNSDORF WHN 10 CNC
more images
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
TOS VARNSDORF WHN 10 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
Fermat WPT 130 L CNC Fermat WPT 130 L CNC Fermat WPT 130 L CNC Fermat WPT 130 L CNC Fermat WPT 130 L CNC Fermat WPT 130 L CNC Fermat WPT 130 L CNC
more images
Чешка република Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
930 km
Fermat WPT 130 L CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Fermat WFT 13 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140
more images
Германија Thüringen, Deutschland
1.338 km
BOHLE Ingersoll W2.140
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Halberstadt
1.403 km
TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Staßfurt
1.377 km
WMW UNION BFK 130/1
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Германија Celle
1.505 km
Kuraki (Japan) KBT-13DX AP
Јавете се
Класифицирана реклама
Fermat WFT 13 R CNC Fermat WFT 13 R CNC Fermat WFT 13 R CNC Fermat WFT 13 R CNC Fermat WFT 13 R CNC Fermat WFT 13 R CNC Fermat WFT 13 R CNC Fermat WFT 13 R CNC Fermat WFT 13 R CNC Fermat WFT 13 R CNC
more images
Чешка република Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
930 km
Fermat WFT 13 R CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Varnsdorf WHN 13.4 A TOS Varnsdorf WHN 13.4 A TOS Varnsdorf WHN 13.4 A TOS Varnsdorf WHN 13.4 A TOS Varnsdorf WHN 13.4 A TOS Varnsdorf WHN 13.4 A TOS Varnsdorf WHN 13.4 A TOS Varnsdorf WHN 13.4 A
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
TOS Varnsdorf WHN 13.4 A
Јавете се
Класифицирана реклама
BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140 BOHLE Ingersoll W2.140
more images
Германија Thüringen, Deutschland
1.338 km
BOHLE Ingersoll W2.140
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Halberstadt
1.403 km
TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Staßfurt
1.377 km
WMW UNION BFKP 130/CNC 600
Потврден дилер
Класифицирана реклама
SMTCL PBC-130 SMTCL PBC-130 SMTCL PBC-130 SMTCL PBC-130
more images
Романија Bacău
686 km
SMTCL PBC-130
Јавете се
Класифицирана реклама
Fermat WPT 130 L CNC Fermat WPT 130 L CNC Fermat WPT 130 L CNC Fermat WPT 130 L CNC Fermat WPT 130 L CNC
more images
Чешка република Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
930 km
Fermat WPT 130 L CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
TOS VARNSDORF WHN 13
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Mönchengladbach
(Локација на дилерот)
1.579 km
JUARISTI TS 150
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Tönisvorst
1.590 km
SCHARMANN Heavycut 3.3 / TDV 6
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS VARNSDORF WHN 13 CNC TOS VARNSDORF WHN 13 CNC TOS VARNSDORF WHN 13 CNC TOS VARNSDORF WHN 13 CNC TOS VARNSDORF WHN 13 CNC TOS VARNSDORF WHN 13 CNC TOS VARNSDORF WHN 13 CNC TOS VARNSDORF WHN 13 CNC TOS VARNSDORF WHN 13 CNC TOS VARNSDORF WHN 13 CNC TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
more images
Холандија Babberich
1.645 km
TOS VARNSDORF WHN 13 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW UNION BFT 130 WMW UNION BFT 130 WMW UNION BFT 130 WMW UNION BFT 130 WMW UNION BFT 130 WMW UNION BFT 130
more images
Германија Leipzig
1.295 km
WMW UNION BFT 130
Јавете се
Класифицирана реклама
Fermat WFT 15 CNC Fermat WFT 15 CNC Fermat WFT 15 CNC Fermat WFT 15 CNC Fermat WFT 15 CNC Fermat WFT 15 CNC Fermat WFT 15 CNC Fermat WFT 15 CNC Fermat WFT 15 CNC
more images
Чешка република Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
930 km
Fermat WFT 15 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS-VARNSDORF WHN 13.8 B TOS-VARNSDORF WHN 13.8 B TOS-VARNSDORF WHN 13.8 B TOS-VARNSDORF WHN 13.8 B TOS-VARNSDORF WHN 13.8 B TOS-VARNSDORF WHN 13.8 B TOS-VARNSDORF WHN 13.8 B TOS-VARNSDORF WHN 13.8 B TOS-VARNSDORF WHN 13.8 B TOS-VARNSDORF WHN 13.8 B
more images
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1.571 km
TOS-VARNSDORF WHN 13.8 B
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC
more images
Чешка република Hradec Králové
1.058 km
TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13
more images
Полска Radom
1.092 km
TOS VARNSDORF WHN 13
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
UNION BFT130/8 UNION BFT130/8 UNION BFT130/8
more images
Франција Ottmarsheim
1.317 km
UNION BFT130/8
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFP 130/6 UNION BFP 130/6 UNION BFP 130/6 UNION BFP 130/6 UNION BFP 130/6 UNION BFP 130/6
more images
Германија Leipzig
1.295 km
UNION BFP 130/6
Јавете се
Класифицирана реклама
Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC Fermat WFT 13 CNC
more images
Чешка република Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
930 km
Fermat WFT 13 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS VARNSDORF WHN (Q) 13 CNC
more images
Германија Chemnitz
1.233 km
TOS VARNSDORF WHN (Q) 13 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C
more images
Италија Thiene
942 km
DAEWOO ACE DB-130C
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC
more images
Чешка република Hradec Králové
1.058 km
TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHARMANN FB 132 AX (1600 x 1400) HEIDENHAIN SCHARMANN FB 132 AX (1600 x 1400) HEIDENHAIN SCHARMANN FB 132 AX (1600 x 1400) HEIDENHAIN
more images
Германија Staufenberg
1.426 km
SCHARMANN FB 132 AX (1600 x 1400) HEIDENHAIN
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS VARNSDORF WHQ13CNC TOS VARNSDORF WHQ13CNC TOS VARNSDORF WHQ13CNC TOS VARNSDORF WHQ13CNC TOS VARNSDORF WHQ13CNC TOS VARNSDORF WHQ13CNC TOS VARNSDORF WHQ13CNC TOS VARNSDORF WHQ13CNC TOS VARNSDORF WHQ13CNC
more images
Холандија Babberich
1.645 km
TOS VARNSDORF WHQ13CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
FERMAT Pressl WHN 13 P CNC FERMAT Pressl WHN 13 P CNC FERMAT Pressl WHN 13 P CNC FERMAT Pressl WHN 13 P CNC FERMAT Pressl WHN 13 P CNC
more images
Чешка република Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
930 km
FERMAT Pressl WHN 13 P CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
COLGAR Program 213 TR 12 COLGAR Program 213 TR 12 COLGAR Program 213 TR 12 COLGAR Program 213 TR 12 COLGAR Program 213 TR 12 COLGAR Program 213 TR 12 COLGAR Program 213 TR 12 COLGAR Program 213 TR 12 COLGAR Program 213 TR 12
more images
Холандија Niederlande
1.707 km
COLGAR Program 213 TR 12
Јавете се
Класифицирана реклама
SNK BFR-3500 SNK BFR-3500 SNK BFR-3500 SNK BFR-3500
more images
Јужна Кореа 대한민국 대구광역시 중구
8.648 km
SNK BFR-3500
Јавете се
Класифицирана реклама
COLGAR PROGRAM 213 TR 12 COLGAR PROGRAM 213 TR 12 COLGAR PROGRAM 213 TR 12 COLGAR PROGRAM 213 TR 12 COLGAR PROGRAM 213 TR 12 COLGAR PROGRAM 213 TR 12 COLGAR PROGRAM 213 TR 12 COLGAR PROGRAM 213 TR 12 COLGAR PROGRAM 213 TR 12 COLGAR PROGRAM 213 TR 12 COLGAR PROGRAM 213 TR 12 COLGAR PROGRAM 213 TR 12 COLGAR PROGRAM 213 TR 12
more images
Холандија Babberich
1.645 km
COLGAR PROGRAM 213 TR 12
Јавете се