категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Biesse rover 35 користени

biesse
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35 BIESSE ROVER 35
more images
8
Словенија Bitiče 1, 1270 Litija, Slovenija
747 km
BIESSE ROVER 35
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER B 4.35 BIESSE ROVER B 4.35 BIESSE ROVER B 4.35 BIESSE ROVER B 4.35 BIESSE ROVER B 4.35 BIESSE ROVER B 4.35 BIESSE ROVER B 4.35
more images
7
Италија
763 km
BIESSE ROVER B 4.35
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40 BIESSE ROVER B 4.40
more images
14
Италија
763 km
BIESSE ROVER B 4.40
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20
more images
6
Германија Sankt Wolfgang
1054 km
BIESSE Rover 20
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336 BIESSE Rover 336
more images
15
Унгарија Szendehely
726 km
BIESSE Rover 336
1996
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5 BIESSE Rover M5
more images
14
Чешка република 128, K. Kryla 1, Sadová, 612 00 Brno-Brno-Královo Pole, Česko
938 km
BIESSE Rover M5
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 24 BIESSE Rover 24 BIESSE Rover 24 BIESSE Rover 24 BIESSE Rover 24 BIESSE Rover 24 BIESSE Rover 24
more images
7
Словенија Dobrova
768 km
BIESSE Rover 24
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER S FT BIESSE ROVER S FT BIESSE ROVER S FT BIESSE ROVER S FT
more images
4
Унгарија Biatorbágy
691 km
BIESSE ROVER S FT
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37 BIESSE ROVER 37
more images
11
Италија
763 km
BIESSE ROVER 37
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
BIESSE Machining center Rover C6.65 - C2902
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22
more images
8
Германија Syrgenstein
1192 km
BIESSE Rover 22
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332 BIESSE AS 1332
more images
15
Полска Rzeszów
937 km
BIESSE AS 1332
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 23 , CE BIESSE Rover 23 , CE BIESSE Rover 23 , CE BIESSE Rover 23 , CE BIESSE Rover 23 , CE
more images
5
Италија Scerne
647 km
BIESSE Rover 23 , CE
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 24 XL BIESSE ROVER 24 XL BIESSE ROVER 24 XL BIESSE ROVER 24 XL
more images
4
Италија Zona Industriale "scerne"
648 km
BIESSE ROVER 24 XL
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24
more images
15
Италија
763 km
BIESSE ROVER 24
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
BIESSE Machining center ROVER 30XL3
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L Biesse Rover 24 L
more images
12
Германија
1531 km
Biesse Rover 24 L
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 23 BIESSE Rover 23 BIESSE Rover 23 BIESSE Rover 23 BIESSE Rover 23 BIESSE Rover 23 BIESSE Rover 23 BIESSE Rover 23 BIESSE Rover 23
more images
9
Македонија Skopje
53 km
BIESSE Rover 23
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346 BIESSE ROVER 346
more images
15
Полска Elbląg
1407 km
BIESSE ROVER 346
1996
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 24L BIESSE Rover 24L BIESSE Rover 24L BIESSE Rover 24L BIESSE Rover 24L BIESSE Rover 24L
more images
6
Латвија Jelgava
1679 km
BIESSE Rover 24L
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14 BIESSE ROVER G 7.14
more images
11
Италија
763 km
BIESSE ROVER G 7.14
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
BIESSE Machining center ROVER 30S2
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Szendehely
726 km
Biesse Rover 24 L
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Шведска Åkervägen 18, 696 32 Askersund, Sweden
1982 km
BIESSE Rover 24
2000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Словачка Kežmarok
844 km
Biesse ROVER K FT 2231
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover 49 Biesse Rover 49 Biesse Rover 49 Biesse Rover 49 Biesse Rover 49 Biesse Rover 49 Biesse Rover 49 Biesse Rover 49
more images
8
Данска Nørre Alslev
1646 km
Biesse Rover 49
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL
more images
14
Италија
763 km
BIESSE ROVER 37 XL
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
BIESSE Machining center ROVER 30S2
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge Biesse Rover C 6.50 Edge
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover C 6.50 Edge
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22 BIESSE Rover 22
more images
12
Словенија Tacenska cesta 25, 1210 Ljubljana - Šentvid, Slovenija
769 km
BIESSE Rover 22
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Словачка Kežmarok
844 km
Biesse Rover 24 ATS L1
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover B 4.40 BIESSE Rover B 4.40 BIESSE Rover B 4.40 BIESSE Rover B 4.40 BIESSE Rover B 4.40 BIESSE Rover B 4.40 BIESSE Rover B 4.40 BIESSE Rover B 4.40 BIESSE Rover B 4.40 BIESSE Rover B 4.40
more images
10
Италија Roreto Di Cherasco (CN)
1179 km
BIESSE Rover B 4.40
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT BIESSE ROVER A 2264 G FT
more images
15
Италија
763 km
BIESSE ROVER A 2264 G FT
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
BIESSE Machining center ROVER A SMART 1632
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT Biesse Rover A 2243 G FT
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover A 2243 G FT
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 22  4-Achs BIESSE Rover 22  4-Achs BIESSE Rover 22  4-Achs BIESSE Rover 22  4-Achs BIESSE Rover 22  4-Achs BIESSE Rover 22  4-Achs BIESSE Rover 22  4-Achs BIESSE Rover 22  4-Achs BIESSE Rover 22  4-Achs BIESSE Rover 22  4-Achs
more images
10
Финска 66140 Malax, Finnland
2364 km
BIESSE Rover 22 4-Achs
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S BIESSE ROVER 24 S
more images
9
Италија San Giovanni Al Natisone
826 km
BIESSE ROVER 24 S
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1 BIESSE Rover B 7.40 K1
more images
4
Италија Roreto
1179 km
BIESSE Rover B 7.40 K1
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER K 1532 BIESSE ROVER K 1532 BIESSE ROVER K 1532 BIESSE ROVER K 1532
more images
4
Италија Pollenzo
(Локација на дилерот)
1174 km
BIESSE ROVER K 1532
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
BIESSE Machining center ROVER 24S
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532 Biesse Rover K 1532
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover K 1532
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 24 XL CONF. 2 BIESSE ROVER 24 XL CONF. 2 BIESSE ROVER 24 XL CONF. 2 BIESSE ROVER 24 XL CONF. 2 BIESSE ROVER 24 XL CONF. 2 BIESSE ROVER 24 XL CONF. 2 BIESSE ROVER 24 XL CONF. 2 BIESSE ROVER 24 XL CONF. 2 BIESSE ROVER 24 XL CONF. 2
more images
9
Италија San Giovanni Al Natisone
826 km
BIESSE ROVER 24 XL CONF. 2
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531 BIESSE Rover A FT 1531
more images
15
Италија Roreto
1179 km
BIESSE Rover A FT 1531
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS BIESSE ROVER B 4.50 ATS
more images
8
Германија
1369 km
BIESSE ROVER B 4.50 ATS
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover Skill 300 CTS Biesse Rover Skill 300 CTS
more images
2
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover Skill 300 CTS
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis BIESSE Rover A 1632 5 Axis
more images
15
Обединето Кралство United Kingdom
2385 km
BIESSE Rover A 1632 5 Axis
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632 Biesse Rover A SMART 1632
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover A SMART 1632
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24
more images
9
Обединето Кралство United Kingdom
2385 km
BIESSE ROVER 24
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT Biesse Rover A 2231 G FT
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover A 2231 G FT
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER C 9.65 BIESSE ROVER C 9.65 BIESSE ROVER C 9.65 BIESSE ROVER C 9.65 BIESSE ROVER C 9.65 BIESSE ROVER C 9.65 BIESSE ROVER C 9.65 BIESSE ROVER C 9.65 BIESSE ROVER C 9.65 BIESSE ROVER C 9.65 BIESSE ROVER C 9.65 BIESSE ROVER C 9.65 BIESSE ROVER C 9.65
more images
13
Обединето Кралство United Kingdom
2385 km
BIESSE ROVER C 9.65
Втора рака
Јавете се

Искористено Biesse rover 35

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.