категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
HOMAG BOF 211/40/AP HOMAG BOF 211/40/AP HOMAG BOF 211/40/AP HOMAG BOF 211/40/AP HOMAG BOF 211/40/AP HOMAG BOF 211/40/AP HOMAG BOF 211/40/AP HOMAG BOF 211/40/AP HOMAG BOF 211/40/AP HOMAG BOF 211/40/AP HOMAG BOF 211/40/AP HOMAG BOF 211/40/AP
more images
12
Италија
763 km
HOMAG BOF 211/40/AP
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K
more images
10
Германија
1132 km
Homag Optimat BOF 31/40/K
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Jongejans BOF 184
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
HOMAG Machining center BOF 211/52/K OPTIMAT
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG Optimat BOF 211 Venture 10 HOMAG Optimat BOF 211 Venture 10 HOMAG Optimat BOF 211 Venture 10 HOMAG Optimat BOF 211 Venture 10 HOMAG Optimat BOF 211 Venture 10 HOMAG Optimat BOF 211 Venture 10 HOMAG Optimat BOF 211 Venture 10
more images
7
Германија Göppingen
1231 km
HOMAG Optimat BOF 211 Venture 10
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag BOF 41/K Optimat Homag BOF 41/K Optimat
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Homag BOF 41/K Optimat
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BOF 41 HOMAG BOF 41 HOMAG BOF 41 HOMAG BOF 41 HOMAG BOF 41 HOMAG BOF 41
more images
6
Германија Willroth
1478 km
HOMAG BOF 41
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BOF 311/48/K HOMAG BOF 311/48/K HOMAG BOF 311/48/K HOMAG BOF 311/48/K HOMAG BOF 311/48/K
more images
5
Соединетите Американски Држави Jacksonville
8827 km
HOMAG BOF 311/48/K
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
HOMAG Machining center BOF 211/60/F/K
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
HOMAG Machining center BOF 611
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Oradea
604 km
DEK Printing Machines Bofa International
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROBOFORM 54 P INV 24171 ROBOFORM 54 P INV 24171
more images
2
Чешка република Beroun
1104 km
ROBOFORM 54 P INV 24171
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 1 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 1 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 1 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 1 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 1 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 1 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 1 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 1 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 1 Stck.
more images
9
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 1 Stck.
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Karl Rabofsky R 64 A Karl Rabofsky R 64 A Karl Rabofsky R 64 A Karl Rabofsky R 64 A Karl Rabofsky R 64 A Karl Rabofsky R 64 A Karl Rabofsky R 64 A Karl Rabofsky R 64 A Karl Rabofsky R 64 A Karl Rabofsky R 64 A
more images
10
Германија Plankenfels
1225 km
Karl Rabofsky R 64 A
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bofar BV Bofar BV Bofar BV Bofar BV Bofar BV Bofar BV Bofar BV Bofar BV
more images
8
Холандија Helmond
1643 km
Bofar BV
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Oradea
604 km
BOFA
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROBOFORM TIEFE 54P + neue Penta Quelle INV 24172 ROBOFORM TIEFE 54P + neue Penta Quelle INV 24172 ROBOFORM TIEFE 54P + neue Penta Quelle INV 24172 ROBOFORM TIEFE 54P + neue Penta Quelle INV 24172
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
ROBOFORM TIEFE 54P + neue Penta Quelle INV 24172
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 40 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 40 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 40 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 40 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 40 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 40 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 40 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 40 Stck.
more images
8
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 40 Stck.
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65 Karl Rabofsky R 65
more images
15
Германија Plankenfels
1225 km
Karl Rabofsky R 65
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Oradea
604 km
BOFA
2016
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 4 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 4 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 4 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 4 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 4 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 4 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 4 Stck. SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 4 Stck.
more images
8
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer EF6220 D11 /Front halboffen /Abm.: 600 x 400 x 220 mm / 4 Stck.
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75 Karl Rabofsky R 75
more images
14
Германија Plankenfels
1225 km
Karl Rabofsky R 75
1965
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Oradea
606 km
BOFA
2016
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC Karl Rabofsky R 64 PC
more images
15
Германија Plankenfels
1225 km
Karl Rabofsky R 64 PC
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Karl Rabofsky R 164 PC Karl Rabofsky R 164 PC Karl Rabofsky R 164 PC Karl Rabofsky R 164 PC Karl Rabofsky R 164 PC Karl Rabofsky R 164 PC Karl Rabofsky R 164 PC Karl Rabofsky R 164 PC Karl Rabofsky R 164 PC Karl Rabofsky R 164 PC Karl Rabofsky R 164 PC Karl Rabofsky R 164 PC
more images
12
Германија Plankenfels
1225 km
Karl Rabofsky R 164 PC
1989
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P
more images
12
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Charmilles Roboform 54P
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G
more images
12
Германија Bayern, Deutschland
1132 km
HOMAG BOF31/60/G
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER
more images
9
Турција Yedi Eylül, 5536. Sk. No:4, 35860 Torbalı/İzmir, Türkiye
612 km
FABO FEEDER WOBBLER FEEDER
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Sigmaringen
1221 km
Homag Optimat BOF311/72/F/KCv
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürtingen
1247 km
Charmilles Robofil 2050 TWO
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510
more images
8
Швајцарија Zuchwil
1286 km
CHARMILLES Robofil 510
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P
more images
12
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Charmilles Roboform 54P
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES (AGIE) Robofil 2030 SI CHARMILLES (AGIE) Robofil 2030 SI CHARMILLES (AGIE) Robofil 2030 SI CHARMILLES (AGIE) Robofil 2030 SI CHARMILLES (AGIE) Robofil 2030 SI
more images
5
Германија Mühlheim am Main
1374 km
CHARMILLES (AGIE) Robofil 2030 SI
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH FABO Fixed crusher 750 TPH
more images
15
Турција Yedi Eylül, 5536. Sk. No:4, 35860 Torbalı/İzmir, Türkiye
612 km
FABO Fixed crusher 750 TPH
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES ROBOFIL 6050TW CHARMILLES ROBOFIL 6050TW CHARMILLES ROBOFIL 6050TW CHARMILLES ROBOFIL 6050TW CHARMILLES ROBOFIL 6050TW CHARMILLES ROBOFIL 6050TW
more images
6
Швајцарија
1222 km
CHARMILLES ROBOFIL 6050TW
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES ROBOFORM 350 CHARMILLES ROBOFORM 350 CHARMILLES ROBOFORM 350 CHARMILLES ROBOFORM 350
more images
4
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
CHARMILLES ROBOFORM 350
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Emmelshausen
1450 km
CHARMILLES ROBOFORM 350 Microtec
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES ROBOFIL 240 SL CHARMILLES ROBOFIL 240 SL CHARMILLES ROBOFIL 240 SL CHARMILLES ROBOFIL 240 SL CHARMILLES ROBOFIL 240 SL CHARMILLES ROBOFIL 240 SL CHARMILLES ROBOFIL 240 SL CHARMILLES ROBOFIL 240 SL
more images
8
Швајцарија Bienne
1303 km
CHARMILLES ROBOFIL 240 SL
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tracto-Technik , Typ TUBOFORM , Mini-Biegemaschine Tracto-Technik , Typ TUBOFORM , Mini-Biegemaschine Tracto-Technik , Typ TUBOFORM , Mini-Biegemaschine Tracto-Technik , Typ TUBOFORM , Mini-Biegemaschine
more images
4
Германија Schwabach
1195 km
Tracto-Technik , Typ TUBOFORM , Mini-Biegemaschine
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H FABO Fixed crusher 500 T/H
more images
15
Романија Romania
547 km
FABO Fixed crusher 500 T/H
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
VFB Officina Bocedi Srl FT-30 annular oven
more images
1
Словачка Robotnícka 2129, 017 01 Považská Bystrica, Slovakia
876 km
VFB Officina Bocedi Srl FT-30 annular oven
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Indramat MAC071B-O-FS-2-C Indramat MAC071B-O-FS-2-C Indramat MAC071B-O-FS-2-C Indramat MAC071B-O-FS-2-C Indramat MAC071B-O-FS-2-C Indramat MAC071B-O-FS-2-C
more images
6
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Indramat MAC071B-O-FS-2-C
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RC GROUPE FRIGO TURBO FL RC GROUPE FRIGO TURBO FL RC GROUPE FRIGO TURBO FL RC GROUPE FRIGO TURBO FL
more images
4
Франција Villeneuve-la-Garenne
1719 km
RC GROUPE FRIGO TURBO FL
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES Robofil 6050TW CHARMILLES Robofil 6050TW CHARMILLES Robofil 6050TW CHARMILLES Robofil 6050TW CHARMILLES Robofil 6050TW CHARMILLES Robofil 6050TW CHARMILLES Robofil 6050TW
more images
7
Швајцарија Genève
1351 km
CHARMILLES Robofil 6050TW
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Oerlikon Carbofil 1 Oerlikon Carbofil 1 Oerlikon Carbofil 1 Oerlikon Carbofil 1
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Oerlikon Carbofil 1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES Roboform 20 CNC CHARMILLES Roboform 20 CNC CHARMILLES Roboform 20 CNC CHARMILLES Roboform 20 CNC CHARMILLES Roboform 20 CNC CHARMILLES Roboform 20 CNC CHARMILLES Roboform 20 CNC
more images
7
Швајцарија Genève
1351 km
CHARMILLES Roboform 20 CNC
1993
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES ROBOFORM 550 CHARMILLES ROBOFORM 550 CHARMILLES ROBOFORM 550 CHARMILLES ROBOFORM 550 CHARMILLES ROBOFORM 550 CHARMILLES ROBOFORM 550 CHARMILLES ROBOFORM 550 CHARMILLES ROBOFORM 550 CHARMILLES ROBOFORM 550 CHARMILLES ROBOFORM 550 CHARMILLES ROBOFORM 550 CHARMILLES ROBOFORM 550 CHARMILLES ROBOFORM 550
more images
13
Швајцарија Genève
1351 km
CHARMILLES ROBOFORM 550
2005
реновиран (користен)
Јавете се

Искористено Bof

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.