Купете Bof користени (76)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Класифицирана реклама
Италија
763 km
HOMAG BOF 211/40/AP
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Словенија Škofja Loka, Словенија
788 km
HOMAG OPTIMAT BOF 41/VECTOR
2003
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K Homag Optimat BOF 31/40/K
more images
10
Германија
1132 km
Homag Optimat BOF 31/40/K
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184 Jongejans BOF 184
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Jongejans BOF 184
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG OPTIMAT BOF 311/30/K HOMAG OPTIMAT BOF 311/30/K HOMAG OPTIMAT BOF 311/30/K
more images
3
Словенија Klenik 35, 6257 Pivka, Slovenija
756 km
HOMAG OPTIMAT BOF 311/30/K
2008
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG Optimat BOF 611/34/34/F/2R HOMAG Optimat BOF 611/34/34/F/2R HOMAG Optimat BOF 611/34/34/F/2R HOMAG Optimat BOF 611/34/34/F/2R HOMAG Optimat BOF 611/34/34/F/2R HOMAG Optimat BOF 611/34/34/F/2R HOMAG Optimat BOF 611/34/34/F/2R HOMAG Optimat BOF 611/34/34/F/2R HOMAG Optimat BOF 611/34/34/F/2R HOMAG Optimat BOF 611/34/34/F/2R HOMAG Optimat BOF 611/34/34/F/2R
more images
11
Германија Detmold
1508 km
HOMAG Optimat BOF 611/34/34/F/2R
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG Machining center        BOF 611 HOMAG Machining center        BOF 611 HOMAG Machining center        BOF 611 HOMAG Machining center        BOF 611 HOMAG Machining center        BOF 611 HOMAG Machining center        BOF 611 HOMAG Machining center        BOF 611
more images
7
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
HOMAG Machining center BOF 611
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag BOF 41/K Optimat Homag BOF 41/K Optimat
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Homag BOF 41/K Optimat
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BOF 311/48/K HOMAG BOF 311/48/K HOMAG BOF 311/48/K HOMAG BOF 311/48/K HOMAG BOF 311/48/K
more images
5
Соединетите Американски Држави Jacksonville
8827 km
HOMAG BOF 311/48/K
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG OPTIMAT BOF 211/40/K HOMAG OPTIMAT BOF 211/40/K HOMAG OPTIMAT BOF 211/40/K HOMAG OPTIMAT BOF 211/40/K
more images
4
Словенија Klenik 35, 6257 Pivka, Slovenija
756 km
HOMAG OPTIMAT BOF 211/40/K
2005
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG Machining center        BOF 211/60/F/K HOMAG Machining center        BOF 211/60/F/K HOMAG Machining center        BOF 211/60/F/K HOMAG Machining center        BOF 211/60/F/K
more images
4
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
HOMAG Machining center BOF 211/60/F/K
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG Machining center        BOF 211/52/K OPTIMAT HOMAG Machining center        BOF 211/52/K OPTIMAT HOMAG Machining center        BOF 211/52/K OPTIMAT HOMAG Machining center        BOF 211/52/K OPTIMAT HOMAG Machining center        BOF 211/52/K OPTIMAT HOMAG Machining center        BOF 211/52/K OPTIMAT
more images
6
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
HOMAG Machining center BOF 211/52/K OPTIMAT
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROBOFORM EDM 54P + neue Penta Quelle INV 24172 ROBOFORM EDM 54P + neue Penta Quelle INV 24172 ROBOFORM EDM 54P + neue Penta Quelle INV 24172 ROBOFORM EDM 54P + neue Penta Quelle INV 24172
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
ROBOFORM EDM 54P + neue Penta Quelle INV 24172
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Oradea
604 km
BOFA
2016
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROM-Boffalora 65 45M 150 FRA S Hub 150 mm ROM-Boffalora 65 45M 150 FRA S Hub 150 mm ROM-Boffalora 65 45M 150 FRA S Hub 150 mm ROM-Boffalora 65 45M 150 FRA S Hub 150 mm ROM-Boffalora 65 45M 150 FRA S Hub 150 mm ROM-Boffalora 65 45M 150 FRA S Hub 150 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
ROM-Boffalora 65 45M 150 FRA S Hub 150 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bofar BV Bofar BV Bofar BV Bofar BV Bofar BV Bofar BV Bofar BV Bofar BV
more images
8
Холандија Helmond
1643 km
Bofar BV
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Oradea
604 km
DEK Printing Machines Bofa International
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Oradea
604 km
BOFA
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Oradea
606 km
BOFA
2016
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Romania
547 km
FABO Fixed crusher 500 T/H
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P Charmilles Roboform 54P
more images
12
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Charmilles Roboform 54P
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES ROBOFIL 2050TW CHARMILLES ROBOFIL 2050TW CHARMILLES ROBOFIL 2050TW CHARMILLES ROBOFIL 2050TW CHARMILLES ROBOFIL 2050TW CHARMILLES ROBOFIL 2050TW
more images
6
Швајцарија
1222 km
CHARMILLES ROBOFIL 2050TW
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmilles Technologie ROBOFORM 400 Charmilles Technologie ROBOFORM 400 Charmilles Technologie ROBOFORM 400 Charmilles Technologie ROBOFORM 400 Charmilles Technologie ROBOFORM 400
more images
5
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Charmilles Technologie ROBOFORM 400
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmilles Robofil 240 CC Charmilles Robofil 240 CC Charmilles Robofil 240 CC Charmilles Robofil 240 CC
more images
4
Германија Nürtingen
1247 km
Charmilles Robofil 240 CC
2004
реновиран (користен)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
CHARMILLES Roboform 100 CHARMILLES Roboform 100 CHARMILLES Roboform 100
more images
3
Хрватска Zagreb
655 km
CHARMILLES Roboform 100
1985
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES ROBOFORM 350 CHARMILLES ROBOFORM 350 CHARMILLES ROBOFORM 350 CHARMILLES ROBOFORM 350 CHARMILLES ROBOFORM 350
more images
5
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
CHARMILLES ROBOFORM 350
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
CHARMILLES ROBOFORM 35 P
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FABO Fixed crusher 100-180 T/H FABO Fixed crusher 100-180 T/H FABO Fixed crusher 100-180 T/H FABO Fixed crusher 100-180 T/H FABO Fixed crusher 100-180 T/H FABO Fixed crusher 100-180 T/H FABO Fixed crusher 100-180 T/H FABO Fixed crusher 100-180 T/H FABO Fixed crusher 100-180 T/H FABO Fixed crusher 100-180 T/H FABO Fixed crusher 100-180 T/H FABO Fixed crusher 100-180 T/H FABO Fixed crusher 100-180 T/H
more images
13
Турција Yedi Eylül, 5536. Sk. No:4, 35860 Torbalı/İzmir, Türkiye
612 km
FABO Fixed crusher 100-180 T/H
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES Robofil 290 P CHARMILLES Robofil 290 P CHARMILLES Robofil 290 P
more images
3
Германија Mögglingen
1221 km
CHARMILLES Robofil 290 P
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES Robofil 440 CCS CHARMILLES Robofil 440 CCS
more images
2
Германија Nürtingen
1247 km
CHARMILLES Robofil 440 CCS
2010
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES Robofil 440 CC CHARMILLES Robofil 440 CC CHARMILLES Robofil 440 CC CHARMILLES Robofil 440 CC CHARMILLES Robofil 440 CC CHARMILLES Robofil 440 CC CHARMILLES Robofil 440 CC CHARMILLES Robofil 440 CC CHARMILLES Robofil 440 CC CHARMILLES Robofil 440 CC
more images
10
Германија
1369 km
CHARMILLES Robofil 440 CC
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES Roboform 200 CHARMILLES Roboform 200 CHARMILLES Roboform 200 CHARMILLES Roboform 200 CHARMILLES Roboform 200 CHARMILLES Roboform 200 CHARMILLES Roboform 200 CHARMILLES Roboform 200
more images
8
Германија Burgoberbach
1215 km
CHARMILLES Roboform 200
1985
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1215 km
CHARMILLES Roboform 35 P Roboter Automation
2001
добро (искористено)
Класифицирана реклама
CHARMILLES Roboform 350 CHARMILLES Roboform 350 CHARMILLES Roboform 350 CHARMILLES Roboform 350 CHARMILLES Roboform 350 CHARMILLES Roboform 350 CHARMILLES Roboform 350 CHARMILLES Roboform 350 CHARMILLES Roboform 350 CHARMILLES Roboform 350 CHARMILLES Roboform 350 CHARMILLES Roboform 350 CHARMILLES Roboform 350
more images
13
Германија
1603 km
CHARMILLES Roboform 350
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI
more images
6
Франција Aulnay-sous-Bois
1706 km
CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmilles Robofil 240 CC Charmilles Robofil 240 CC Charmilles Robofil 240 CC Charmilles Robofil 240 CC Charmilles Robofil 240 CC
more images
5
Германија Nürtingen
1247 km
Charmilles Robofil 240 CC
2003
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER FABO FEEDER WOBBLER FEEDER
more images
14
Турција Yedi Eylül, 5536. Sk. No:4, 35860 Torbalı/İzmir, Türkiye
612 km
FABO FEEDER WOBBLER FEEDER
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES Robofill 2020-Si
more images
1
Холандија Schijndel
1663 km
CHARMILLES Robofill 2020-Si
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
CHARMILLES ROBOFIL 230 F
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Indramat MAC071B-O-FS-2-C Indramat MAC071B-O-FS-2-C Indramat MAC071B-O-FS-2-C Indramat MAC071B-O-FS-2-C Indramat MAC071B-O-FS-2-C Indramat MAC071B-O-FS-2-C
more images
6
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Indramat MAC071B-O-FS-2-C
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VFB Officina Bocedi Srl FT-30 annular oven
more images
1
Словачка Robotnícka 2129, 017 01 Považská Bystrica, Slovakia
876 km
VFB Officina Bocedi Srl FT-30 annular oven
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmilles Robofil 380 Charmilles Robofil 380 Charmilles Robofil 380 Charmilles Robofil 380
more images
4
Германија Nürtingen
1247 km
Charmilles Robofil 380
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1369 km
FABO Fixed crushers 500 T/H
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES ROBOFORM 810 CHARMILLES ROBOFORM 810 CHARMILLES ROBOFORM 810 CHARMILLES ROBOFORM 810 CHARMILLES ROBOFORM 810 CHARMILLES ROBOFORM 810 CHARMILLES ROBOFORM 810
more images
7
Португалија Portugal
2536 km
CHARMILLES ROBOFORM 810
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G HOMAG BOF31/60/G
more images
12
Германија Bayern, Deutschland
1132 km
HOMAG BOF31/60/G
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Oerlikon Carbofil 1 Oerlikon Carbofil 1 Oerlikon Carbofil 1 Oerlikon Carbofil 1
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Oerlikon Carbofil 1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE CHARMILLES Roboform 20 AGIE CHARMILLES Roboform 20
more images
2
Чешка република Vimperk
1035 km
AGIE CHARMILLES Roboform 20
1999
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmilles Robofil 2050 TWO Charmilles Robofil 2050 TWO Charmilles Robofil 2050 TWO
more images
3
Германија Nürtingen
1247 km
Charmilles Robofil 2050 TWO
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tracto-Technik , Typ TUBOFORM , Mini-Biegemaschine Tracto-Technik , Typ TUBOFORM , Mini-Biegemaschine Tracto-Technik , Typ TUBOFORM , Mini-Biegemaschine Tracto-Technik , Typ TUBOFORM , Mini-Biegemaschine
more images
4
Германија Schwabach
1195 km
Tracto-Technik , Typ TUBOFORM , Mini-Biegemaschine
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510 CHARMILLES Robofil 510
more images
8
Швајцарија Zuchwil
1286 km
CHARMILLES Robofil 510
1998
добро (искористено)
Јавете се