категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Преси за ламинирање користени

Машини за обработка на дрво Машини за правење прозорци Преси за ламинирање
Класифицирана реклама
TRIMWEX SLV-H-6.0-1.2-120-6V-II-P
more images
1
Германија Oberkochen
(Локација на дилерот)
1210 km
TRIMWEX SLV-H-6.0-1.2-120-6V-II-P
Ново
Јавете се

Искористено Преси за ламинирање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.