категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Преси за застаклување користени

Машини за обработка на дрво Машини за правење прозорци Преси за застаклување
Класифицирана реклама
RUCHSER RU-SW3-90° RUCHSER RU-SW3-90° RUCHSER RU-SW3-90° RUCHSER RU-SW3-90°
more images
4
Германија Oberkochen
(Локација на дилерот)
1210 km
RUCHSER RU-SW3-90°
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oberkochen
1211 km
FEDERHENN Verglasungspresse
Втора рака
Јавете се

Искористено Преси за застаклување

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.