Купете Машински центри (вертикални) користени (1.551)

Купете Машински центри (вертикални) користени (1.551)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
DMG DMC 835 V
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
HERMLE C 600 P
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
CINCINNATI CFV 800i
Класифицирана реклама
Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1
more images
Бугарија Bulgaria
333 km
Reiden BFR 1
Јавете се
аукција
Србија Okrug Pirot
186 km
MAZAK VCN-530C
Потврден дилер
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 50 M DECKEL MAHO DMU 50 M DECKEL MAHO DMU 50 M DECKEL MAHO DMU 50 M DECKEL MAHO DMU 50 M DECKEL MAHO DMU 50 M
more images
Грција Agios Athanasios
217 km
DECKEL MAHO DMU 50 M
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km
HURCO VM1
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Deckel Maho DMU 125 T
Класифицирана реклама
MIKRON VCE 1000 PRO MIKRON VCE 1000 PRO MIKRON VCE 1000 PRO MIKRON VCE 1000 PRO
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MIKRON VCE 1000 PRO
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 60T DECKEL MAHO DMU 60T DECKEL MAHO DMU 60T DECKEL MAHO DMU 60T DECKEL MAHO DMU 60T DECKEL MAHO DMU 60T DECKEL MAHO DMU 60T DECKEL MAHO DMU 60T DECKEL MAHO DMU 60T DECKEL MAHO DMU 60T DECKEL MAHO DMU 60T DECKEL MAHO DMU 60T DECKEL MAHO DMU 60T
more images
Грција Greece
282 km
DECKEL MAHO DMU 60T
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4
more images
Романија Bacău
686 km
HAAS VF-4
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500
more images
Италија Italia
763 km
Makino D500
Јавете се
Класифицирана реклама
KITAMURA MYCENTER 4 KITAMURA MYCENTER 4 KITAMURA MYCENTER 4 KITAMURA MYCENTER 4 KITAMURA MYCENTER 4 KITAMURA MYCENTER 4 KITAMURA MYCENTER 4 KITAMURA MYCENTER 4 KITAMURA MYCENTER 4 KITAMURA MYCENTER 4 KITAMURA MYCENTER 4 KITAMURA MYCENTER 4
more images
Хрватска Čakovec
682 km
KITAMURA MYCENTER 4 KITAMURA MYCENTER 4
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár
more images
Унгарија Szárföld
759 km
HURCO VMX 30 akciós ár
Јавете се
Класифицирана реклама
TRAUB TVC 350 TRAUB TVC 350 TRAUB TVC 350 TRAUB TVC 350
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
TRAUB TVC 350
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS
more images
Србија Serbia
275 km
HAAS VF 2 SS
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS VF-3YT HAAS VF-3YT HAAS VF-3YT HAAS VF-3YT HAAS VF-3YT HAAS VF-3YT HAAS VF-3YT HAAS VF-3YT HAAS VF-3YT HAAS VF-3YT HAAS VF-3YT
more images
Романија Bacău
686 km
HAAS VF-3YT
Јавете се
Класифицирана реклама
Fidia KR 211 Fidia KR 211 Fidia KR 211 Fidia KR 211 Fidia KR 211 Fidia KR 211 Fidia KR 211 Fidia KR 211
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Fidia KR 211
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC 30 HURCO BMC 30 HURCO BMC 30 HURCO BMC 30 HURCO BMC 30 HURCO BMC 30 HURCO BMC 30
more images
Унгарија Cegléd
637 km
HURCO BMC 30
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km
HURCO VM10i
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAZAK NEXUS 510 C
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 103 V DECKEL MAHO DMC 103 V DECKEL MAHO DMC 103 V DECKEL MAHO DMC 103 V DECKEL MAHO DMC 103 V
more images
Унгарија Hungary
643 km
DECKEL MAHO DMC 103 V
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS TM1-P z 4 osią HAAS TM1-P z 4 osią HAAS TM1-P z 4 osią HAAS TM1-P z 4 osią HAAS TM1-P z 4 osią HAAS TM1-P z 4 osią HAAS TM1-P z 4 osią HAAS TM1-P z 4 osią HAAS TM1-P z 4 osią
more images
Полска Jasło
906 km
HAAS TM1-P z 4 osią
Јавете се
Класифицирана реклама
Quaser UX 600 / 12B Quaser UX 600 / 12B Quaser UX 600 / 12B Quaser UX 600 / 12B Quaser UX 600 / 12B Quaser UX 600 / 12B Quaser UX 600 / 12B Quaser UX 600 / 12B
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Quaser UX 600 / 12B
Јавете се
Siegel

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Okuma Genos M560R-V Okuma Genos M560R-V Okuma Genos M560R-V Okuma Genos M560R-V Okuma Genos M560R-V Okuma Genos M560R-V Okuma Genos M560R-V Okuma Genos M560R-V Okuma Genos M560R-V
more images
Унгарија Hungary
643 km
Okuma Genos M560R-V
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
FANUC ROBODRILL ALFA D21LiB5 mit Roboter
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T
more images
Босна и Херцеговина Bosnien und Herzegowina
420 km
DECKEL MAHO DMU 80T
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn DMG DMU 125 T hi-dyn
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
DMG DMU 125 T hi-dyn
Јавете се
Класифицирана реклама
Kia KV 35C Kia KV 35C Kia KV 35C Kia KV 35C Kia KV 35C Kia KV 35C
more images
Унгарија Hungary
643 km
Kia KV 35C
Јавете се
Класифицирана реклама
Haas Automation VF 4 SS Haas Automation VF 4 SS Haas Automation VF 4 SS Haas Automation VF 4 SS Haas Automation VF 4 SS Haas Automation VF 4 SS
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Haas Automation VF 4 SS
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MB-46VAE Okuma MB-46VAE Okuma MB-46VAE
more images
Италија Italy
763 km
Okuma MB-46VAE
Јавете се
Класифицирана реклама
FIRST MCV 1000 FIRST MCV 1000 FIRST MCV 1000 FIRST MCV 1000 FIRST MCV 1000 FIRST MCV 1000 FIRST MCV 1000
more images
Словенија Slovenia
740 km
FIRST MCV 1000
Јавете се
Класифицирана реклама
SPINNER VC 850 SPINNER VC 850 SPINNER VC 850 SPINNER VC 850 SPINNER VC 850
more images
Италија Italy
763 km
SPINNER VC 850
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIRON DZ24 WM HS CHIRON DZ24 WM HS CHIRON DZ24 WM HS CHIRON DZ24 WM HS CHIRON DZ24 WM HS CHIRON DZ24 WM HS CHIRON DZ24 WM HS CHIRON DZ24 WM HS CHIRON DZ24 WM HS CHIRON DZ24 WM HS
more images
Италија Italy
763 km
CHIRON DZ24 WM HS
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800 CHIRON MILL 800
more images
Словачка Slovakia
802 km
CHIRON MILL 800
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA NCT VSC-2M AXA NCT VSC-2M AXA NCT VSC-2M AXA NCT VSC-2M AXA NCT VSC-2M
more images
Унгарија Hungary
643 km
AXA NCT VSC-2M
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 50 HS Hurco VMX 50 HS Hurco VMX 50 HS Hurco VMX 50 HS Hurco VMX 50 HS Hurco VMX 50 HS
more images
Италија Italy
763 km
Hurco VMX 50 HS
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak VTC-20B Mazak VTC-20B Mazak VTC-20B Mazak VTC-20B Mazak VTC-20B
more images
Италија Italy
763 km
Mazak VTC-20B
Јавете се
Класифицирана реклама
HARDINGE XR 600 5AX HARDINGE XR 600 5AX HARDINGE XR 600 5AX HARDINGE XR 600 5AX HARDINGE XR 600 5AX
more images
Италија Italy
763 km
HARDINGE XR 600 5AX
Јавете се
Класифицирана реклама
Kitamura Mytrunnion 5 Kitamura Mytrunnion 5 Kitamura Mytrunnion 5 Kitamura Mytrunnion 5 Kitamura Mytrunnion 5 Kitamura Mytrunnion 5 Kitamura Mytrunnion 5 Kitamura Mytrunnion 5
more images
Италија Italy
763 km
Kitamura Mytrunnion 5
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 635V Ecoline DMG DMC 635V Ecoline DMG DMC 635V Ecoline
more images
Италија Italy
763 km
DMG DMC 635V Ecoline
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300
more images
Австрија Österreich
870 km
EMCO VMC 300
Јавете се
Класифицирана реклама
Fidia DIGIT 318 FH Fidia DIGIT 318 FH Fidia DIGIT 318 FH Fidia DIGIT 318 FH Fidia DIGIT 318 FH Fidia DIGIT 318 FH
more images
Италија Italy
763 km
Fidia DIGIT 318 FH
Јавете се
Класифицирана реклама
Roders RFM 1000-2 Roders RFM 1000-2 Roders RFM 1000-2 Roders RFM 1000-2 Roders RFM 1000-2 Roders RFM 1000-2 Roders RFM 1000-2 Roders RFM 1000-2 Roders RFM 1000-2
more images
Унгарија Hungary
643 km
Roders RFM 1000-2
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS TM2-HE HAAS TM2-HE HAAS TM2-HE HAAS TM2-HE HAAS TM2-HE HAAS TM2-HE
more images
Унгарија Hungary
643 km
HAAS TM2-HE
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700
more images
Унгарија Hungary
643 km
DOOSAN DNM 5700
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS VS3SS HAAS VS3SS HAAS VS3SS HAAS VS3SS HAAS VS3SS
more images
Хрватска Kroatien
657 km
HAAS VS3SS
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS VM3 HAAS VM3 HAAS VM3 HAAS VM3
more images
Хрватска Kroatien
657 km
HAAS VM3
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS TM 2 HAAS TM 2 HAAS TM 2 HAAS TM 2 HAAS TM 2
more images
Хрватска Kroatien
657 km
HAAS TM 2
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700
more images
Чешка република Tschechien
1.035 km
DOOSAN DNM 5700
Јавете се