➤ Работа на лим користено купи (5695 огласи) - Machineseeker.mk 🏷️

Купете Работа на лим користени (5.695)

CNC машини за удирање и грицкање - патување од 2500 mm
28
Аголни машини за спојување
6
Вртливи машини за виткање моторизирани 0-1999мм
28
Вртливи машини за виткање моторизирани 2000-2999mm
83
Вртливи машини за виткање моторизирани 3000-3999mm
74
Додатоци / резервни делови
345
Други
291
Конвенционални машини за удирање и грицкање
26
Кружни ножици
12
Ласерски ударни преси
30
Ленти ножици
6
Линии за отсекување / линии до должина
63
Макари
135
Машини за бришење на лим
13
Машини за виткање со прстени и профили Дијаметар на вратило од 71мм
54
Машини за виткање цевки
119
Машини за дупчење 0-35 т
175
Машини за дупчење 36-55 т
22
Машини за дупчење 56-90 т
13
Машини за дупчење од 91т
25
Машини за дупчење цевки и профили
6
Машини за заниткување
19
Машини за засекување со прилагодливи агли до 4 мм
31
Машини за засекување со прилагодливи агли над 4мм
27
Машини за засекување со фиксен агол до 4 mm
33
Машини за засекување со фиксен агол поголем од 4 mm
14
Машини за исправување
58
Машини за исправување на ленти
29
Машини за ласерско сечење 0-2999mm (x-way)
108
Машини за ласерско сечење 3000-3999mm (x-way)
255
Машини за ласерско сечење од 4000mm (x-way)
72
Машини за монистра и прирабници
67
Машини за прирабници
26
Машини за свиткување на мандрели цевки
32
Машини за свиткување на челик за зајакнување
11
Машини за свиткување прстени и профили Снимање со дијаметар на вратило 0-30mm
30
Машини за свиткување прстени и профили Снимање со дијаметар на вратило 51-70mm
25
Машини за свиткување со прстен и профил, дијаметар на вратило 31-50 mm
65
Машини за сечење воден млаз
67
Машини за удирање и грицкање CNC - патување 0-1999mm
21
Машини за удирање и грицкање CNC - патување 2000-2499mm
25
Машини за штанцање и виткање
65
Моторизирани вртливи машини за виткање од 4000мм
48
Моторизирани тркалезни машини за виткање 0-2,9мм дебелина на листот
67
Моторизирани тркалезни машини за виткање 3 - 6mm дебелина на листот
178
Моторизирани тркалезни машини за виткање 6,1 - 14mm дебелина на листот
90
Моторизирани тркалезни машини за виткање од дебелина на листот 14mm
114
Моќен обликувач
19
Напојува држач за ролери
18
Ножици за отпад
3
Ножици за палка
28
Ножици за рачна рачка
30
Преклопете го поранешниот
31
Пресечни челични ножици 0 - 49t капацитет за удирање
51
Пресечни челични ножици 50 - 79t капацитет за удирање
64
Пресечни челични ножици од капацитет на удирање 80t
53
Притиснете ги сопирачките 0-49t притисок
64
Притиснете ги сопирачките 100-119t притисок
97
Притиснете ги сопирачките 120-149t притисок
81
Притиснете ги сопирачките 150-199t притисок
151
Притиснете ги сопирачките 200-299t притисок
178
Притиснете ги сопирачките 50-74t притисок
77
Притиснете ги сопирачките 75-99t притисок
69
Притиснете ги сопирачките од притисок од 300 т
87
Работни центри за лим
26
Растенија за разделување
26
Рачни машини за преклопување - должина на свиткување 0-1099мм
51
Рачни машини за преклопување - должина на свиткување 1100-1599 mm
48
Рачни машини за преклопување - должина на свиткување 1600-2099мм
43
Рачни машини за преклопување - должина на свиткување од 2100мм
85
Рачни тркалезни машини за виткање
61
Ротатори на контејнери
65
Системи за исправување на лим
30
Системи за профилирање
63
Тафелш. - механизам. дебелина на сечење до 3 мм
142
Тафелш. - механизам. дебелина на сечење над 3 мм
76
Тафелш. - хидра. Дебелина на сечење 10-13 мм
114
Тафелш. - хидра. Дебелина на сечење 5-7 мм
192
Тафелш. - хидра. Дебелина на сечење 8-9мм
33
Тафелш. - хидра. дебелина на сечење до 5 mm
83
Тафелш. - хидра. од 14мм дебелина на сечење
66
Транспортни системи
73
Хоризонтални машини за виткање 0-25t
52
Хоризонтални машини за виткање 26-39t
12
Хоризонтални машини за виткање од 40т
42

Купете Работа на лим користени (5.695)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Класифицирана реклама
DURMAZLAR ad-s 30100DURMAZLAR ad-s 30100DURMAZLAR ad-s 30100DURMAZLAR ad-s 30100DURMAZLAR ad-s 30100DURMAZLAR ad-s 30100DURMAZLAR ad-s 30100DURMAZLAR ad-s 30100
more images
Македонија Zdunje
75 km
DURMAZLAR ad-s 30100
Јавете се
Класифицирана реклама
BARIOLA HVR 3100/16BARIOLA HVR 3100/16
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
BARIOLA HVR 3100/16
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT Compact 750BOSCHERT Compact 750BOSCHERT Compact 750
more images
Унгарија Hungary
643 km
BOSCHERT Compact 750
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Хрватска Đakovo
(Локација на дилерот)
492 km
ERW -Austria
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Грција Athina
437 km
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320DURMA AD S-40320
more images
Бугарија Dobrich
544 km
DURMA AD S-40320
Јавете се
Класифицирана реклама
Fom Industrie Steel 35 BFom Industrie Steel 35 BFom Industrie Steel 35 BFom Industrie Steel 35 BFom Industrie Steel 35 BFom Industrie Steel 35 BFom Industrie Steel 35 BFom Industrie Steel 35 BFom Industrie Steel 35 BFom Industrie Steel 35 BFom Industrie Steel 35 BFom Industrie Steel 35 B
more images
Италија Scerne
647 km
Fom Industrie Steel 35 B
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
MG M 3022 DMG M 3022 DMG M 3022 DMG M 3022 D
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MG M 3022 D
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Intermac primus 322Intermac primus 322Intermac primus 322Intermac primus 322
more images
Романија Romania
547 km
Intermac primus 322
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt/Unknown BAYKAL APH 3106x120Unbekannt/Unknown BAYKAL APH 3106x120Unbekannt/Unknown BAYKAL APH 3106x120Unbekannt/Unknown BAYKAL APH 3106x120Unbekannt/Unknown BAYKAL APH 3106x120Unbekannt/Unknown BAYKAL APH 3106x120Unbekannt/Unknown BAYKAL APH 3106x120
more images
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
Unbekannt/Unknown BAYKAL APH 3106x120
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
KPS 300KPS 300KPS 300KPS 300
more images
Србија Industrijska, Szerbia
482 km
KPS 300
Јавете се
Класифицирана реклама
DAVI MAV
more images
Италија Cesena
828 km
DAVI MAV
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Tecnoindex 1500/3000 CETecnoindex 1500/3000 CETecnoindex 1500/3000 CETecnoindex 1500/3000 CETecnoindex 1500/3000 CE
more images
Италија Scerne
647 km
Tecnoindex 1500/3000 CE
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
WARCOM FUTURA 100-30WARCOM FUTURA 100-30WARCOM FUTURA 100-30WARCOM FUTURA 100-30
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
WARCOM FUTURA 100-30
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD Global 20 Strippit0LVD Global 20 Strippit0LVD Global 20 Strippit0LVD Global 20 Strippit0LVD Global 20 Strippit0LVD Global 20 Strippit0
more images
Унгарија Hungary
643 km
LVD Global 20 Strippit0
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Sahinler HPK 100Sahinler HPK 100
more images
Босна и Херцеговина Rodoč
374 km
Sahinler HPK 100
Јавете се
Класифицирана реклама
ERBEND EMS 3220ERBEND EMS 3220ERBEND EMS 3220ERBEND EMS 3220ERBEND EMS 3220ERBEND EMS 3220ERBEND EMS 3220
more images
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERBEND EMS 3220
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 100KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 100KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 100KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 100KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 100KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 100
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 100
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Kina Kina Kina Kina Kina Kina Kina Kina
more images
Хрватска Zagreb
654 km
Kina
Јавете се
Класифицирана реклама
ADIGE LT 14 FIBERADIGE LT 14 FIBERADIGE LT 14 FIBERADIGE LT 14 FIBERADIGE LT 14 FIBERADIGE LT 14 FIBERADIGE LT 14 FIBERADIGE LT 14 FIBERADIGE LT 14 FIBERADIGE LT 14 FIBER
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
ADIGE LT 14 FIBER
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Bystronic BySprint Fiber 3015Bystronic BySprint Fiber 3015Bystronic BySprint Fiber 3015Bystronic BySprint Fiber 3015Bystronic BySprint Fiber 3015Bystronic BySprint Fiber 3015Bystronic BySprint Fiber 3015Bystronic BySprint Fiber 3015Bystronic BySprint Fiber 3015Bystronic BySprint Fiber 3015Bystronic BySprint Fiber 3015
more images
Унгарија Hungary
643 km
Bystronic BySprint Fiber 3015
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO PPH 2575HACO PPH 2575HACO PPH 2575
more images
Босна и Херцеговина Rodoč
374 km
HACO PPH 2575
Јавете се
Класифицирана реклама
KOHLER 18-120/19KOHLER 18-120/19KOHLER 18-120/19KOHLER 18-120/19KOHLER 18-120/19KOHLER 18-120/19
more images
Словенија Slovenia
740 km
KOHLER 18-120/19
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 20KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 20KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 20KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 20KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 20KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 20
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 20
Потврден дилер
Јавете се
Siegel

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
аукција
Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30Baykal BPM 1225x30
Аукцијата заврши
Baykal BPM 1225x30
buyer-protection
Класифицирана реклама
BYSTRONIC BYTRANS 3015BYSTRONIC BYTRANS 3015BYSTRONIC BYTRANS 3015BYSTRONIC BYTRANS 3015
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
BYSTRONIC BYTRANS 3015
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
OSCAM MULTIBEND 16OSCAM MULTIBEND 16OSCAM MULTIBEND 16OSCAM MULTIBEND 16OSCAM MULTIBEND 16OSCAM MULTIBEND 16OSCAM MULTIBEND 16
more images
Хрватска Kroatien
657 km
OSCAM MULTIBEND 16
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
ATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mmATLANTIC ATS 3000 3050X6mm
more images
Унгарија Tata
724 km
ATLANTIC ATS 3000 3050X6mm
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA Bendicrop 130 SDGEKA Bendicrop 130 SDGEKA Bendicrop 130 SD
more images
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
GEKA Bendicrop 130 SD
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 30KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 30KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 30KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 30KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 30KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 30
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 30
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
SALA 2000X4
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
SALA 2000X4
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA aries 245AMADA aries 245AMADA aries 245AMADA aries 245AMADA aries 245AMADA aries 245
more images
Хрватска Kroatien
657 km
AMADA aries 245
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 40KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 40KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 40KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 40KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 40KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 40
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 40
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHIAVI RG 35-25SCHIAVI RG 35-25SCHIAVI RG 35-25
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
SCHIAVI RG 35-25
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD Strippit Global 30 1525LVD Strippit Global 30 1525LVD Strippit Global 30 1525LVD Strippit Global 30 1525LVD Strippit Global 30 1525
more images
Италија Italy
763 km
LVD Strippit Global 30 1525
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 50KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 50KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 50KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 50KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 50KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 50
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 50
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
BYSTRONIC BY SPRINT FIBER 3015BYSTRONIC BY SPRINT FIBER 3015BYSTRONIC BY SPRINT FIBER 3015BYSTRONIC BY SPRINT FIBER 3015
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
BYSTRONIC BY SPRINT FIBER 3015
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
TECHNOLASER 2000wTECHNOLASER 2000wTECHNOLASER 2000wTECHNOLASER 2000wTECHNOLASER 2000w
more images
Хрватска Kroatien
657 km
TECHNOLASER 2000w
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 80KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 80KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 80KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 80KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 80KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 80
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK Kletzer Biegemaschine Horizontal / Winkelbieger UHP 80
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
BYSTRONIC BYVENTION 3015BYSTRONIC BYVENTION 3015BYSTRONIC BYVENTION 3015BYSTRONIC BYVENTION 3015BYSTRONIC BYVENTION 3015
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
BYSTRONIC BYVENTION 3015
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TrumaBend V85STRUMPF TrumaBend V85STRUMPF TrumaBend V85STRUMPF TrumaBend V85STRUMPF TrumaBend V85STRUMPF TrumaBend V85STRUMPF TrumaBend V85STRUMPF TrumaBend V85STRUMPF TrumaBend V85S
more images
Словачка Slovakia
802 km
TRUMPF TrumaBend V85S
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
PRIMA INDUSTRIE PLATINO 1530 HS
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
PRIMA INDUSTRIE PLATINO 1530 HS
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
LKI ASLUL300FO TWINLKI ASLUL300FO TWINLKI ASLUL300FO TWINLKI ASLUL300FO TWIN
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
LKI ASLUL300FO TWIN
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK SUPER TURBO - X510 Mk IIMAZAK SUPER TURBO - X510 Mk II
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MAZAK SUPER TURBO - X510 Mk II
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
VICLA PSH 110/32VICLA PSH 110/32VICLA PSH 110/32VICLA PSH 110/32
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
VICLA PSH 110/32
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
FIM VERSAFIX 254FIM VERSAFIX 254
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
FIM VERSAFIX 254
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
BEYELER PR 10BEYELER PR 10BEYELER PR 10BEYELER PR 10BEYELER PR 10BEYELER PR 10BEYELER PR 10BEYELER PR 10
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
BEYELER PR 10
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
PRIMA INDUSTRIE PLATINO 1530 HSPRIMA INDUSTRIE PLATINO 1530 HSPRIMA INDUSTRIE PLATINO 1530 HSPRIMA INDUSTRIE PLATINO 1530 HS
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
PRIMA INDUSTRIE PLATINO 1530 HS
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMATIC L3030TRUMPF TRUMATIC L3030TRUMPF TRUMATIC L3030TRUMPF TRUMATIC L3030TRUMPF TRUMATIC L3030TRUMPF TRUMATIC L3030
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
TRUMPF TRUMATIC L3030
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
IMAL GLADIATOR 145/41IMAL GLADIATOR 145/41IMAL GLADIATOR 145/41IMAL GLADIATOR 145/41IMAL GLADIATOR 145/41IMAL GLADIATOR 145/41IMAL GLADIATOR 145/41IMAL GLADIATOR 145/41
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
IMAL GLADIATOR 145/41
Потврден дилер
Јавете се