Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Лим Работа купи користени

Топ категории
сите категории
Coilers
130
Notching машини со прилагодливи агол до 4мм
14
Notching машини со прилагодливи агол над 4мм
17
Notching машини со фиксен агол до 4мм
31
Notching машини со фиксен агол над 4мм
21
Pressbrakes 0-49t притисок
112
Pressbrakes 100-119t притисок
78
Pressbrakes 120-149t притисок
155
Pressbrakes 150-199t притисок
125
Pressbrakes 200-299t притисок
139
Pressbrakes 50-74t притисок
62
Pressbrakes 75-99t притисок
43
Pressbrakes над 300t притисок
77
Waterjet машини за сечење
38
flanging машини
19
Бенд зацрвстувањето машини
27
Виткање машини (моторни) 0-1999mm
37
Виткање машини (моторни) 2000-2999mm
86
Виткање машини (моторни) 3000-3999mm
42
Виткање машини (моторни) во текот 4000mm
40
Виткање машини (управува со рака) свиткување должина 0-1099mm
79
Виткање машини (управува со рака) свиткување должина 1100-1599mm
46
Виткање машини (управува со рака) свиткување должина 1600-2099mm
51
Виткање машини (управува со рака) свиткување должина од над 2100mm
80
Газа ножици
2
Дел benders вратило дијаметар над 71mm
44
Дел benders вратило дијаметар од 0-30mm
30
Дел benders вратило дијаметар од 31-50mm
75
Дел benders вратило дијаметар од 51-70mm
34
Засилени челик - свиткување машини
3
Зајакнување на растенија
33
Ласерски машини за сечење 0-2999mm (х-патување)
138
Ласерски машини за сечење 3000-3999mm (х-патување)
198
Ласерски машини за сечење повеќе од 4000mm (х-патување)
76
Ласерски удирање машини
38
Лим deburring машини
9
Лим Работа центри
25
Моќ формирање машини
63
Надолжни / попречно теренот растенија
107
Опрема и резервни делови
310
Плоча ножици - hydr. дебелина 10-13mm плоча
118
Плоча ножици - hydr. дебелина 5-7mm плоча
197
Плоча ножици - hydr. дебелина 8-9mm плоча
30
Плоча ножици - hydr. дебелина над 13mm плоча
74
Плоча ножици - hydr. до дебелина 5мм плоча
89
Плоча ножици - Механизам. до дебелина 3мм плоча
180
Плоча ножици - Механизам. повеќе дебелина 3мм плоча
63
Свиткување машини хоризонтална 0-25t
54
Свиткување машини хоризонтална 26-39t
13
Свиткување машини хоризонтална над 40T
31
Стегање и flanging машини
86
Тркалаат формирање линии
60
Тркалезна тркалање машини моторните управувано 3 - 6mm дебелина
193
Тркалезна тркалање машини моторните управувано 6,1 - дебелина 14mm
92
Тркалезна тркалање машини моторните управувано над дебелина 14mm
119
Тркалезна тркалање машини моторните управувано од 0 - дебелина 2,9mm
83
Тркалезна тркалање машини прирачник
61
Удирање и свиткување машини
89
Удирање преси 36-55t
23
Удирање преси 56-90t
19
Удирање притиска повеќе од 91t
19
Универзална lockforming машини
34
Цевка дупчење и профилот на машини за сечење
9
Цевка свиткување машини
170
Челик секција ножици 0 - 49t удирање моќ
87
Челик секција ножици 50 - 79t удирање моќ
59
Челик секција ножици над 80t удирање моќ
56
Штанцување и удирање машини - конвенционална
23
Штанцување и удирање машини - патување растојание 0-1999mm
37
Штанцување и удирање машини - патување растојание 2000-2499mm
31
Штанцување и удирање машини - патување растојание ОВР 2500mm
44
возбудлив машини
33
други
351
единици сад вртење
39
калем линии
71
кружни ножици
16
палка ножици
9
пирсинг преси
21
преси удирање 0-35t
154
рачката рака ножици
43
ролери нивелатори
61
ролна гасови
25
секачи отпад
3
јазот растенија
3
Лим Работа Понуди
8
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
2002
подготвен за работа (се користи)
5
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
6377 km
користен
4
Mülheim an der Ruhr, Германија Германија
локација на застапништво
6379 km
1992
користен
4
Düsseldorf, Германија Германија
локација на застапништво
6386 km
1983
користен
4
Ahaus, Германија Германија
локација на застапништво
6359 km
2018
користен
5
Korschenbroich, Германија Германија
локација на застапништво
6372 km
1990
користен
4
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
5
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
6377 km
користен
5
Mülheim an der Ruhr, Германија Германија
локација на застапништво
6379 km
1985
користен
Bünde, Германија Германија
локација на застапништво
6452 km
1980
користен
5
Niederlangen, Германија Германија
локација на застапништво
6338 km
1987
користен
3
Korschenbroich, Германија Германија
локација на застапништво
6372 km
1978
користен
4
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
2005
подготвен за работа (се користи)
5
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
6377 km
користен
Ennepetal, Германија Германија
локација на застапништво
6414 km
1994
користен
10
Goldenstedt, Германија Германија
локација на застапништво
6416 km
1990
користен
5
Niederlangen, Германија Германија
локација на застапништво
6338 km
2017
користен
12
Tönisvorst, Германија Германија
6357 km
1984
одличен (користен)
9
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
1994
подготвен за работа (се користи)
5
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
6377 km
користен
10
Oelde, Германија Германија
локација на застапништво
6440 km
2006
користен
7
Goldenstedt, Германија Германија
локација на застапништво
6416 km
користен
5
Niederlangen, Германија Германија
локација на застапништво
6338 km
1992
користен
9
Tönisvorst, Германија Германија
6357 km
1979
одличен (користен)
15
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
2006
подготвен за работа (се користи)
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 10
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 10
Flag us
+1 312 94 04 581