Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

стругови купи користени

Топ категории
сите категории
CNC стругови 200-249mm вртење дијаметар
159
CNC стругови 250-299mm вртење дијаметар
166
CNC стругови 300-349mm вртење дијаметар
149
CNC стругови 350-399mm вртење дијаметар
126
CNC стругови 400-449mm вртење дијаметар
125
CNC стругови 450-499mm вртење дијаметар
63
CNC стругови 500-599mm вртење дијаметар
124
CNC стругови 600-699mm вртење дијаметар
61
CNC стругови 700-999mm вртење дијаметар
66
CNC стругови до 199mm дијаметар на вртење
211
CNC стругови над 1000mm вртење дијаметар
69
Chucking автоматски стругови
9
Mechanicians стругови
74
Автоматско бар стругови
43
Бедем стругови - автоматски
33
Вертикална Вклучување стругови
143
Вертикална бедем Струг - двојно колекција. - 0-1999mm дијаметар faceplate
19
Вертикална бедем Струг - двојно колекција. - 2000-2999mm дијаметар faceplate
31
Вертикална бедем Струг - двојно колекција. - 3000-3999mm дијаметар faceplate
22
Вертикална бедем Струг - двојно колекција. - Дијаметар faceplate над 3999mm
35
Вертикална бедем Струг - една колекција. - 0-1000mm дијаметар faceplate
21
Вертикална бедем Струг - една колекција. - 1001-1299mm дијаметар faceplate
23
Вертикална бедем Струг - една колекција. - 1300-1499mm дијаметар faceplate
19
Вертикална бедем Струг - една колекција. - 1500-1899mm дијаметар faceplate
15
Вертикална бедем Струг - една колекција. - Дијаметар faceplate над 1899mm
25
Вртење автоматски стругови
124
Коленестото вратило центар лого претворајќи стругови
1
Мулти вретено машини
128
Опрема и резервни делови
347
Ослободување-претворајќи стругови
6
Прецизни вртење стругови
23
Со кои се соочува стругови
47
ЦПУ вртење и мелење центри
334
ЦПУ вртење и мелење центри
25
Цевка од прекините на испорака
1
Центар стругови 0-299mm вртење дијаметар над подлогата
192
Центар стругови 300-399mm вртење дијаметар над подлогата
254
Центар стругови 400-499mm вртење дијаметар над подлогата
201
Центар стругови 500-599mm вртење дијаметар над подлогата
153
Центар стругови 600-799mm вртење дијаметар над подлогата
138
Центар стругови 800-999mm вртење дијаметар над подлогата
57
Центар стругови над 1000mm вртење дијаметар над подлогата
137
Шупливи вретено стругови
6
други
366
клупата стругови
22
копирање стругови
4
проверено циклус - - струг сечење 0-399mm дијаметар
52
проверено циклус - - струг сечење 400-499mm дијаметар
53
проверено циклус - - струг сечење 500-599mm дијаметар
49
проверено циклус - - струг сечење дијаметар над 599mm
54
стругови Понуди
6
Toronto, Германија Германија
537 km
1989
одличен (користен)
11
Oak Forest, Соединети Држави Соединети Држави
914 km
2011
одличен (користен)
1
Dundee, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5590 km
подготвен за работа (се користи)
4
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
8
Stavanger, Норвешка Норвешка
6016 km
2015
добра состојба (се користи)
10
Babberich, Холандија Холандија
локација на застапништво
6312 km
2011
подготвен за работа (се користи)
9
Wilbertoord, Холандија Холандија
локација на застапништво
6299 km
2007
користен
5
Düren, Германија Германија
6382 km
2005
добар (користен)
10
Dundee, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5590 km
подготвен за работа (се користи)
12
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
15
Balk, Холандија Холандија
6234 km
1985
одличен (користен)
6
Ahaus, Германија Германија
локација на застапништво
6359 km
1975
користен
6
Korschenbroich, Германија Германија
локација на застапништво
6372 km
2008
користен
8
Ennepetal, Германија Германија
6414 km
2003
одличен (користен)
8
Dundee, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5590 km
подготвен за работа (се користи)
10
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
1996
подготвен за работа (се користи)
9
Mülheim an der Ruhr, Германија Германија
локација на застапништво
6379 km
1985
користен
Witten, Германија Германија
локација на застапништво
6410 km
2019
користен
3
Korschenbroich, Германија Германија
локација на застапништво
6372 km
1990
користен
Düsseldorf, Германија Германија
локација на застапништво
6384 km
1996
одличен (користен)
15
Dundee, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5590 km
подготвен за работа (се користи)
13
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
7
Германија
6395 km
2002
добар (користен)
Witten, Германија Германија
локација на застапништво
6410 km
2019
користен
6
Korschenbroich, Германија Германија
локација на застапништво
6372 km
1979
користен
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 10
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 10
Flag us
+1 312 94 04 581