Купете Стругови користени (3.467)

Автоматски бедем стругови
23
Автоматски колибри
8
Автоматски стругови од швајцарски тип
116
Бар машини
65
Вертикален бедем струг двоен столб со дијаметар на предната плоча 2000-2999mm
20
Вертикален бедем струг двоен столб со дијаметар на предната плоча 3000-3999mm
13
Вертикален бедем струг со двоен столб со дијаметар на предната плоча 0-1999мм
19
Вертикален бедем струг со двоен столб со дијаметар на предната плоча од 4000 mm
14
Вертикални бедем стругови со еден столб со дијаметар на предната плоча 0-1000mm
12
Вертикални бедем стругови со еден столб со дијаметар на предната плоча 1001-1299mm
8
Вертикални бедем стругови со еден столб со дијаметар на предната плоча 1300-1499mm
7
Вертикални бедем стругови со еден столб со дијаметар на предната плоча 1500-1899 mm
17
Вертикални бедем стругови со еден столб со дијаметар на предната плоча од 1900 mm
18
Вертикални стругови
129
Други
320
Задни стругови
5
Копирај стругови
5
Машина со повеќе вретена
130
Машини за разделба
1
Механички стругови
46
Прецизни стругови
38
Соочувајќи се со стругови
28
Струг за додатоци / резервни делови
315
Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 0-299мм
90
Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 300-399мм
165
Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 400-499мм
164
Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 500-599мм
105
Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 600-799мм
91
Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 800-999мм
53
Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет над 1000мм
81
Стругови - контролиран циклус - дијаметар на вртење 0-399mm
33
Стругови - контролиран циклус - дијаметар на вртење 400-499мм
34
Стругови - контролиран циклус - дијаметар на вртење 500-599мм
34
Стругови - контролиран циклус - дијаметар на вртење од 600мм
39
Стругови за маса
18
Стругови на коленесто вратило
3
Стругови со шупливи вретена
10
ЦПУ стругови 0-199mm дијаметар на вртење
157
ЦПУ стругови 200-249mm дијаметар на вртење
121
ЦПУ стругови 400-449mm дијаметар на вртење.
86
ЦПУ стругови 450-499mm дијаметар на вртење.
45
ЦПУ стругови 500-599mm дијаметар на вртење
84
ЦПУ стругови 600-699mm дијаметар на вртење.
54
ЦПУ стругови 700-999mm дијаметар на вртење.
52
ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 250-299мм.
78
ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 300-349 мм.
82
ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 350-399 мм
80
ЦПУ стругови со дијаметар на вртење над 1000 mm.
69
ЦПУ центри за вртење мелење
249
ЦПУ центри за вртење-мелење
12

Купете Стругови користени (3.467)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
EMAG VTC 250 DUO
2004
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
DOOSAN S240L
2000
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Gildemeister NEF 320
2001
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Gildemeister CTX 400
1992
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Унгарија Унгарија
686 km
Okuma LB3000 EX II
2018
како нов (користен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Sachsen, Германија
1213 km
STAR Micronis SW-7 380
1997
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Холандија Noord-Brabant, Холандија
1648 km
SCHIESS Vertiturn 2020 i
2016
Ново
Класифицирана реклама
DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III
more images
13
Грција Δέλτα 570 22, Ελλάδα
136 km
DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boley Boley Duo 3030 Boley Boley Duo 3030 Boley Boley Duo 3030 Boley Boley Duo 3030
more images
4
Бугарија Blagoevgrad
120 km
Boley Boley Duo 3030
1987
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40
more images
14
Грција Athina
437 km
TOS Trencin SN40
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW NILES DKZ 2500/1250 B WMW NILES DKZ 2500/1250 B WMW NILES DKZ 2500/1250 B WMW NILES DKZ 2500/1250 B WMW NILES DKZ 2500/1250 B
more images
5
Турција Izmir
581 km
WMW NILES DKZ 2500/1250 B
1971
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UMARO VTL SC 14 cc UMARO VTL SC 14 cc UMARO VTL SC 14 cc UMARO VTL SC 14 cc UMARO VTL SC 14 cc UMARO VTL SC 14 cc
more images
6
Романија București
469 km
UMARO VTL SC 14 cc
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRAUB TNA 480 TRAUB TNA 480 TRAUB TNA 480 TRAUB TNA 480 TRAUB TNA 480 TRAUB TNA 480
more images
6
Босна и Херцеговина Jelah
457 km
TRAUB TNA 480
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Szerszámgépipari Művek E3N-750 Szerszámgépipari Művek E3N-750
more images
2
Унгарија Tatabánya
714 km
Szerszámgépipari Művek E3N-750
1981
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tornos Bechler ENC – 264 Tornos Bechler ENC – 264 Tornos Bechler ENC – 264
more images
3
Бугарија Благоевград
121 km
Tornos Bechler ENC – 264
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8 DAINICHI DM-Y8
more images
14
Грција Athina
437 km
DAINICHI DM-Y8
1963
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225) Csepel ERI 250 (2225)
more images
15
Унгарија Tatabánya
712 km
Csepel ERI 250 (2225)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Titan SC 17 Titan SC 17 Titan SC 17 Titan SC 17 Titan SC 17 Titan SC 17 Titan SC 17
more images
7
Романија București
469 km
Titan SC 17
1986
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MICROCUT BNC 2280 MICROCUT BNC 2280 MICROCUT BNC 2280 MICROCUT BNC 2280 MICROCUT BNC 2280 MICROCUT BNC 2280 MICROCUT BNC 2280
more images
7
Словенија
740 km
MICROCUT BNC 2280
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
NAKAMURA TW 10 NAKAMURA TW 10 NAKAMURA TW 10 NAKAMURA TW 10 NAKAMURA TW 10 NAKAMURA TW 10
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
NAKAMURA TW 10
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TORNOS ENC – 162 TORNOS ENC – 162
more images
2
Бугарија Blagoevgrad
120 km
TORNOS ENC – 162
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Asenovgrad
264 km
HANWHA SL 32 HP
2003
како нов (користен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Словенија Selnica ob Dravi
743 km
EMCO emcoTURN 425
2000
подготвен за употреба (искористен)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
BULMAK CU 500M BULMAK CU 500M BULMAK CU 500M BULMAK CU 500M BULMAK CU 500M
more images
5
Босна и Херцеговина Jelah
457 km
BULMAK CU 500M
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4 HAAS VF-4
more images
9
Унгарија Hungary
643 km
HAAS VF-4
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AVM ANGELINI TOP AVM ANGELINI TOP
more images
2
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
AVM ANGELINI TOP
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SKODA SRM1000X8000 SKODA SRM1000X8000 SKODA SRM1000X8000 SKODA SRM1000X8000 SKODA SRM1000X8000 SKODA SRM1000X8000 SKODA SRM1000X8000
more images
7
Романија București
473 km
SKODA SRM1000X8000
1972
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2
more images
10
Бугарија Asenovgrad
264 km
RASOMA DZS 250-2
2010
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Словенија Selnica ob Dravi
743 km
EMCO emcoTURN 425 CNC
1995
нештиклирано (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
LEOPOLDO PONTIGGIA ITALIA QH450 LEOPOLDO PONTIGGIA ITALIA QH450 LEOPOLDO PONTIGGIA ITALIA QH450 LEOPOLDO PONTIGGIA ITALIA QH450 LEOPOLDO PONTIGGIA ITALIA QH450 LEOPOLDO PONTIGGIA ITALIA QH450 LEOPOLDO PONTIGGIA ITALIA QH450 LEOPOLDO PONTIGGIA ITALIA QH450 LEOPOLDO PONTIGGIA ITALIA QH450 LEOPOLDO PONTIGGIA ITALIA QH450
more images
10
Бугарија Пловдив
256 km
LEOPOLDO PONTIGGIA ITALIA QH450
1986
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA
more images
12
Унгарија Hungary
643 km
Hyundai Wia L300LMA
2017
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOPPER TGL20 TOPPER TGL20 TOPPER TGL20 TOPPER TGL20 TOPPER TGL20 TOPPER TGL20
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
TOPPER TGL20
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buffalo MICROCUT SAB LT-52 Buffalo MICROCUT SAB LT-52 Buffalo MICROCUT SAB LT-52 Buffalo MICROCUT SAB LT-52 Buffalo MICROCUT SAB LT-52 Buffalo MICROCUT SAB LT-52 Buffalo MICROCUT SAB LT-52
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Buffalo MICROCUT SAB LT-52
2019
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Grazioli Dania 180 Grazioli Dania 180 Grazioli Dania 180 Grazioli Dania 180 Grazioli Dania 180 Grazioli Dania 180 Grazioli Dania 180 Grazioli Dania 180 Grazioli Dania 180 Grazioli Dania 180
more images
10
Бугарија Asenovgrad
264 km
Grazioli Dania 180
1975
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC
more images
14
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Kovosvit MAS MASTURN MT 70 CNC
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SE520 NUMERIC T
more images
1
Хрватска Zagreb
659 km
TRENS SE520 NUMERIC T
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Takisawa TA 25Y Takisawa TA 25Y Takisawa TA 25Y Takisawa TA 25Y Takisawa TA 25Y Takisawa TA 25Y Takisawa TA 25Y Takisawa TA 25Y Takisawa TA 25Y Takisawa TA 25Y Takisawa TA 25Y Takisawa TA 25Y
more images
12
Италија
763 km
Takisawa TA 25Y
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LNS HYDROBAR SPRINT COURT LNS HYDROBAR SPRINT COURT LNS HYDROBAR SPRINT COURT LNS HYDROBAR SPRINT COURT
more images
4
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
LNS HYDROBAR SPRINT COURT
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Skoda SRM 125-4000
1963
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Citizen Cincom A20-3F7N Citizen Cincom A20-3F7N Citizen Cincom A20-3F7N Citizen Cincom A20-3F7N Citizen Cincom A20-3F7N Citizen Cincom A20-3F7N Citizen Cincom A20-3F7N Citizen Cincom A20-3F7N Citizen Cincom A20-3F7N Citizen Cincom A20-3F7N Citizen Cincom A20-3F7N
more images
11
Бугарија Asenovgrad
264 km
Citizen Cincom A20-3F7N
2012
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Okuma Corporation LT 200 M Twin Star
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister NEF 480 Gildemeister NEF 480
more images
2
Австрија Uttendorf
997 km
Gildemeister NEF 480
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister CTX 420 V6 linear Gildemeister CTX 420 V6 linear Gildemeister CTX 420 V6 linear Gildemeister CTX 420 V6 linear Gildemeister CTX 420 V6 linear
more images
5
Италија
763 km
Gildemeister CTX 420 V6 linear
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MCM MADAR ATL 300 MCM MADAR ATL 300 MCM MADAR ATL 300 MCM MADAR ATL 300 MCM MADAR ATL 300 MCM MADAR ATL 300 MCM MADAR ATL 300 MCM MADAR ATL 300
more images
8
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MCM MADAR ATL 300
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO Emco Turn 345 mit Förderband EMCO Emco Turn 345 mit Förderband EMCO Emco Turn 345 mit Förderband EMCO Emco Turn 345 mit Förderband
more images
4
Австрија
861 km
EMCO Emco Turn 345 mit Förderband
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Biglia B545M Biglia B545M Biglia B545M Biglia B545M Biglia B545M Biglia B545M
more images
6
Италија
763 km
Biglia B545M
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
COMEV TITANO 85X2000 COMEV TITANO 85X2000 COMEV TITANO 85X2000 COMEV TITANO 85X2000 COMEV TITANO 85X2000 COMEV TITANO 85X2000
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
COMEV TITANO 85X2000
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB 25 II Okuma LB 25 II
more images
2
Италија
763 km
Okuma LB 25 II
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SEIKI RL 2500 MORI SEIKI RL 2500 MORI SEIKI RL 2500 MORI SEIKI RL 2500 MORI SEIKI RL 2500 MORI SEIKI RL 2500
more images
6
Италија
763 km
MORI SEIKI RL 2500
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB 300 MC Okuma LB 300 MC Okuma LB 300 MC Okuma LB 300 MC Okuma LB 300 MC
more images
5
Италија
763 km
Okuma LB 300 MC
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се