Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

фрези купи користени

Топ категории
сите категории
Алатка соба мелење-NC / ЦПУ 0-399mm х-tr.
12
Алатка соба мелење-NC / ЦПУ 400-499mm х-tr.
39
Алатка соба мелење-NC / ЦПУ 500-699mm х-tr.
64
Алатка соба мелење-NC / ЦПУ 700-999mm х-tr.
41
Алатка соба мелење-NC / ЦПУ над 1000mm x-tr.
13
Алатка соба мелење-univ.conv. 0-399mm х-tr.
75
Алатка соба мелење-univ.conv. 400-499mm х-tr.
48
Алатка соба мелење-univ.conv. 500-699mm х-tr.
64
Алатка соба мелење-univ.conv. 700-999mm х-tr.
20
Алатка соба мелење-univ.conv. повеќе 1000mm x-tr.
22
Двоен машините за мелење вретено
6
Клучни начин фрези
14
Копија фрези
10
Кревет тип фрези - унив. 0-1299mm x-патување
51
Кревет тип фрези - унив. 1300-1999mm x-патување
34
Кревет тип фрези - унив. 2000-2999mm x-патување
39
Кревет тип фрези - унив. 3000-3999mm x-патување
35
Кревет тип фрези - унив. повеќе 4000mm x-патување
40
Кревет фреза тип - вертикална
16
Мелење mach.-univ.NC/CNC 0-399mm х-tr.
51
Мелење mach.-univ.NC/CNC 400-499mm х-tr.
68
Мелење mach.-univ.NC/CNC 500-699mm х-tr.
193
Мелење mach.-univ.NC/CNC 700-999mm х-tr.
100
Мелење mach.-univ.NC/CNC над 1000mm x-tr.
85
Мелење mach.-univ.conv. 0-399mm х-tr.
83
Мелење mach.-univ.conv. 400-499mm х-tr.
82
Мелење mach.-univ.conv. 500-699mm х-tr.
98
Мелење mach.-univ.conv. 700-999mm х-tr.
137
Мелење mach.-univ.conv. повеќе 1000mm x-tr.
84
Опрема и резервни делови
312
Патување колона фрези
64
Планер-тип мелење М / В - двојно колона
139
Рака-лост фрези
4
Универзална мелење и здодевни машини
67
Фрези - вертикални
114
Фрези - хоризонтални
42
други
269
машини Тип на кревет мелење - хоризонтални
62
фрези Понуди
15
Oak Forest, Соединети Држави Соединети Држави
914 km
2007
одличен (користен)
6
Dundee, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5590 km
подготвен за работа (се користи)
10
Burgos, Шпанија Шпанија
локација на застапништво
6032 km
1997
добра состојба (се користи)
15
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
2004
подготвен за работа (се користи)
5
Niederlangen, Германија Германија
локација на застапништво
6338 km
1993
користен
4
Krefeld, Германија Германија
локација на застапништво
6370 km
1986
користен
7
Korschenbroich, Германија Германија
локација на застапништво
6372 km
1990
користен
15
Burgos, Шпанија Шпанија
локација на застапништво
6032 km
1995
добра состојба (се користи)
15
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
2000
подготвен за работа (се користи)
6
Boven-Leeuwen, Холандија Холандија
локација на застапништво
6274 km
1987
добар (користен)
3
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
6377 km
користен
7
Dundee, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5590 km
подготвен за работа (се користи)
5
Niederlangen, Германија Германија
локација на застапништво
6338 km
1990
користен
6
Burgos, Шпанија Шпанија
локација на застапништво
6032 km
2001
добра состојба (се користи)
4
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
Witten, Германија Германија
локација на застапништво
6410 km
2019
користен
5
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
6377 km
користен
7
Dundee, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5590 km
1992
подготвен за работа (се користи)
10
Wilbertoord, Холандија Холандија
локација на застапништво
6299 km
2017
користен
2
Krefeld, Германија Германија
локација на застапништво
6370 km
1994
користен
6
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
локација на застапништво
5824 km
1994
подготвен за работа (се користи)
6
Babberich, Холандија Холандија
6312 km
1992
одличен (користен)
5
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
6377 km
користен
6
Mülheim an der Ruhr, Германија Германија
6379 km
добар (користен)
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72