Купете Фреза користени (2.151)

Додатоци / фреза за резервни делови
270
Други
163
Креветни глодали - вертикални
13
Креветни фрези - хоризонтални
30
Машини за глодање на кревети - уни. 0-1299мм надолжно патување
48
Машини за глодање на кревети - уни. 1300-1999мм надолжно патување
41
Машини за глодање на кревети - уни. 2000-2999мм надолжно патување
38
Машини за глодање на кревети - уни. 3000-3999мм надолжно патување
35
Машини за глодање со двојно вретено
2
Машини за глодање со патувачки столбови
74
Машини за глодање со рачни лостови
6
Портални фрези
110
Слот фреза
11
Универзални мелници и досадни мелници
77
Фреза - вертикални
86
Фреза - хоризонтални
41
Фреза univ.NC / CNC 0-399mm x-way
22
Фреза univ.NC / CNC 400-499mm x-way
67
Фреза univ.NC / CNC 500-699mm x-way
121
Фреза univ.NC / CNC 700-999mm x-way
93
Фреза за копирање
17
Фреза за кревети - уни. Надолжно патување над 4000 mm
28
Фреза на алат уни.NC / CNC над 1000mm xW.
18
Фреза со алат univ.conv. 0-399mm xW.
70
Фреза со алат univ.conv. 400-499 mm xW.
45
Фреза со алат univ.conv. 500-699 mm xW.
54
Фреза со алат univ.conv. 700-999 mm xW.
23
Фреза со алат univ.conv. над 1000 mm xW.
16
Фреза со алат унив.NC / CNC 0-399mm xW.
12
Фреза со алат унив.NC / CNC 400-499mm xW.
17
Фреза со алат унив.NC / CNC 500-699mm xW.
32
Фреза со алат унив.NC / CNC 700-999mm xW.
20
Фреза со брегаста осовина
1
Фреза унив. 0-399 mm x-way
76
Фреза унив. 400-499mm x-way
70
Фреза унив. 500-699mm x-way
75
Фреза унив. 700-999mm x-way
89
Фреза унив. преку 1000 mm x-way
60
Фреза-univ.NC / CNC над 1000mm x-way
59

Купете Фреза користени (2.151)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
аукција
1
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1583 km
DECKEL FP3A
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Sachsen-Anhalt, Германија
1401 km
KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
2012
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1191 km
DECKEL FP3 L Aktiv
1979
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
more images
1
Грција Ιερισσός
224 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40 LEADWELL v-40
more images
15
Бугарија Asenovgrad
264 km
LEADWELL v-40
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 70 V DMG DMU 70 V DMG DMU 70 V DMG DMU 70 V DMG DMU 70 V DMG DMU 70 V DMG DMU 70 V
more images
7
Унгарија Hungary
643 km
DMG DMU 70 V
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Bacău
686 km
Ernault Somua SOMUA FA 300/200
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wotan WOTAN RAPID 2 K Heidenhain TNC 430 Wotan WOTAN RAPID 2 K Heidenhain TNC 430 Wotan WOTAN RAPID 2 K Heidenhain TNC 430 Wotan WOTAN RAPID 2 K Heidenhain TNC 430 Wotan WOTAN RAPID 2 K Heidenhain TNC 430
more images
5
Србија Ada
483 km
Wotan WOTAN RAPID 2 K Heidenhain TNC 430
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MOMAC MFC 110 MOMAC MFC 110 MOMAC MFC 110
more images
3
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MOMAC MFC 110
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt/Unknown EMCO FB 6 Unbekannt/Unknown EMCO FB 6 Unbekannt/Unknown EMCO FB 6 Unbekannt/Unknown EMCO FB 6 Unbekannt/Unknown EMCO FB 6
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
Unbekannt/Unknown EMCO FB 6
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS FSQ-C 80
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS FSQ-C 80
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRAUB TNX 65 TRAUB TNX 65 TRAUB TNX 65 TRAUB TNX 65 TRAUB TNX 65 TRAUB TNX 65 TRAUB TNX 65 TRAUB TNX 65 TRAUB TNX 65 TRAUB TNX 65 TRAUB TNX 65 TRAUB TNX 65
more images
12
Словенија
740 km
TRAUB TNX 65
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ANAYAK HVM 5000 ANAYAK HVM 5000 ANAYAK HVM 5000 ANAYAK HVM 5000 ANAYAK HVM 5000 ANAYAK HVM 5000 ANAYAK HVM 5000
more images
7
Романија Brașov
545 km
ANAYAK HVM 5000
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Scharmann SCHARMANN ECO CUT 2.5 TD 4 CNC Siemens 8
more images
1
Србија Ada
483 km
Scharmann SCHARMANN ECO CUT 2.5 TD 4 CNC Siemens 8
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CARNAGHI VITTORIA F.52 CARNAGHI VITTORIA F.52 CARNAGHI VITTORIA F.52 CARNAGHI VITTORIA F.52 CARNAGHI VITTORIA F.52
more images
5
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
CARNAGHI VITTORIA F.52
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
RICHYOUNG PMU 40 RICHYOUNG PMU 40 RICHYOUNG PMU 40 RICHYOUNG PMU 40 RICHYOUNG PMU 40 RICHYOUNG PMU 40 RICHYOUNG PMU 40 RICHYOUNG PMU 40 RICHYOUNG PMU 40
more images
9
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
RICHYOUNG PMU 40
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BUSCH NF1 BUSCH NF1 BUSCH NF1
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
BUSCH NF1
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELU Wehrmann ELU Wehrmann ELU Wehrmann ELU Wehrmann
more images
4
Австрија Sankt Stefan
798 km
ELU Wehrmann
1977
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mecof CS 105 / G Mecof CS 105 / G Mecof CS 105 / G Mecof CS 105 / G Mecof CS 105 / G Mecof CS 105 / G Mecof CS 105 / G
more images
7
Романија Bacău
686 km
Mecof CS 105 / G
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
NCT-EMB EMB 2005G NCT-EMB EMB 2005G NCT-EMB EMB 2005G NCT-EMB EMB 2005G NCT-EMB EMB 2005G NCT-EMB EMB 2005G
more images
6
Унгарија Budapest
690 km
NCT-EMB EMB 2005G
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDUMA INDUMA INDUMA INDUMA INDUMA INDUMA
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
INDUMA
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO EMCO F3 EMCO EMCO F3 EMCO EMCO F3 EMCO EMCO F3 EMCO EMCO F3 EMCO EMCO F3
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
EMCO EMCO F3
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF AWEA LP-3025YZF
more images
14
Унгарија Székesfehérvár
672 km
AWEA LP-3025YZF
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile Mecof CS 500 Agile
more images
15
Романија Vetiș
692 km
Mecof CS 500 Agile
2000
добро (искористено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Zayer 20KCU Zayer 20KCU Zayer 20KCU Zayer 20KCU Zayer 20KCU Zayer 20KCU Zayer 20KCU Zayer 20KCU Zayer 20KCU Zayer 20KCU
more images
10
Романија Bacău
686 km
Zayer 20KCU
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
8
Германија Oberpframmern
1059 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FPT Industrie SIRIO M40 FPT Industrie SIRIO M40 FPT Industrie SIRIO M40 FPT Industrie SIRIO M40 FPT Industrie SIRIO M40 FPT Industrie SIRIO M40
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
FPT Industrie SIRIO M40
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MicroStep MICROMILL 2501.15F MicroStep MICROMILL 2501.15F MicroStep MICROMILL 2501.15F MicroStep MICROMILL 2501.15F
more images
4
Чешка република Tschechien
1035 km
MicroStep MICROMILL 2501.15F
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BFT BFT 130/5 BFT BFT 130/5 BFT BFT 130/5 BFT BFT 130/5 BFT BFT 130/5 BFT BFT 130/5 BFT BFT 130/5 BFT BFT 130/5 BFT BFT 130/5 BFT BFT 130/5 BFT BFT 130/5 BFT BFT 130/5 BFT BFT 130/5
more images
13
Бугарија Sofia
179 km
BFT BFT 130/5
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ruhla Duplex 3 Ruhla Duplex 3 Ruhla Duplex 3 Ruhla Duplex 3 Ruhla Duplex 3
more images
5
Германија Augsburg
1136 km
Ruhla Duplex 3
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAHO MH1000s MAHO MH1000s MAHO MH1000s MAHO MH1000s MAHO MH1000s
more images
5
Австрија Penk
783 km
MAHO MH1000s
1991
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO HURCO 42 HURCO HURCO 42 HURCO HURCO 42
more images
3
Хрватска Zagreb
655 km
HURCO HURCO 42
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FIL FSM 200 FIL FSM 200 FIL FSM 200 FIL FSM 200 FIL FSM 200 FIL FSM 200 FIL FSM 200 FIL FSM 200 FIL FSM 200 FIL FSM 200
more images
10
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
FIL FSM 200
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000 CME FCM 6000
more images
10
Германија Olching
1101 km
CME FCM 6000
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rambaudi Ramfast RF105 Rambaudi Ramfast RF105 Rambaudi Ramfast RF105 Rambaudi Ramfast RF105 Rambaudi Ramfast RF105
more images
5
Италија
763 km
Rambaudi Ramfast RF105
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF 21 D Mikron WF 21 D Mikron WF 21 D Mikron WF 21 D Mikron WF 21 D Mikron WF 21 D Mikron WF 21 D Mikron WF 21 D
more images
8
Германија Augsburg
1136 km
Mikron WF 21 D
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF 72 C Mikron WF 72 C Mikron WF 72 C Mikron WF 72 C
more images
4
Германија Günzburg
1180 km
Mikron WF 72 C
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEBER MDM4 DEBER MDM4 DEBER MDM4 DEBER MDM4 DEBER MDM4 DEBER MDM4
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
DEBER MDM4
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA
more images
10
Германија Augsburg
1136 km
Mikron WF2 SA
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MECOF CS 83 MECOF CS 83 MECOF CS 83 MECOF CS 83 MECOF CS 83 MECOF CS 83 MECOF CS 83 MECOF CS 83
more images
8
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MECOF CS 83
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA
more images
10
Германија Augsburg
1136 km
Mikron WF2 SA
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maho 600 C Maho 600 C Maho 600 C Maho 600 C Maho 600 C
more images
5
Германија Augsburg
1136 km
Maho 600 C
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LAGUN G COSMOS 20 LAGUN G COSMOS 20 LAGUN G COSMOS 20 LAGUN G COSMOS 20 LAGUN G COSMOS 20 LAGUN G COSMOS 20
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
LAGUN G COSMOS 20
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP 4 DECKEL FP 4 DECKEL FP 4 DECKEL FP 4 DECKEL FP 4 DECKEL FP 4
more images
6
Германија Augsburg
1136 km
DECKEL FP 4
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WALDRICH COBURG 20-10 FP 280 WALDRICH COBURG 20-10 FP 280
more images
2
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
WALDRICH COBURG 20-10 FP 280
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maho MH 600 E  793 Maho MH 600 E  793 Maho MH 600 E  793 Maho MH 600 E  793 Maho MH 600 E  793 Maho MH 600 E  793 Maho MH 600 E  793 Maho MH 600 E  793 Maho MH 600 E  793 Maho MH 600 E  793
more images
10
Германија Augsburg
1136 km
Maho MH 600 E 793
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MOMAC FU 2 MOMAC FU 2 MOMAC FU 2 MOMAC FU 2
more images
4
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MOMAC FU 2
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OMB OMB
more images
2
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
OMB
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALESAMONTI BMF1 ALESAMONTI BMF1 ALESAMONTI BMF1 ALESAMONTI BMF1
more images
4
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
ALESAMONTI BMF1
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се