Купете Машини за четкање користени (96)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на дрво Машини за четкање
Класифицирана реклама
more images
Романија Arad
511 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GIMATEK - Italy MINI-CUBE GIMATEK - Italy MINI-CUBE GIMATEK - Italy MINI-CUBE GIMATEK - Italy MINI-CUBE GIMATEK - Italy MINI-CUBE GIMATEK - Italy MINI-CUBE GIMATEK - Italy MINI-CUBE GIMATEK - Italy MINI-CUBE GIMATEK - Italy MINI-CUBE GIMATEK - Italy MINI-CUBE GIMATEK - Italy MINI-CUBE GIMATEK - Italy MINI-CUBE
more images
12
Италија Cantù
1112 km
GIMATEK - Italy MINI-CUBE
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Италија San Giovanni Al Natisone
827 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOUFEK Twingo 600 BBB HOUFEK Twingo 600 BBB HOUFEK Twingo 600 BBB
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
HOUFEK Twingo 600 BBB
2022
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM formula str 62 r SCM formula str 62 r SCM formula str 62 r SCM formula str 62 r SCM formula str 62 r SCM formula str 62 r SCM formula str 62 r SCM formula str 62 r
more images
8
Австрија Schwanberg
775 km
SCM formula str 62 r
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Quickwood RO1300/1 Quickwood RO1300/1 Quickwood RO1300/1 Quickwood RO1300/1 Quickwood RO1300/1 Quickwood RO1300/1 Quickwood RO1300/1 Quickwood RO1300/1
more images
8
Полска Biertowice
933 km
Quickwood RO1300/1
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
COMEC COMEC COMEC COMEC COMEC
more images
5
Романија Arad
511 km
COMEC
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2 Cattinair  EP2M-188-2
more images
15
Полска Sierakowska Huta
1443 km
Cattinair EP2M-188-2
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMC Rotosand 110 DMC Rotosand 110 DMC Rotosand 110 DMC Rotosand 110 DMC Rotosand 110 DMC Rotosand 110 DMC Rotosand 110 DMC Rotosand 110
more images
8
Италија San Giovanni Al Natisone
827 km
DMC Rotosand 110
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cosma
more images
1
Германија Barntrup
1499 km
Cosma
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ott OMEGA TRONIC 1300 Ott OMEGA TRONIC 1300 Ott OMEGA TRONIC 1300
more images
3
Словенија Knezova ulica 1, 1225 Lukovica, Slovenia
760 km
Ott OMEGA TRONIC 1300
2002
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Biertowice
933 km
CMC
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sorbini VS 33 - ACT - F Sorbini VS 33 - ACT - F Sorbini VS 33 - ACT - F Sorbini VS 33 - ACT - F
more images
4
Италија Sesto Calende
1149 km
Sorbini VS 33 - ACT - F
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sarmax Cheyenne SP2/600 Sarmax Cheyenne SP2/600 Sarmax Cheyenne SP2/600 Sarmax Cheyenne SP2/600 Sarmax Cheyenne SP2/600
more images
5
Италија Silvi
638 km
Sarmax Cheyenne SP2/600
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Holzkraft STR 62 L Holzkraft STR 62 L Holzkraft STR 62 L Holzkraft STR 62 L Holzkraft STR 62 L
more images
5
Германија
1395 km
Holzkraft STR 62 L
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Barntrup
1499 km
Cosma 400
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ceetec A250 Ceetec A250 Ceetec A250 Ceetec A250 Ceetec A250 Ceetec A250
more images
6
Германија Weeze
1623 km
Ceetec A250
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gmatick Roba Profi Clean Gmatick Roba Profi Clean Gmatick Roba Profi Clean Gmatick Roba Profi Clean
more images
4
Германија Verl
1523 km
Gmatick Roba Profi Clean
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Aalen
1216 km
VOLPATO SPO 600
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimat Struktura 40.03
more images
1
Полска Gorzów Wielkopolski
1332 km
Optimat Struktura 40.03
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Шведска Åkervägen 18, 696 32 Askersund, Sweden
1982 km
MC LI-2DISC
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Barntrup
1499 km
Lehbrink
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
QuickWood System RO 1300 /1 QuickWood System RO 1300 /1 QuickWood System RO 1300 /1 QuickWood System RO 1300 /1 QuickWood System RO 1300 /1 QuickWood System RO 1300 /1
more images
6
Холандија Oirschot
1665 km
QuickWood System RO 1300 /1
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Camam Camam Camam Camam
more images
4
Италија San Giovanni Al Natisone
827 km
Camam
1999
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
QUICKWOOD R0300/1T QUICKWOOD R0300/1T QUICKWOOD R0300/1T QUICKWOOD R0300/1T QUICKWOOD R0300/1T
more images
5
Италија San Giovanni Al Natisone
826 km
QUICKWOOD R0300/1T
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimat Struktura 30.02 Optimat Struktura 30.02 Optimat Struktura 30.02 Optimat Struktura 30.02 Optimat Struktura 30.02 Optimat Struktura 30.02 Optimat Struktura 30.02 Optimat Struktura 30.02 Optimat Struktura 30.02 Optimat Struktura 30.02 Optimat Struktura 30.02 Optimat Struktura 30.02 Optimat Struktura 30.02
more images
13
Полска Gorzów Wielkopolski
1332 km
Optimat Struktura 30.02
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Vibemo Finis 1000 Vibemo Finis 1000 Vibemo Finis 1000 Vibemo Finis 1000 Vibemo Finis 1000 Vibemo Finis 1000 Vibemo Finis 1000 Vibemo Finis 1000
more images
8
Полска Leśnica
1143 km
Vibemo Finis 1000
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
COSMA borstelfabriek holland COSMA borstelfabriek holland COSMA borstelfabriek holland COSMA borstelfabriek holland COSMA borstelfabriek holland COSMA borstelfabriek holland COSMA borstelfabriek holland COSMA borstelfabriek holland
more images
8
Холандија Someren
1634 km
COSMA borstelfabriek holland
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SOCOMEC LN 300 SOCOMEC LN 300 SOCOMEC LN 300 SOCOMEC LN 300 SOCOMEC LN 300 SOCOMEC LN 300 SOCOMEC LN 300 SOCOMEC LN 300
more images
8
Италија Zona Industriale "scerne"
648 km
SOCOMEC LN 300
2008
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Juszczyn
915 km
WPC 400
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Costa Costa Costa Costa Costa Costa
more images
6
Германија
1531 km
Costa
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB Cosma PL 1300 ZKBB
more images
14
Холандија Staphorst
1694 km
Cosma PL 1300 ZKBB
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Prochera DSB Prochera DSB Prochera DSB Prochera DSB
more images
4
Словачка Kežmarok
844 km
Prochera DSB
2005
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cosma 1300/30 Cosma 1300/30 Cosma 1300/30 Cosma 1300/30 Cosma 1300/30 Cosma 1300/30 Cosma 1300/30 Cosma 1300/30
more images
8
Словенија Prešernova ulica 3, 3210 Slovenske Konjice, Slovenija
730 km
Cosma 1300/30
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TECNOLEGNO COMPACT 32 TECNOLEGNO COMPACT 32 TECNOLEGNO COMPACT 32 TECNOLEGNO COMPACT 32 TECNOLEGNO COMPACT 32
more images
5
Италија Zona Industriale "scerne"
648 km
TECNOLEGNO COMPACT 32
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wandres Ingromat Cleaner CF04/400
more images
1
Германија Bad Oeynhausen
1533 km
Wandres Ingromat Cleaner CF04/400
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rapha Systems RBM 1500
more images
1
Австрија Wang
891 km
Rapha Systems RBM 1500
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Olimpia Olimpia Olimpia Olimpia Olimpia Olimpia Olimpia
more images
7
Полска Biertowice
933 km
Olimpia
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Естонија Tila
1904 km
Vertek Sirio
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2 Futura MS120 Y1 X2
more images
15
Словачка Kežmarok
844 km
Futura MS120 Y1 X2
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UniSanding 2.2.0.s.v.v UniSanding 2.2.0.s.v.v UniSanding 2.2.0.s.v.v UniSanding 2.2.0.s.v.v UniSanding 2.2.0.s.v.v UniSanding 2.2.0.s.v.v UniSanding 2.2.0.s.v.v
more images
7
Германија Gronau (Westfalen)
1617 km
UniSanding 2.2.0.s.v.v
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fladder Gyro 300 VAC-2 Fladder Gyro 300 VAC-2 Fladder Gyro 300 VAC-2
more images
3
Германија
1531 km
Fladder Gyro 300 VAC-2
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rapha Systems RBM 2000 Rapha Systems RBM 2000 Rapha Systems RBM 2000
more images
3
Австрија Griesperwarth
891 km
Rapha Systems RBM 2000
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Framar Framar Framar Framar Framar Framar Framar Framar
more images
8
Полска Sułkowice
933 km
Framar
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Valmec 600 Valmec 600 Valmec 600 Valmec 600 Valmec 600 Valmec 600 Valmec 600 Valmec 600 Valmec 600
more images
9
Полска Naprawa
906 km
Valmec 600
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Словачка Kežmarok
844 km
QuickWood Fladder System 300 / AUT 1000
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leif & Lorenz B6 Leif & Lorenz B6 Leif & Lorenz B6 Leif & Lorenz B6 Leif & Lorenz B6 Leif & Lorenz B6
more images
6
Германија
1531 km
Leif & Lorenz B6
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KUSING K2-400 KUSING K2-400 KUSING K2-400 KUSING K2-400 KUSING K2-400 KUSING K2-400 KUSING K2-400 KUSING K2-400 KUSING K2-400 KUSING K2-400 KUSING K2-400 KUSING K2-400 KUSING K2-400
more images
13
Словачка Kežmarok
844 km
KUSING K2-400
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Costa BF 25-1350 Costa BF 25-1350 Costa BF 25-1350 Costa BF 25-1350 Costa BF 25-1350
more images
5
Германија
1531 km
Costa BF 25-1350
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fladder Gyro 300 VAC 1 Fladder Gyro 300 VAC 1 Fladder Gyro 300 VAC 1 Fladder Gyro 300 VAC 1
more images
4
Германија
1531 km
Fladder Gyro 300 VAC 1
1994
Втора рака
Јавете се