Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Обработка на хартија, обработка на фолија да се купи од втора рака

340 резултати за
Вашата препознаена локација: Македонија (прилагоди)
Прекини
Јавете се
Novo Selo Србија
238 km
2022
Ново
Јавете се
Plovdiv Бугарија
256 km
2022
Ново
Јавете се
Thessaloniki Грција
147 km
1965
подготвен за употреба (искористен)
IML IML DA 1004 IML IML DA 1004 IML IML DA 1004 IML IML DA 1004 IML IML DA 1004 IML IML DA 1004
more images
6
Јавете се
Pata Романија
592 km
2017
многу добро (користено)
Feng Chi Feng Chi Feng Chi Feng Chi Feng Chi
more images
5
Јавете се
Italia Италија
763 km
2018
како нов (изложбена машина)
more images
1
Јавете се
E79 Бугарија
134 km
2021
Ново
Јавете се
Novo Selo Србија
238 km
2022
Ново
Incjet JetEngine Incjet JetEngine Incjet JetEngine Incjet JetEngine Incjet JetEngine Incjet JetEngine Incjet JetEngine Incjet JetEngine Incjet JetEngine
more images
9
Јавете се
Wien Австрија
847 km
добро (искористено)
Јавете се
Emskirchen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1225 km
1982
Втора рака
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Јавете се
Leipzig-Stahmeln, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1304 km
Ново
Sitma C80 750 O Sitma C80 750 O Sitma C80 750 O Sitma C80 750 O Sitma C80 750 O Sitma C80 750 O Sitma C80 750 O Sitma C80 750 O
more images
8
Јавете се
Italia Италија
763 km
2000
многу добро (користено)
JAGENBERG AG V-S 90 JAGENBERG AG V-S 90 JAGENBERG AG V-S 90 JAGENBERG AG V-S 90 JAGENBERG AG V-S 90 JAGENBERG AG V-S 90 JAGENBERG AG V-S 90 JAGENBERG AG V-S 90 JAGENBERG AG V-S 90
more images
9
Јавете се
Paşaköy Турција
574 km
1962
многу добро (користено)
Јавете се
Novo Selo Србија
238 km
2022
Ново
ASHE 120-100 ASHE 120-100 ASHE 120-100 ASHE 120-100 ASHE 120-100
more images
5
Јавете се
Wohlen Швајцарија
1244 km
2005
подготвен за употреба (искористен)
Petratto Metro 2.5 Petratto Metro 2.5 Petratto Metro 2.5 Petratto Metro 2.5
more images
4
Јавете се
Umbrien, Italien Италија
766 km
2018
како нов (користен)
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Јавете се
Leipzig-Stahmeln, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1304 km
Ново
STRECKER & BRUDEHAUS
more images
1
Јавете се
Daleszewo Полска
1410 km
1974
работилница ремонтирана (искористена)
Lamina Gluer 2200 2 Op. Lamina Gluer 2200 2 Op. Lamina Gluer 2200 2 Op. Lamina Gluer 2200 2 Op.
more images
4
Јавете се
Busto Arsizio Италија
1128 km
2009
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Novo Selo Србија
238 km
2022
Ново
Kwangduk Machinery LTD IKD-STD.500 Kwangduk Machinery LTD IKD-STD.500 Kwangduk Machinery LTD IKD-STD.500 Kwangduk Machinery LTD IKD-STD.500 Kwangduk Machinery LTD IKD-STD.500 Kwangduk Machinery LTD IKD-STD.500 Kwangduk Machinery LTD IKD-STD.500 Kwangduk Machinery LTD IKD-STD.500
more images
8
Јавете се
Wohlen Швајцарија
1244 km
1998
добро (искористено)
IDEAL Breite 360 mm IDEAL Breite 360 mm IDEAL Breite 360 mm IDEAL Breite 360 mm IDEAL Breite 360 mm
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
1981
Втора рака
Remmler (Nachbauten) Remmler (Nachbauten) Remmler (Nachbauten) Remmler (Nachbauten)
more images
4
Јавете се
Bad Ems Германија
1451 km
2000
добро (искористено)
HAMADA B 452 MKII HAMADA B 452 MKII HAMADA B 452 MKII HAMADA B 452 MKII HAMADA B 452 MKII HAMADA B 452 MKII HAMADA B 452 MKII HAMADA B 452 MKII HAMADA B 452 MKII
more images
9
Јавете се
Warszawa Полска
1189 km
2005
добро (искористено)
MAssenzana+Finetech MAssenzana+Finetech MAssenzana+Finetech MAssenzana+Finetech MAssenzana+Finetech MAssenzana+Finetech MAssenzana+Finetech
more images
7
Јавете се
Busto Arsizio Италија
1128 km
1989
добро (искористено)
HSM HL 4010 RE HSM HL 4010 RE HSM HL 4010 RE HSM HL 4010 RE HSM HL 4010 RE HSM HL 4010 RE HSM HL 4010 RE HSM HL 4010 RE HSM HL 4010 RE
more images
9
Јавете се
Nysa Полска
1042 km
2014
Втора рака
Unotech UPAK 50 Unotech UPAK 50 Unotech UPAK 50
more images
3
Јавете се
Kassel Германија
1426 km
2016
добро (искористено)
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Jagenberg Jagenberg Jagenberg Jagenberg Jagenberg
more images
5
Јавете се
Bad Ems Германија
1451 km
1971
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Hoofddorp Холандија
1750 km
2021
Ново
OROBOX е идеален избор за производство на послужавници за храна за еднократна употреба, како што се кутии за хамбургери, послужавници за чамци, канти за храна, картонски послужавник, кутии за тестенини, кутии за шпагети, кутии со чипс, кутии за ручек од хартија бенто, кутии за ручек од тифин хартија, Карактеристики • Појасите: За да се подобри стабилноста на хартијата за хранење и да се менуваат калапи поудобно. Наместо два тесни појаси користиме поширок појас. Тесниот појас лесно се гребе со х...
Revicart Faro 145 Revicart Faro 145 Revicart Faro 145 Revicart Faro 145 Revicart Faro 145 Revicart Faro 145 Revicart Faro 145
more images
7
Јавете се
Busto Arsizio Италија
1128 km
1993
добро (искористено)
UNIMARK KKT. BUDAPEST UM 933/1600 UNIMARK KKT. BUDAPEST UM 933/1600 UNIMARK KKT. BUDAPEST UM 933/1600 UNIMARK KKT. BUDAPEST UM 933/1600
more images
4
Јавете се
Novozámocká 1200/47, 942 01 Šurany, Slovacchia Словачка
774 km
2004
работилница ремонтирана (искористена)
Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P Divers FFW 150-200-P
more images
15
Јавете се
Scheemda, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1695 km
2015
Втора рака
Haug DA TR 7300 300 Haug DA TR 7300 300 Haug DA TR 7300 300 Haug DA TR 7300 300 Haug DA TR 7300 300
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Disan Hidrolik DKBP - 50 Disan Hidrolik DKBP - 50
more images
2
Јавете се
Bad Ems Германија
1451 km
2007
многу добро (користено)
gutenberg CZ-90 gutenberg CZ-90 gutenberg CZ-90 gutenberg CZ-90
more images
4
Јавете се
Hoofddorp Холандија
1750 km
2021
Ново
Идеална опрема за правење и топли и ладни хартиени чаши за пиење Идеален уред за производство на хартиена чашка за колачи, хартиена чашка за пијалоци, шолја за чај, шолја за кафе, рекламни хартиени чаши, пазарни хартиени чаши, хартиени чаши за сладолед или други контејнери за храна за храна за еднократна употреба. F3ixsonx Идеален за: кафе, чај, сладолед, сок, пиво, супа, храна, грицки... Карактеристики • Постојано олабавена хартија: Три доводи на хартија и повеќе медијации за да се избегне не...
Yoco Sumo 1800\
more images
1
Јавете се
Busto Arsizio Италија
1128 km
2014
многу добро (користено)
NEUBERG s.r.l. JKE 45 ( 8X7X2000 ) NEUBERG s.r.l. JKE 45 ( 8X7X2000 ) NEUBERG s.r.l. JKE 45 ( 8X7X2000 ) NEUBERG s.r.l. JKE 45 ( 8X7X2000 )
more images
4
Јавете се
Zanè Италија
947 km
2006
добро (искористено)
Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T Divers NW 80-400-T
more images
15
Јавете се
Scheemda, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1695 km
2015
Втора рака
 KBK 6 KBK 6 KBK 6
more images
3
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
1964
подготвен за употреба (искористен)
Steinemann Colibri 102 Steinemann Colibri 102 Steinemann Colibri 102 Steinemann Colibri 102 Steinemann Colibri 102 Steinemann Colibri 102 Steinemann Colibri 102 Steinemann Colibri 102 Steinemann Colibri 102 Steinemann Colibri 102 Steinemann Colibri 102
more images
11
Јавете се
Tilburg Холандија
1686 km
2000
Втора рака
C.P. Bourg Bb 3002
more images
1
2013
има потреба од поправка (користено)
Eterna Klett Cobra Eterna Klett Cobra Eterna Klett Cobra
more images
3
Јавете се
Busto Arsizio Италија
1128 km
2002
добро (искористено)
ZUND M 1200 ZUND M 1200 ZUND M 1200 ZUND M 1200
more images
4
Јавете се
Sliedrecht Холандија
1716 km
2004
подготвен за употреба (искористен)
Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P Divers ZF 150-200-P
more images
15
Јавете се
Scheemda, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1695 km
2015
Втора рака
Jagenberg Jagenberg Jagenberg
more images
3
Јавете се
Deutschland Германија
1369 km
Втора рака
Nagel Citoborma 150 Nagel Citoborma 150 Nagel Citoborma 150 Nagel Citoborma 150 Nagel Citoborma 150
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Faldo 4800 Faldo 4800 Faldo 4800 Faldo 4800 Faldo 4800
more images
5
Јавете се
Berlin Германија
1365 km
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Hoofddorp Холандија
1750 km
2021
Ново
Автоматска промена на шест вратила Ширина на материјалот 200-450мм Ширина на производи 200-450ММ Дебелина на алуминиумска фолија од 8 микрони до 20 микрони Дијаметар на ролна за одмотување (Max) Макс. Ф700 мм Дијаметар на ролна за превиткување (Max) Ф90mm / max. 300 метри по ролна Минимална должина на премотување назад 2 метри Големина на јадрото на одмотување 3" или 6" Големина на јадрото на повторното намотување 30мм, 35мм, 38мм (друга големина на јадрото според барањата) Макс. Механичка брзин...
Hunkeler UW6-WB6-CS6 2-PM6-TS6-TB6 Hunkeler UW6-WB6-CS6 2-PM6-TS6-TB6 Hunkeler UW6-WB6-CS6 2-PM6-TS6-TB6 Hunkeler UW6-WB6-CS6 2-PM6-TS6-TB6 Hunkeler UW6-WB6-CS6 2-PM6-TS6-TB6 Hunkeler UW6-WB6-CS6 2-PM6-TS6-TB6 Hunkeler UW6-WB6-CS6 2-PM6-TS6-TB6 Hunkeler UW6-WB6-CS6 2-PM6-TS6-TB6 Hunkeler UW6-WB6-CS6 2-PM6-TS6-TB6
more images
9
Јавете се
Baiersdorf Германија
1222 km
2013
многу добро (користено)
Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation Divers Paper pulper for vacuum batch operation
more images
15
Јавете се
Scheemda, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1695 km
2015
Втора рака
 

Искористено Обработка на хартија, обработка на фолија

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши