категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Заби користени

Градежни машини Прилози Заби
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Bornhöved
1627 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Заби

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.