категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Недостаток користени

Текстилни машини Машини за нега на текстил Недостаток
Класифицирана реклама
STAHL MC 800/2500D STAHL MC 800/2500D STAHL MC 800/2500D STAHL MC 800/2500D STAHL MC 800/2500D STAHL MC 800/2500D STAHL MC 800/2500D STAHL MC 800/2500D
more images
8
Германија Lippstadt
1514 km
STAHL MC 800/2500D
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Press Vite Pr12LP Press Vite Pr12LP Press Vite Pr12LP Press Vite Pr12LP Press Vite Pr12LP Press Vite Pr12LP
more images
6
Германија Borken
1611 km
Press Vite Pr12LP
2002
Втора рака
Јавете се

Искористено Недостаток

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.