категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за пеглање користени

Текстилни машини Машини за нега на текстил Машини за пеглање
Класифицирана реклама
BRISAY BRI 235 BRISAY BRI 235
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
BRISAY BRI 235
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDUPRESS IPN-SGV-23-07F2-0744 INDUPRESS IPN-SGV-23-07F2-0744
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
INDUPRESS IPN-SGV-23-07F2-0744
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRISAY BRI 905 BRISAY BRI 905
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
BRISAY BRI 905
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TECNOPEA SV10 Basic TECNOPEA SV10 Basic TECNOPEA SV10 Basic TECNOPEA SV10 Basic TECNOPEA SV10 Basic
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
TECNOPEA SV10 Basic
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Машини за пеглање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.