категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за хемиско чистење ПЕР користени

Текстилни машини Машини за нега на текстил Машини за хемиско чистење ПЕР
Класифицирана реклама
Danube DD-11 E Gold Danube DD-11 E Gold Danube DD-11 E Gold Danube DD-11 E Gold Danube DD-11 E Gold Danube DD-11 E Gold
more images
6
Германија Bad Lippspringe
1498 km
Danube DD-11 E Gold
2018
како нов (користен)
Јавете се

Искористено Машини за хемиско чистење ПЕР

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.