Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за удирање и грицкање CNC - патување 2000-2499mm користени

Машини за обработка на метал и машински алати Работа на лим Машини за удирање и грицкање CNC - патување 2000-2499mm
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500 TRUMPF TruMatic 500
more images
11
Германија Günzburg
1178 km
TRUMPF TruMatic 500
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
EUROMAC CX 1000/30
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Amada  EUROPE 258 Amada  EUROPE 258
more images
2
Германија Ludwigsburg
1273 km
Amada EUROPE 258
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD Global 20 - 25 LVD Global 20 - 25 LVD Global 20 - 25 LVD Global 20 - 25 LVD Global 20 - 25 LVD Global 20 - 25
more images
6
Германија Niederlangen
(Локација на дилерот)
1660 km
LVD Global 20 - 25
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM PEGA 2040 AMADA PROMECAM PEGA 2040 AMADA PROMECAM PEGA 2040 AMADA PROMECAM PEGA 2040 AMADA PROMECAM PEGA 2040 AMADA PROMECAM PEGA 2040
more images
6
Данска Hvidovre
(Локација на дилерот)
1698 km
AMADA PROMECAM PEGA 2040
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Amada Vipros 368 Queen Amada Vipros 368 Queen Amada Vipros 368 Queen Amada Vipros 368 Queen
more images
4
Германија Ahaus
1611 km
Amada Vipros 368 Queen
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trumpf Trumpf Trumpf
more images
4
Германија Pfungstadt
1366 km
Trumpf
2001
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Lörrach
1297 km
BOSCHERT Compact Rotation 1250x2500
2007
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD SIENA 1225 TK LVD SIENA 1225 TK LVD SIENA 1225 TK LVD SIENA 1225 TK LVD SIENA 1225 TK LVD SIENA 1225 TK
more images
6
Полска Skrzyszów
960 km
LVD SIENA 1225 TK
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Amada Vipros 367 Amada Vipros 367 Amada Vipros 367 Amada Vipros 367 Amada Vipros 367 Amada Vipros 367 Amada Vipros 367 Amada Vipros 367 Amada Vipros 367 Amada Vipros 367 Amada Vipros 367 Amada Vipros 367 Amada Vipros 367
more images
13
Холандија Drachten
1735 km
Amada Vipros 367
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumatic 180 W (1000 x 2000 mm) TRUMPF Trumatic 180 W (1000 x 2000 mm) TRUMPF Trumatic 180 W (1000 x 2000 mm) TRUMPF Trumatic 180 W (1000 x 2000 mm) TRUMPF Trumatic 180 W (1000 x 2000 mm) TRUMPF Trumatic 180 W (1000 x 2000 mm)
more images
6
Германија Mörsdorf
1282 km
TRUMPF Trumatic 180 W (1000 x 2000 mm)
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Euromac ZX 1250/30 CNC Euromac ZX 1250/30 CNC Euromac ZX 1250/30 CNC Euromac ZX 1250/30 CNC Euromac ZX 1250/30 CNC Euromac ZX 1250/30 CNC Euromac ZX 1250/30 CNC Euromac ZX 1250/30 CNC Euromac ZX 1250/30 CNC Euromac ZX 1250/30 CNC Euromac ZX 1250/30 CNC
more images
11
Германија Ahaus
1611 km
Euromac ZX 1250/30 CNC
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R
more images
10
Германија Pfungstadt
1366 km
Triumpf TC 600 L - TC 500R
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT Twin 1250 Rotation BOSCHERT Twin 1250 Rotation BOSCHERT Twin 1250 Rotation BOSCHERT Twin 1250 Rotation BOSCHERT Twin 1250 Rotation
more images
5
Германија Küssaberg
1257 km
BOSCHERT Twin 1250 Rotation
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Bayern, Deutschland
1132 km
Boschert TRI1250 CNC Z
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TC 500R TRUMPF TC 500R TRUMPF TC 500R TRUMPF TC 500R TRUMPF TC 500R
more images
5
Полска Urzut
1167 km
TRUMPF TC 500R
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT TRI 1250 x 2000 Rota BOSCHERT TRI 1250 x 2000 Rota
more images
2
Германија Lörrach
1297 km
BOSCHERT TRI 1250 x 2000 Rota
2000
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TC 260 R TRUMPF TC 260 R TRUMPF TC 260 R TRUMPF TC 260 R TRUMPF TC 260 R TRUMPF TC 260 R
more images
6
Германија Westheim(Pfalz)
1347 km
TRUMPF TC 260 R
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF
more images
13
Германија Pfungstadt
1366 km
TRUMPF
2000
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FINNPOWER A5 SV FINNPOWER A5 SV FINNPOWER A5 SV FINNPOWER A5 SV FINNPOWER A5 SV FINNPOWER A5 SV FINNPOWER A5 SV FINNPOWER A5 SV
more images
8
Германија Erkelenz
1580 km
FINNPOWER A5 SV
2002
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Машини за удирање и грицкање CNC - патување 2000-2499mm

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши