Купете Компресорски комплети користени (8)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Технологија за ладење Компресорски комплети
Класифицирана реклама
BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER BITZER
more images
15
Романија Oradea
605 km
BITZER
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JACIR
more images
1
Франција Neuilly-sur-Marne
1702 km
JACIR
2022
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM FRIGO UMA 120 BTS SCM FRIGO UMA 120 BTS SCM FRIGO UMA 120 BTS SCM FRIGO UMA 120 BTS SCM FRIGO UMA 120 BTS SCM FRIGO UMA 120 BTS SCM FRIGO UMA 120 BTS
more images
7
Шведска Kronoholmsvägen 4, 271 51 Ystad, Sweden
1643 km
SCM FRIGO UMA 120 BTS
2009
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso GEA Grasso
more images
15
GEA Grasso
2006
како нов (користен)
Класифицирана реклама
FRICK XJS120S FRICK XJS120S FRICK XJS120S FRICK XJS120S FRICK XJS120S
more images
5
Германија Ratingen
(Локација на дилерот)
1566 km
FRICK XJS120S
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WESPER EQSLA 530 PROFROID EQSLA 530 PROFROID WESPER EQSLA 530 PROFROID EQSLA 530 PROFROID WESPER EQSLA 530 PROFROID EQSLA 530 PROFROID WESPER EQSLA 530 PROFROID EQSLA 530 PROFROID WESPER EQSLA 530 PROFROID EQSLA 530 PROFROID WESPER EQSLA 530 PROFROID EQSLA 530 PROFROID WESPER EQSLA 530 PROFROID EQSLA 530 PROFROID WESPER EQSLA 530 PROFROID EQSLA 530 PROFROID
more images
8
Франција Villers-Semeuse
(Локација на дилерот)
1597 km
WESPER EQSLA 530 PROFROID EQSLA 530 PROFROID
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE Copeland MC-S9-ZB56KE
more images
15
Романија Oradea
605 km
Copeland MC-S9-ZB56KE
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cool & Green CO2Y LT 75 PK Cool & Green CO2Y LT 75 PK Cool & Green CO2Y LT 75 PK Cool & Green CO2Y LT 75 PK Cool & Green CO2Y LT 75 PK Cool & Green CO2Y LT 75 PK
more images
6
Холандија Rijkevoort
1643 km
Cool & Green CO2Y LT 75 PK
2018
Ново
Јавете се