Купете ЦПУ стругови 200-249mm дијаметар на вртење користени (121)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Стругови ЦПУ стругови 200-249mm дијаметар на вртење
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Okuma LT-10M
Класифицирана реклама
Hitachi Seiki HITEC-TURN20S2 Hitachi Seiki HITEC-TURN20S2 Hitachi Seiki HITEC-TURN20S2 Hitachi Seiki HITEC-TURN20S2 Hitachi Seiki HITEC-TURN20S2
more images
Австрија Leibnitz
759 km
Hitachi Seiki HITEC-TURN20S2
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister CTX 200 CNC S2 Gildemeister CTX 200 CNC S2 Gildemeister CTX 200 CNC S2 Gildemeister CTX 200 CNC S2
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Gildemeister CTX 200 CNC S2
Јавете се
Класифицирана реклама
Leadwell T-6M Leadwell T-6M Leadwell T-6M Leadwell T-6M
more images
Словачка Slovakia
802 km
Leadwell T-6M
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QUICK TURN 200MSY Mazak QUICK TURN 200MSY Mazak QUICK TURN 200MSY Mazak QUICK TURN 200MSY Mazak QUICK TURN 200MSY Mazak QUICK TURN 200MSY Mazak QUICK TURN 200MSY Mazak QUICK TURN 200MSY
more images
Австрија Spielberg
831 km
Mazak QUICK TURN 200MSY
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI SPRINT 42 LINEAR DMG MORI SPRINT 42 LINEAR DMG MORI SPRINT 42 LINEAR DMG MORI SPRINT 42 LINEAR
more images
Австрија Blintendorf
819 km
DMG MORI SPRINT 42 LINEAR
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
INDEX G200C
Класифицирана реклама
HARRISON ALPHA 330 S HARRISON ALPHA 330 S HARRISON ALPHA 330 S
more images
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1.189 km
HARRISON ALPHA 330 S
Јавете се
Класифицирана реклама
Nakamura TMC30-1
more images
Германија Brigachtal
1.266 km
Nakamura TMC30-1
Јавете се
Класифицирана реклама
TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65 TRAUB	 TNC 65
more images
Германија Schwäbisch Gmünd
1.228 km
TRAUB TNC 65
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Denzlingen
1.307 km
MAZAK Quick Turn Nexus 200-II MS
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200
more images
Германија Eisenach
1.361 km
INDEX G200
Јавете се
Класифицирана реклама
TRAUB TNC 65 INV 26739 TRAUB TNC 65 INV 26739 TRAUB TNC 65 INV 26739 TRAUB TNC 65 INV 26739 TRAUB TNC 65 INV 26739 TRAUB TNC 65 INV 26739 TRAUB TNC 65 INV 26739 TRAUB TNC 65 INV 26739
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
TRAUB TNC 65 INV 26739
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai HIT8S Hyundai HIT8S Hyundai HIT8S Hyundai HIT8S Hyundai HIT8S Hyundai HIT8S Hyundai HIT8S
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Hyundai HIT8S
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15 Hyundai Hit15
more images
Полска Jasło
906 km
Hyundai Hit15
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
DMG Gildemeister CTX-400 S2
Јавете се
Класифицирана реклама
Pinacho Mustang 200 Pinacho Mustang 200 Pinacho Mustang 200 Pinacho Mustang 200 Pinacho Mustang 200
more images
Австрија Moos
1.005 km
Pinacho Mustang 200
Јавете се
Класифицирана реклама
FELSOMAT FTC 180 FELSOMAT FTC 180 FELSOMAT FTC 180 FELSOMAT FTC 180 FELSOMAT FTC 180
more images
Германија Butzbach
1.406 km
FELSOMAT FTC 180
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LB3000 EX OKUMA LB3000 EX OKUMA LB3000 EX OKUMA LB3000 EX OKUMA LB3000 EX OKUMA LB3000 EX OKUMA LB3000 EX OKUMA LB3000 EX
more images
Италија Borgo San Dalmazzo
1.197 km
OKUMA LB3000 EX
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Denzlingen
1.307 km
MAZAK Quick Turn Nexus 200M-Y
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX GU 800
more images
Германија D - Baden Württemberg
1.248 km
INDEX GU 800
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
DMG Gildemeister CTX alpha 500
Јавете се
Класифицирана реклама
FEELER FTC 280 FEELER FTC 280 FEELER FTC 280 FEELER FTC 280 FEELER FTC 280 FEELER FTC 280 FEELER FTC 280 FEELER FTC 280 FEELER FTC 280 FEELER FTC 280 FEELER FTC 280
more images
Италија Novi Ligure
1.107 km
FEELER FTC 280
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200
more images
Германија Staufenberg
1.418 km
INDEX G200
Јавете се
Siegel

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
EMCO UMILL 1500 MECOF EMCO UMILL 1500 MECOF
more images
Франција Montévrain
1.686 km
EMCO UMILL 1500 MECOF
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Denzlingen
1.307 km
MAZAK Quick Turn Nexus 200-II MSY
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear Gildemeister CTX 320 V4 Linear
more images
Холандија Eindhoven
1.658 km
Gildemeister CTX 320 V4 Linear
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX G 200 Compact INDEX G 200 Compact INDEX G 200 Compact INDEX G 200 Compact INDEX G 200 Compact
more images
Германија Sachsen, Deutschland
1.242 km
INDEX G 200 Compact
Јавете се
Класифицирана реклама
GILDEMEISTER SPRINT 65 linear GILDEMEISTER SPRINT 65 linear
more images
Германија Karlsbad
1.312 km
GILDEMEISTER SPRINT 65 linear
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200
more images
Германија Staufenberg
1.418 km
INDEX V200
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Deutschland
1.369 km
INDEX IT 600
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin Schaublin Schaublin Schaublin Schaublin Schaublin Schaublin Schaublin Schaublin
more images
Германија Thüringen, Deutschland
1.338 km
Schaublin
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6 DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6
more images
Холандија Zevenbergen
1.714 km
DMG Gildemeister CTX 320 Linear V6
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LT 300 M Okuma LT 300 M Okuma LT 300 M Okuma LT 300 M Okuma LT 300 M Okuma LT 300 M Okuma LT 300 M Okuma LT 300 M
more images
Полска Strojec
1.078 km
Okuma LT 300 M
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX
more images
Германија Werlte
1.638 km
Okuma LT2000 EX
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma GENOS L2000-e Okuma GENOS L2000-e Okuma GENOS L2000-e Okuma GENOS L2000-e Okuma GENOS L2000-e Okuma GENOS L2000-e Okuma GENOS L2000-e Okuma GENOS L2000-e
more images
Унгарија Budapest
690 km
Okuma GENOS L2000-e
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimum Maschinen Optiturn L44 CNC Optimum Maschinen Optiturn L44 CNC Optimum Maschinen Optiturn L44 CNC Optimum Maschinen Optiturn L44 CNC
more images
Германија Hallstadt
1.250 km
Optimum Maschinen Optiturn L44 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
Scherer Feinbau VDZ 200 Scherer Feinbau VDZ 200 Scherer Feinbau VDZ 200 Scherer Feinbau VDZ 200 Scherer Feinbau VDZ 200 Scherer Feinbau VDZ 200 Scherer Feinbau VDZ 200 Scherer Feinbau VDZ 200 Scherer Feinbau VDZ 200 Scherer Feinbau VDZ 200 Scherer Feinbau VDZ 200 Scherer Feinbau VDZ 200 Scherer Feinbau VDZ 200
more images
Австрија Oberweis
944 km
Scherer Feinbau VDZ 200
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200 INDEX C 200
more images
Германија Hessen, Deutschland
1.395 km
INDEX C 200
Јавете се
Класифицирана реклама
MICROCUT BNC 1860 MICROCUT BNC 1860 MICROCUT BNC 1860 MICROCUT BNC 1860 MICROCUT BNC 1860 MICROCUT BNC 1860
more images
Франција Dieulouard
1.465 km
MICROCUT BNC 1860
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY
more images
Германија Werlte
1.638 km
Okuma Genos L200E-MY
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција İMES OSB No:16, 41455 Demirciler Osb/Dilovası/Kocaeli, Türkiye
661 km
Spinner TTC 300
Јавете се
Класифицирана реклама
SPINNER TTC 300-52 SPINNER TTC 300-52 SPINNER TTC 300-52 SPINNER TTC 300-52 SPINNER TTC 300-52
more images
Германија Lüdenscheid
1.515 km
SPINNER TTC 300-52
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e
more images
Полска Lublin
1.073 km
Okuma GENOS M560-V-e
Јавете се
Класифицирана реклама
MICROCUT LT 65 MICROCUT LT 65 MICROCUT LT 65 MICROCUT LT 65 MICROCUT LT 65
more images
Германија
1.546 km
MICROCUT LT 65
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER DZ 45 CNC / ARY
more images
Германија Berlin
1.356 km
WEILER DZ 45 CNC / ARY
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX Okuma LT2000 EX
more images
Германија Werlte
1.638 km
Okuma LT2000 EX
Јавете се
Класифицирана реклама
Colchester TORNADO A50 Colchester TORNADO A50 Colchester TORNADO A50 Colchester TORNADO A50 Colchester TORNADO A50 Colchester TORNADO A50 Colchester TORNADO A50
more images
Холандија Babberich
1.645 km
Colchester TORNADO A50
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
1.323 km
GILDEMEISTER CTX 310 eco
Јавете се
Класифицирана реклама
MICROCUT LT 52 MICROCUT LT 52 MICROCUT LT 52 MICROCUT LT 52 MICROCUT LT 52
more images
Германија
1.546 km
MICROCUT LT 52
Јавете се