категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Рафинирање, украсување, печатење, обележување користени

Преработка на пластика, технологија на пластика Рафинирање, украсување, печатење, обележување
Класифицирана реклама
Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052 Meta 2052
more images
15
Словачка Trenčín
860 km
Meta 2052
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STEIN 8110-N STEIN 8110-N
more images
2
Германија Ahaus
1612 km
STEIN 8110-N
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Lage
1517 km
ADE
1990
Втора рака
Класифицирана реклама
Германија Verl
1521 km
H&B Schleuter GU/2TO/A
2002
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC
more images
14
Словачка Trenčín
860 km
Arzuffi AM / KW 2DA3 1800 / 1800 IC
2008
Втора рака
Јавете се

Искористено Рафинирање, украсување, печатење, обележување

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.