категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за мелење брзини користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за сечење брзини Машини за мелење брзини
Класифицирана реклама
HOEFLER H 800 E HOEFLER H 800 E HOEFLER H 800 E HOEFLER H 800 E HOEFLER H 800 E HOEFLER H 800 E HOEFLER H 800 E HOEFLER H 800 E HOEFLER H 800 E HOEFLER H 800 E
more images
10
Германија Malsch
1324 km
HOEFLER H 800 E
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KAPP VAG 481 CNC KAPP VAG 481 CNC
more images
2
Германија Metzingen
1244 km
KAPP VAG 481 CNC
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282
more images
10
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
LIEBHERR LCS 282
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Staufenberg
1418 km
KAPP KX 1
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okamoto SHG 360 R Okamoto SHG 360 R
more images
2
Полска Łysomice
1299 km
Okamoto SHG 360 R
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Романија București
(Локација на дилерот)
469 km
1976
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400
more images
10
Kownatzki-Reishauer RKZ 400
1997
Втора рака
Класифицирана реклама
HOEFLER H 2500 / 1200 HOEFLER H 2500 / 1200 HOEFLER H 2500 / 1200
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
HOEFLER H 2500 / 1200
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kapp KX 1 Kapp KX 1 Kapp KX 1 Kapp KX 1 Kapp KX 1 Kapp KX 1 Kapp KX 1 Kapp KX 1 Kapp KX 1 Kapp KX 1 Kapp KX 1 Kapp KX 1
more images
12
Германија Korntal-Münchingen
1274 km
Kapp KX 1
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282
more images
13
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
LIEBHERR LCS 282
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Reishauer NZA
more images
1
Полска Łysomice
1299 km
Reishauer NZA
1972
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KAPP KX1 KAPP KX1 KAPP KX1 KAPP KX1 KAPP KX1 KAPP KX1 KAPP KX1
more images
7
Холандија Amsterdam
1740 km
KAPP KX1
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400 Kownatzki-Reishauer RKZ 400
more images
8
Kownatzki-Reishauer RKZ 400
1997
Втора рака
Класифицирана реклама
LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282 LIEBHERR LCS 282
more images
3
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
LIEBHERR LCS 282
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија Fuente de Cantos
2413 km
MIKRON 134
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HÖFLER HELIX700 HÖFLER HELIX700 HÖFLER HELIX700 HÖFLER HELIX700 HÖFLER HELIX700
more images
5
Јужна Кореа Bongamgongdan 13-gil, Bongam-dong, Masanhoewon-gu, Gyeongsangnam-do, South Korea
8697 km
HÖFLER HELIX700
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gleason-Pfauter PE1200G Gleason-Pfauter PE1200G Gleason-Pfauter PE1200G Gleason-Pfauter PE1200G
more images
4
Јужна Кореа Bongamgongdan 13-gil, Bongam-dong, Masanhoewon-gu, Gyeongsangnam-do, South Korea
8697 km
Gleason-Pfauter PE1200G
1996
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Машини за мелење брзини

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.