Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за дупчење со повеќе вретена користени

Машини за обработка на дрво Машини за дупчење Машини за дупчење со повеќе вретена
Класифицирана реклама
Brandt DB 19H Brandt DB 19H Brandt DB 19H Brandt DB 19H Brandt DB 19H Brandt DB 19H
more images
6
Полска Juszczyn
915 km
Brandt DB 19H
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Словенија Cesta na Svetje 30, 1215 Medvode, Slovenija
775 km
MORBIDELI MORBIDELI
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323
more images
15
Словачка Kežmarok
844 km
Maggi Engineering Boring System 323
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323 Maggi Engineering Boring System 323
more images
6
Романија Gheorgheni
646 km
Maggi Engineering Boring System 323
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U Camam FM V-O/8U
more images
15
Италија Udine
844 km
Camam FM V-O/8U
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM startech 21 SCM startech 21 SCM startech 21 SCM startech 21 SCM startech 21 SCM startech 21 SCM startech 21 SCM startech 21 SCM startech 21 SCM startech 21 SCM startech 21 SCM startech 21
more images
12
Полска Szymbark
894 km
SCM startech 21
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Juszczyn
915 km
Maggi Boring System 35
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Felder FD 21 professional Felder FD 21 professional Felder FD 21 professional
more images
3
Полска Tylicz
869 km
Felder FD 21 professional
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22 Dettel M-22
more images
15
Словачка Kežmarok
844 km
Dettel M-22
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Vitap Inserix Vitap Inserix Vitap Inserix Vitap Inserix Vitap Inserix Vitap Inserix Vitap Inserix Vitap Inserix Vitap Inserix Vitap Inserix Vitap Inserix Vitap Inserix
more images
12
Унгарија Budapest
679 km
Vitap Inserix
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Camam Camam Camam Camam
more images
4
Италија San Giovanni Al Natisone
827 km
Camam
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Minimax AD21 Minimax AD21
more images
2
Словенија Suhadole 19a, 1218 Komenda, Slovenia
770 km
Minimax AD21
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maggi 23 Maggi 23 Maggi 23 Maggi 23
more images
4
Полска Grońsko
1277 km
Maggi 23
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OPTIMAT F21 OPTIMAT F21 OPTIMAT F21 OPTIMAT F21 OPTIMAT F21 OPTIMAT F21 OPTIMAT F21 OPTIMAT F21 OPTIMAT F21 OPTIMAT F21
more images
10
Полска Gorzów Wielkopolski
1332 km
OPTIMAT F21
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Dettel M-13 Dettel M-13 Dettel M-13 Dettel M-13 Dettel M-13 Dettel M-13 Dettel M-13 Dettel M-13 Dettel M-13 Dettel M-13 Dettel M-13
more images
11
Словачка Kežmarok
844 km
Dettel M-13
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kabes Boring heads Kabes Boring heads Kabes Boring heads Kabes Boring heads Kabes Boring heads Kabes Boring heads Kabes Boring heads Kabes Boring heads
more images
8
Полска Gorzów Wielkopolski
1334 km
Kabes Boring heads
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Италија San Giovanni Al Natisone
827 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SELECT 22000
more images
1
Холандија Esbeek
1673 km
SELECT 22000
2004
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Robland 21 Robland 21 Robland 21 Robland 21 Robland 21 Robland 21
more images
6
Полска Grońsko
1277 km
Robland 21
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 Alfa 21 Alfa 21 Alfa 21 Alfa 21 Alfa 21 Alfa 21 Alfa 21
more images
7
Полска Juszczyn
915 km
Alfa 21
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Dettel M-29 Dettel M-29 Dettel M-29 Dettel M-29 Dettel M-29 Dettel M-29 Dettel M-29 Dettel M-29 Dettel M-29 Dettel M-29 Dettel M-29 Dettel M-29
more images
12
Словачка Kežmarok
844 km
Dettel M-29
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
Jela Stil Masine JS-VB 480
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Griggio G 66/10T Griggio G 66/10T Griggio G 66/10T Griggio G 66/10T Griggio G 66/10T
more images
5
Унгарија Szendehely
726 km
Griggio G 66/10T
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM MORBIDELLI UNIFLEX HP SCM MORBIDELLI UNIFLEX HP SCM MORBIDELLI UNIFLEX HP SCM MORBIDELLI UNIFLEX HP SCM MORBIDELLI UNIFLEX HP SCM MORBIDELLI UNIFLEX HP SCM MORBIDELLI UNIFLEX HP SCM MORBIDELLI UNIFLEX HP
more images
8
Бугарија Sliven
393 km
SCM MORBIDELLI UNIFLEX HP
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BALESTRINI MICRON BALESTRINI MICRON BALESTRINI MICRON
more images
3
Италија San Giovanni Al Natisone
826 km
BALESTRINI MICRON
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Elind U/101 Elind U/101 Elind U/101 Elind U/101 Elind U/101 Elind U/101 Elind U/101
more images
7
Полска Juszczyn
915 km
Elind U/101
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Словачка Kežmarok
844 km
SCM TOP 35
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maggi Engineering Boring system 23 Maggi Engineering Boring system 23 Maggi Engineering Boring system 23 Maggi Engineering Boring system 23
more images
4
Босна и Херцеговина Bukovica Velika
464 km
Maggi Engineering Boring system 23
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Torony
751 km
Busellato F2A 929
1990
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Griggio Ps 21 Griggio Ps 21 Griggio Ps 21 Griggio Ps 21 Griggio Ps 21 Griggio Ps 21 Griggio Ps 21 Griggio Ps 21
more images
8
Полска Tylicz
869 km
Griggio Ps 21
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CAMAM MO/30/6A/C/PL CAMAM MO/30/6A/C/PL CAMAM MO/30/6A/C/PL CAMAM MO/30/6A/C/PL CAMAM MO/30/6A/C/PL CAMAM MO/30/6A/C/PL CAMAM MO/30/6A/C/PL
more images
7
Италија San Giovanni Al Natisone
826 km
CAMAM MO/30/6A/C/PL
1997
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maggi Boring 23 Maggi Boring 23 Maggi Boring 23
more images
3
Полска Juszczyn
915 km
Maggi Boring 23
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BALESTRINI Balestrini Pragma Top BALESTRINI Balestrini Pragma Top BALESTRINI Balestrini Pragma Top BALESTRINI Balestrini Pragma Top
more images
4
Украина Mukachevo
765 km
BALESTRINI Balestrini Pragma Top
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VITAP ALFA21 VITAP ALFA21 VITAP ALFA21 VITAP ALFA21 VITAP ALFA21
more images
5
Италија Poggibonsi
(Локација на дилерот)
894 km
VITAP ALFA21
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maggi Engineering Boring System 29 Maggi Engineering Boring System 29 Maggi Engineering Boring System 29 Maggi Engineering Boring System 29 Maggi Engineering Boring System 29 Maggi Engineering Boring System 29 Maggi Engineering Boring System 29
more images
7
Полска Naprawa
906 km
Maggi Engineering Boring System 29
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Pcim
916 km
Lazzoni Group EXPERT M
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
COMEC MMS/15-2000-CA COMEC MMS/15-2000-CA COMEC MMS/15-2000-CA COMEC MMS/15-2000-CA COMEC MMS/15-2000-CA
more images
5
Италија San Giovanni Al Natisone
826 km
COMEC MMS/15-2000-CA
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Triade FGA-2 Triade FGA-2 Triade FGA-2 Triade FGA-2 Triade FGA-2 Triade FGA-2 Triade FGA-2 Triade FGA-2 Triade FGA-2 Triade FGA-2
more images
10
Полска Juszczyn
915 km
Triade FGA-2
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Sułkowice
933 km
ZANGHERI & BOSCHETTI
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
COMEC MOV/8UX/CA COMEC MOV/8UX/CA
more images
2
Италија San Giovanni Al Natisone
826 km
COMEC MOV/8UX/CA
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Juszczyn
915 km
Elind
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CAMAM MO/S/6A CAMAM MO/S/6A
more images
2
Италија San Giovanni Al Natisone
826 km
CAMAM MO/S/6A
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pade Pade Pade Pade Pade Pade Pade Pade
more images
8
Полска Juszczyn
915 km
Pade
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Masterwood 23K Masterwood 23K Masterwood 23K Masterwood 23K Masterwood 23K Masterwood 23K Masterwood 23K Masterwood 23K Masterwood 23K Masterwood 23K
more images
10
Полска Juszczyn
915 km
Masterwood 23K
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Elind Elind Elind Elind Elind
more images
5
Полска Juszczyn
915 km
Elind
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mesa Typ 21 Mesa Typ 21 Mesa Typ 21 Mesa Typ 21
more images
4
Полска Juszczyn
915 km
Mesa Typ 21
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAAGI Boring 21 MAAGI Boring 21 MAAGI Boring 21 MAAGI Boring 21 MAAGI Boring 21 MAAGI Boring 21
more images
6
Полска Juszczyn
915 km
MAAGI Boring 21
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Wiertarka 3 wrzecionowa Wiertarka 3 wrzecionowa
more images
2
Полска Juszczyn
915 km
Wiertarka 3 wrzecionowa
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Comec FM0+CA Comec FM0+CA Comec FM0+CA Comec FM0+CA Comec FM0+CA Comec FM0+CA Comec FM0+CA Comec FM0+CA
more images
8
Полска Juszczyn
915 km
Comec FM0+CA
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MASTERWOOD FM2T MASTERWOOD FM2T MASTERWOOD FM2T MASTERWOOD FM2T MASTERWOOD FM2T
more images
5
Полска Juszczyn
915 km
MASTERWOOD FM2T
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Машини за дупчење со повеќе вретена

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши