4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S - Понуда на Machineseeker

4 - Shaft shredder
Untha RS50 - 4 - S

цена
аукција
Година на градба
2006
држава
Втора рака (целосно функционален)
Локација
County Cavan Ирска
Повеќе аукции
4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S
4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S
4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S
4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S
4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S
4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S
4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S
4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S
4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S
4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S
4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S
4 - Shaft shredder Untha RS50 - 4 - S

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
4 - Shaft shredder
Производителот:
Untha
модел:
RS50 - 4 - S
Број на машина:
RS502984
Година на градба:
2006
држава:
подготвен за употреба (искористен)
функционалност:
целосно функционален
Работно време:
8.679 Х

ИСПОРАКА

Локација на оглас:
County Cavan, Ирска Ирска – Растојание: околу 2.537 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
1.000,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

For industrial recycling applications • For particularly tough applications

 • very compact and robust design

 • high availability and process reliability

 • low noise and dust pollutionTECHNICAL DETAILS


feed opening: 1,230 x 700 mm
Fraction sizes (depending on perforated screen): 15 - 40 mmMACHINE DETAILS


Power: 60 kW
supply voltage: 400 V / 50 HzEQUIPMENT • conveyor belt includedОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Iconтрансфер
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A9751199
Референтен број:
AUC-230504
Ажурирање:
последен на 26.07.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 9751199
телефон:
SiegelSiegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Ирска Ирска
Растојание: околу 2.537 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
 Untha RS 50-4-S 60KW
 Untha RS 50-4-S 60KW
 Untha RS 50-4-S 60KW
 Untha RS 50-4-S 60KW
 Untha RS 50-4-S 60KW
 Untha RS 50-4-S 60KW
 Untha RS 50-4-S 60KW
 Untha RS 50-4-S 60KW
 Untha RS 50-4-S 60KW
 Untha RS 50-4-S 60KW
more images
Ирска Cork
2.547 km

UnthaRS 50-4-S 60KW
Јавете се
Класифицирана реклама
 UNTHA RS50
 UNTHA RS50
 UNTHA RS50
 UNTHA RS50
 UNTHA RS50
 UNTHA RS50
more images
Полска Chełmiec
896 km

UNTHARS50
Јавете се
Класифицирана реклама
 UNTHA RS50
 UNTHA RS50
 UNTHA RS50
 UNTHA RS50
 UNTHA RS50
 UNTHA RS50
 UNTHA RS50
 UNTHA RS50
more images
Германија Minden
1.532 km

UNTHARS50
Јавете се
Класифицирана реклама
 UNTHA S 20
 UNTHA S 20
 UNTHA S 20
 UNTHA S 20
more images
Полска Chełmiec
896 km

UNTHAS 20
Јавете се
Класифицирана реклама
 MBO K800 4-S-KT L
 MBO K800 4-S-KT L
 MBO K800 4-S-KT L
 MBO K800 4-S-KT L
 MBO K800 4-S-KT L
 MBO K800 4-S-KT L
 MBO K800 4-S-KT L
more images
Чешка република Čestlice
1.086 km

MBO K800 4-S-KT L
Јавете се
Класифицирана реклама
 S+S electric MSG-4
 S+S electric MSG-4
 S+S electric MSG-4
more images
Романија Jilava
468 km

S+S electricMSG-4
Јавете се
Класифицирана реклама
 S+S Temafa TFX 4000/440 MSG 4-FF
 S+S Temafa TFX 4000/440 MSG 4-FF
 S+S Temafa TFX 4000/440 MSG 4-FF
 S+S Temafa TFX 4000/440 MSG 4-FF
 S+S Temafa TFX 4000/440 MSG 4-FF
 S+S Temafa TFX 4000/440 MSG 4-FF
 S+S Temafa TFX 4000/440 MSG 4-FF
 S+S Temafa TFX 4000/440 MSG 4-FF
 S+S Temafa TFX 4000/440 MSG 4-FF
 S+S Temafa TFX 4000/440 MSG 4-FF
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km

S+S TemafaTFX 4000/440 MSG 4-FF
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 VEM Z2KR90,1/4/S
 VEM Z2KR90,1/4/S
 VEM Z2KR90,1/4/S
 VEM Z2KR90,1/4/S
more images
Германија Wiefelstede
1.647 km

VEMZ2KR90,1/4/S
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 VEM Z3KR100,1/4/S
 VEM Z3KR100,1/4/S
 VEM Z3KR100,1/4/S
 VEM Z3KR100,1/4/S
more images
Германија Wiefelstede
1.647 km

VEMZ3KR100,1/4/S
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 VEM Z3KR90,1/4/S
 VEM Z3KR90,1/4/S
 VEM Z3KR90,1/4/S
 VEM Z3KR90,1/4/S
 VEM Z3KR90,1/4/S
more images
Германија Wiefelstede
1.647 km

VEMZ3KR90,1/4/S
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 VEM Z1KR80,1/4/S
 VEM Z1KR80,1/4/S
 VEM Z1KR80,1/4/S
 VEM Z1KR80,1/4/S
 VEM Z1KR80,1/4/S
more images
Германија Wiefelstede
1.647 km

VEMZ1KR80,1/4/S
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 FläktWoods 31JM/16/4/5/36 S/S 3 S BT4
 FläktWoods 31JM/16/4/5/36 S/S 3 S BT4
 FläktWoods 31JM/16/4/5/36 S/S 3 S BT4
 FläktWoods 31JM/16/4/5/36 S/S 3 S BT4
 FläktWoods 31JM/16/4/5/36 S/S 3 S BT4
 FläktWoods 31JM/16/4/5/36 S/S 3 S BT4
 FläktWoods 31JM/16/4/5/36 S/S 3 S BT4
 FläktWoods 31JM/16/4/5/36 S/S 3 S BT4
 FläktWoods 31JM/16/4/5/36 S/S 3 S BT4
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km

FläktWoods31JM/16/4/5/36 S/S 3 S BT4
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
 DAF CF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
more images
Полска Nowy Sacz
900 km

DAFCF 85.480 * EFFER 550 H 4/S+JIB 4S* FUNK / 8x4
Јавете се
Класифицирана реклама
 MBO K76 S-KTL/4
 MBO K76 S-KTL/4
 MBO K76 S-KTL/4
 MBO K76 S-KTL/4
 MBO K76 S-KTL/4
more images
Германија Kaarst
1.572 km

MBOK76 S-KTL/4
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Rima Enterprises RIMA RS - 10 S 9 - 1/4
 Rima Enterprises RIMA RS - 10 S 9 - 1/4
more images
Чешка република Hněvkovská 1269/42, 148 00 Praha 11-Chodov, Česko
1.093 km

Rima Enterprises RIMA RS - 10 S 9 - 1/4
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Achim
1.586 km

Löser cylindrical grinding machine type RP-S 378/4
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nord SK 71 S/4
 Nord SK 71 S/4
 Nord SK 71 S/4
 Nord SK 71 S/4
 Nord SK 71 S/4
more images
Германија Wiefelstede
1.647 km

NordSK 71 S/4
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nord SK 42125AD-132 S/4 SK 132 S/4
 Nord SK 42125AD-132 S/4 SK 132 S/4
 Nord SK 42125AD-132 S/4 SK 132 S/4
 Nord SK 42125AD-132 S/4 SK 132 S/4
 Nord SK 42125AD-132 S/4 SK 132 S/4
 Nord SK 42125AD-132 S/4 SK 132 S/4
 Nord SK 42125AD-132 S/4 SK 132 S/4
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km

NordSK 42125AD-132 S/4 SK 132 S/4
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 ROUNDO R 4 S
 ROUNDO R 4 S
 ROUNDO R 4 S
 ROUNDO R 4 S
 ROUNDO R 4 S
 ROUNDO R 4 S
more images
Франција Écouflant
1.875 km

ROUNDOR 4 S
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: 0002S01021
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: 0002S01021
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: 0002S01021
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: 0002S01021
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: 0002S01021
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: 0002S01021
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: 0002S01021
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: 0002S01021
more images
Германија Remscheid
1.538 km

Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: 0002S01021
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SCANIA 770 S NB Full-Air 4+2
 SCANIA 770 S NB Full-Air 4+2
 SCANIA 770 S NB Full-Air 4+2
 SCANIA 770 S NB Full-Air 4+2
 SCANIA 770 S NB Full-Air 4+2
 SCANIA 770 S NB Full-Air 4+2
 SCANIA 770 S NB Full-Air 4+2
 SCANIA 770 S NB Full-Air 4+2
 SCANIA 770 S NB Full-Air 4+2
 SCANIA 770 S NB Full-Air 4+2
 SCANIA 770 S NB Full-Air 4+2
 SCANIA 770 S NB Full-Air 4+2
more images
Италија Caivano
626 km

SCANIA770 S NB Full-Air 4+2
Јавете се
Класифицирана реклама
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
 Scania S 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
more images
Германија Ludwigsfelde/Genshagen
1.351 km

ScaniaS 500 A4x2NB / Hydraulic / Full Air / ALCOA / 4-Ba
Јавете се
Класифицирана реклама
 RASTER HR 15/300 SL-4 S
 RASTER HR 15/300 SL-4 S
 RASTER HR 15/300 SL-4 S
 RASTER HR 15/300 SL-4 S
 RASTER HR 15/300 SL-4 S
 RASTER HR 15/300 SL-4 S
 RASTER HR 15/300 SL-4 S
more images
Германија Staufenberg
1.426 km

RASTER HR 15/300 SL-4 S
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: MK116904
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: MK116904
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: MK116904
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: MK116904
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: MK116904
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: MK116904
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: MK116904
 Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: MK116904
more images
Германија Remscheid
1.538 km

Hydac OLF-5/4-S-370-N-N5AM002-C Filter - System SN: MK116904
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MENGELE S 4 - 5000/3 mit Hinteranschlag
 MENGELE S 4 - 5000/3 mit Hinteranschlag
 MENGELE S 4 - 5000/3 mit Hinteranschlag
 MENGELE S 4 - 5000/3 mit Hinteranschlag
more images
Германија Staufenberg
1.426 km

MENGELES 4 - 5000/3 mit Hinteranschlag
Потврден дилер
Јавете се