Купете Slotter & Casemaker користени (12)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машина за обработка на хартија, картон, картон, филм... Slotter & Casemaker
Класифицирана реклама
Италија Lombardy, Italy
1051 km
G&F
1980
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Mönchengladbach
1582 km
TONGBAO TB480-2500
2015
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Martin Midline 924 Martin Midline 924 Martin Midline 924 Martin Midline 924 Martin Midline 924 Martin Midline 924
more images
6
Италија Busto Arsizio
1128 km
Martin Midline 924
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Solarco Solarco Solarco Solarco Solarco
more images
5
Германија Rednitzhembach
1191 km
Solarco
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KIRBYS 3100 FPS 142 KIRBYS 3100 FPS 142 KIRBYS 3100 FPS 142
more images
3
Германија Deutschland
1369 km
KIRBYS 3100 FPS 142
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Monza
1097 km
Curioni 3100 NT
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Piemonte Meccanica PM 13.30 Piemonte Meccanica PM 13.30 Piemonte Meccanica PM 13.30 Piemonte Meccanica PM 13.30 Piemonte Meccanica PM 13.30 Piemonte Meccanica PM 13.30 Piemonte Meccanica PM 13.30
more images
7
Италија Busto Arsizio
1128 km
Piemonte Meccanica PM 13.30
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mécanélec MAC1200 Mécanélec MAC1200 Mécanélec MAC1200 Mécanélec MAC1200 Mécanélec MAC1200 Mécanélec MAC1200
more images
6
Германија Rednitzhembach
1191 km
Mécanélec MAC1200
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
G&F G&F G&F G&F G&F G&F G&F G&F G&F G&F G&F G&F G&F G&F
more images
14
Германија Berlin
1368 km
G&F
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Maschinenmau Maschinenmau Maschinenmau Maschinenmau Maschinenmau Maschinenmau
more images
6
Германија Rednitzhembach
1191 km
Maschinenmau
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Berlin
1368 km
G&F
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Emba FFG 244 Emba FFG 244 Emba FFG 244 Emba FFG 244 Emba FFG 244 Emba FFG 244 Emba FFG 244 Emba FFG 244
more images
8
Соединетите Американски Држави Estero
9131 km
Emba FFG 244
1989
Втора рака
Јавете се