Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

машини за сечење купи користени

76 резултати за
Откажи
S.M.R.E SM 380TA
more images
1
Oradea Романија
611 km
2012
добра состојба (се користи)
3.937 €
Почетна понуда не вклучувајќи ДДВ
Друга 5 денови
Perosini Италија
1039 km
2018
одличен (користен)
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
ново
повик
Katowice Полска
981 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
KAMPF KS 106 A KAMPF KS 106 A KAMPF KS 106 A
more images
3
повик
Daleszewo Полска
1410 km
1985
одличен (користен)
PERFECTA Seypa 132 PERFECTA Seypa 132
more images
2
повик
Neuendettelsau Германија
1207 km
1985
одличен (користен)
unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine unknown Paper roll cutting machine
more images
15
Scheemda, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1695 km
користен
KRYSTIAN KRYSTIAN KRYSTIAN KRYSTIAN KRYSTIAN KRYSTIAN
more images
6
повик
Lublin Полска
1070 km
ново
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
ново
Gutenberg GRDC-950/1200 Gutenberg GRDC-950/1200 Gutenberg GRDC-950/1200
more images
3
повик
Hoofddorp Холандија
1750 km
2021
ново
Машина за сечење и стегање и втиснување на ролни со голема брзина Идеална и професионална машина за сечење, превиткување, втиснување и целосно разголување разновидна хартија со ПЕ обложена, обична хартија, брановидна хартија и пластичен материјал. Czatlp8kk Идеален за: хартиена чаша, хартиена кутија, медицински пакет, пакет вино, пакет со храна. Карактеристики Брзина: Работната брзина е 150-200 пати во минута, нивото на капацитетот во Кина е 120 пати во минута. Има способност да се сече, да се ...
 B-1250  B-1250  B-1250  B-1250
more images
4
повик
Daleszewo Полска
1410 km
1995
обновен (користен)
KAMPF
more images
1
повик
Bad Ems Германија
1451 km
2020
обновен (користен)
EBA EBA 551-06 LT EBA EBA 551-06 LT EBA EBA 551-06 LT EBA EBA 551-06 LT EBA EBA 551-06 LT
more images
5
повик
Trossingen Германија
1258 km
2013
добра состојба (се користи)
Iijima Iijima Iijima Iijima Iijima Iijima
more images
6
повик
Tilburg, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1686 km
1985
користен
Robart Graphichs BV RG-1650-E Robart Graphichs BV RG-1650-E Robart Graphichs BV RG-1650-E Robart Graphichs BV RG-1650-E Robart Graphichs BV RG-1650-E
more images
5
повик
Lauterbach (Hessen) Германија
1382 km
2000
потребна е поправка (користени)
Ruian CO Ltd FQ900 Ruian CO Ltd FQ900 Ruian CO Ltd FQ900 Ruian CO Ltd FQ900
more images
4
повик
Joseni Романија
642 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
Hunkeler TS6 7194 Hunkeler TS6 7194 Hunkeler TS6 7194 Hunkeler TS6 7194 Hunkeler TS6 7194
more images
5
повик
Baiersdorf Германија
1222 km
2012
добра состојба (се користи)
Strecker Bruderhaus Strecker Bruderhaus Strecker Bruderhaus Strecker Bruderhaus
more images
4
повик
Bad Ems Германија
1451 km
1972
добар (користен)
Ходоровский завод полиграфических машин 2ЛР-120 Ходоровский завод полиграфических машин 2ЛР-120 Ходоровский завод полиграфических машин 2ЛР-120 Ходоровский завод полиграфических машин 2ЛР-120 Ходоровский завод полиграфических машин 2ЛР-120 Ходоровский завод полиграфических машин 2ЛР-120
more images
6
повик
Безлюдівка Украина
1452 km
1979
подготвен за работа (се користи)
Bielomatik Bielomatik Bielomatik Bielomatik Bielomatik Bielomatik
more images
6
повик
Tilburg, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1686 km
1990
користен
Bell & Howell 2000 Bell & Howell 2000 Bell & Howell 2000 Bell & Howell 2000 Bell & Howell 2000 Bell & Howell 2000 Bell & Howell 2000 Bell & Howell 2000 Bell & Howell 2000
more images
9
повик
Piotrków Trybunalski Полска
1102 km
добар (користен)
SM Engineering KMB SM Engineering KMB SM Engineering KMB SM Engineering KMB SM Engineering KMB SM Engineering KMB SM Engineering KMB SM Engineering KMB
more images
8
повик
Tatabánya, Унгарија Унгарија
(локација на застапништво)
714 km
1998
добра состојба (се користи)
Hunkeler / Heidelberg Stahlfolder UW6 , CS6, DC7 pinless TH66, SAL66 Hunkeler / Heidelberg Stahlfolder UW6 , CS6, DC7 pinless TH66, SAL66 Hunkeler / Heidelberg Stahlfolder UW6 , CS6, DC7 pinless TH66, SAL66
more images
3
повик
Deutschland Германија
1369 km
2013
одличен (користен)
Euromac TB 6.06M Euromac TB 6.06M
more images
2
повик
Bad Ems Германија
1451 km
2002
добар (користен)
Zund M1200s
more images
1
повик
Pori Финска
2214 km
1997
добра состојба (се користи)
more images
12
добар (користен)
Krause J138 Krause J138 Krause J138 Krause J138 Krause J138 Krause J138 Krause J138
more images
7
повик
Perhavčeva ulica 44, 2000 Maribor, Slovenija Словенија
732 km
1969
добар (користен)
повик
Elx Шпанија
1947 km
2014
одличен (користен)
LCR Bologna Tipo Impianto LCR Bologna Tipo Impianto LCR Bologna Tipo Impianto LCR Bologna Tipo Impianto LCR Bologna Tipo Impianto LCR Bologna Tipo Impianto LCR Bologna Tipo Impianto
more images
7
повик
Kežmarok Словачка
844 km
2004
одличен (користен)
Remmler (Nachbauten) Remmler (Nachbauten) Remmler (Nachbauten) Remmler (Nachbauten)
more images
4
повик
Bad Ems Германија
1451 km
2002
добар (користен)
ZUND S800
more images
1
повик
Pori Финска
2214 km
2000
добра состојба (се користи)
Klanke RGS25
more images
1
повик
Osnabrück Германија
1573 km
2021
ново
WOHLENBERG 115 WOHLENBERG 115 WOHLENBERG 115 WOHLENBERG 115 WOHLENBERG 115
more images
5
повик
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
подготвен за работа (се користи)
Zemat Technology Group
more images
1
повик
Łódź Полска
1149 km
ново
CMC Maschinenbau GmbH PROFIline DCGFQ-370
more images
1
Frankenthal Германија
1363 km
2020
ново
Sulzer Sulzer Sulzer Sulzer Sulzer
more images
5
повик
Bad Ems Германија
1451 km
1973
подготвен за работа (се користи)
SK LASER Roll-to-roll C450x2 SK LASER Roll-to-roll C450x2 SK LASER Roll-to-roll C450x2 SK LASER Roll-to-roll C450x2 SK LASER Roll-to-roll C450x2 SK LASER Roll-to-roll C450x2
more images
6
Wiesbaden Германија
1398 km
2021
ново
STRECKER QG II STRECKER QG II STRECKER QG II STRECKER QG II
more images
4
повик
Daleszewo Полска
1410 km
1977
добар (користен)
HELIOS NON-STOP/ 0383E HELIOS NON-STOP/ 0383E HELIOS NON-STOP/ 0383E
more images
3
повик
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
1997
подготвен за работа (се користи)
Stork Holland QS Super 125 Stork Holland QS Super 125 Stork Holland QS Super 125 Stork Holland QS Super 125
more images
4
Tegelen Холандија
1608 km
1970
добра состојба (се користи)
CMC Maschinenbau GmbH EASYline US-550
more images
1
Frankenthal, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
2018
ново
Wey wemaslit 1600 USW-2R Wey wemaslit 1600 USW-2R
more images
2
повик
Deutschland Германија
1369 km
2018
како и нови (ex-дисплеј)
SK LASER Roll-to-roll C450 SK LASER Roll-to-roll C450 SK LASER Roll-to-roll C450 SK LASER Roll-to-roll C450 SK LASER Roll-to-roll C450 SK LASER Roll-to-roll C450
more images
6
Wiesbaden Германија
1398 km
2021
ново
WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS WDB Systemtechnik GmbH K-1200 AS
more images
13
повик
Enger Германија
1536 km
2020
ново
FONDERIA CAVALLERI FONDERIA CAVALLERI FONDERIA CAVALLERI
more images
3
повик
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
1990
подготвен за работа (се користи)
Pasaban/Bielomatik/SHM/Martini Speed Cut 500 Pasaban/Bielomatik/SHM/Martini Speed Cut 500
more images
2
повик
Erkrath Германија
1555 km
2016
реновиран (користен)
Klanke RGS20
more images
1
повик
Osnabrück Германија
1573 km
2020
ново
Cevenini  ED400DX
more images
1
повик
Bad Ems Германија
1451 km
1998
обновен (користен)
SK LASER Roll-to-roll F20C SK LASER Roll-to-roll F20C SK LASER Roll-to-roll F20C SK LASER Roll-to-roll F20C
more images
4
Wiesbaden Германија
1398 km
2021
ново
Polar 92 E Polar 92 E Polar 92 E
more images
3
повик
Zaandam Холандија
1754 km
1998
одличен (користен)
 

Користено машини за сечење

Комплетно пребарувајте Machineseeker и повеќе од 200.000 користени машини сега.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Successful: Задачата е извршена
грешка: Задачата не може да се изврши
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153