категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за преклопување користени

Обработка на хартија, обработка на фолија Машини за преклопување
Класифицирана реклама
Heidelberg KH 56-4 KL Heidelberg KH 56-4 KL Heidelberg KH 56-4 KL
more images
3
Холандија Zaandam
1754 km
Heidelberg KH 56-4 KL
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zhangjiagang Zhangjiagang Zhangjiagang Zhangjiagang Zhangjiagang Zhangjiagang
more images
6
Словенија Trnoveljska cesta 2b, 3000 Celje, Slovenija
731 km
Zhangjiagang
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hobema Falzmaschine 14 Hobema Falzmaschine 14 Hobema Falzmaschine 14 Hobema Falzmaschine 14 Hobema Falzmaschine 14 Hobema Falzmaschine 14 Hobema Falzmaschine 14 Hobema Falzmaschine 14 Hobema Falzmaschine 14 Hobema Falzmaschine 14
more images
10
Германија Dernbach
1474 km
Hobema Falzmaschine 14
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GUK FA 74/8-6 P4 GUK FA 74/8-6 P4 GUK FA 74/8-6 P4 GUK FA 74/8-6 P4 GUK FA 74/8-6 P4 GUK FA 74/8-6 P4 GUK FA 74/8-6 P4 GUK FA 74/8-6 P4 GUK FA 74/8-6 P4 GUK FA 74/8-6 P4 GUK FA 74/8-6 P4 GUK FA 74/8-6 P4 GUK FA 74/8-6 P4
more images
13
Германија Köln
1528 km
GUK FA 74/8-6 P4
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lasermax Roll RS 92 / VST 190 Lasermax Roll RS 92 / VST 190 Lasermax Roll RS 92 / VST 190 Lasermax Roll RS 92 / VST 190 Lasermax Roll RS 92 / VST 190 Lasermax Roll RS 92 / VST 190
more images
6
Германија München
(Локација на дилерот)
1086 km
Lasermax Roll RS 92 / VST 190
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO T800.1-R MBO T800.1-R MBO T800.1-R MBO T800.1-R MBO T800.1-R MBO T800.1-R
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
MBO T800.1-R
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rowe VFC
more images
1
Германија Berlin
1373 km
Rowe VFC
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Stahlfolder KH 78 Heidelberg Stahlfolder KH 78 Heidelberg Stahlfolder KH 78
more images
3
Холандија Zaandam
1754 km
Heidelberg Stahlfolder KH 78
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Spörl Spörl Spörl Spörl Spörl Spörl Spörl Spörl Spörl Spörl Spörl Spörl Spörl Spörl
more images
14
Германија Dernbach
1474 km
Spörl
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GUK ERS 21-1 GUK ERS 21-1 GUK ERS 21-1
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
GUK ERS 21-1
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO K55/4 KTL MBO K55/4 KTL MBO K55/4 KTL MBO K55/4 KTL
more images
4
Холандија Zaandam
1754 km
MBO K55/4 KTL
1991
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl FS 49 A Stahl FS 49 A
more images
2
Германија Dernbach
1474 km
Stahl FS 49 A
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO K 66 KL/6 MBO K 66 KL/6 MBO K 66 KL/6 MBO K 66 KL/6
more images
4
Холандија Zaandam
1754 km
MBO K 66 KL/6
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Plano Falzmaschine Plano Falzmaschine Plano Falzmaschine Plano Falzmaschine
more images
4
Германија Dernbach
1474 km
Plano Falzmaschine
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl TD 78 4-4 Stahl TD 78 4-4 Stahl TD 78 4-4
more images
3
Холандија Zaandam
1754 km
Stahl TD 78 4-4
1998
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Servotec 800 S Servotec 800 S Servotec 800 S Servotec 800 S Servotec 800 S Servotec 800 S Servotec 800 S Servotec 800 S Servotec 800 S
more images
9
Германија Dernbach
1474 km
Servotec 800 S
1993
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Robert Giebeler, Hobema
more images
1
Германија Dernbach
1474 km
Robert Giebeler, Hobema
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Robert Giebeler S 150 Robert Giebeler S 150 Robert Giebeler S 150 Robert Giebeler S 150 Robert Giebeler S 150
more images
5
Германија Dernbach
1474 km
Robert Giebeler S 150
1989
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Машини за преклопување

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.